Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

A mnie miło zaskoczyła Anna Lewandowska, którą kieeedyś poznałam, wymieniłyśmy się mailami, telefonami, czasem coś sobie napiszemy. Nie jest to ani moja koleżanka, ani nawet znajoma, chociaż może znajoma właśnie. W każdym razie przed wakacjami wymieniłyśmy się smsami i pytała gdzie będę z młodym wypoczywać, a teraz mi pisze, że jak jeszcze jestem w Kołobrzegu, to zaprasza na kawę, bo jest tu z akcją T Mobile 🙂 no, to tak celem ocieplenia jej wizerunku, który sobie niestety trochę na własne życzenie psuje 🤣
Laski! Mam pytanie. Za tydzień mam ważną sesje . Wczoraj założyłam sukienkę , w której mam wystapić i cóż.... Muszę się chociaż porządnie odwodnić , bo w tydzień schudnąć to nie ma szans... Jak się skutecznie i zdrowo odwodnić na ten jeden dzień?
Zdrowo się nie da 😉 ale wiem że do występów  najpierw mają tydzień bez wegli i duuuuzo wody a dzień przed słoik masła orzechowego i wody minimum.
Wracając jeszcze do kosztów żywienia... Odkąd przestał z nami stołować się mój mąż, to normalnie nie wiem co zrobić z kasą  😲 wydaję na żywność lekko połowę mniej, więc współczuję matkom posiadających męskich potomków w ilości większej niż 1 i w wieku żernym.
Ja mam takie zakwasy makabryczne po środzie, że łomatko! Do dzisiaj!
Żywieniowo ok, wagowo bez zmian.
U mnie 3 tydzień na siłce  😉
Postępy są, powolne ale są, za to dietowo mimo że cały czas 2 100 kcal i widać, że masa idzie, to strasznie powoli, a waga lata. No ale coś za coś, jem 90% zdrowo, więc i efekty będą wolniejsze :-)
I oczywiście aktualne foto :-)
Laski! Mam pytanie. Za tydzień mam ważną sesje . Wczoraj założyłam sukienkę , w której mam wystapić i cóż.... Muszę się chociaż porządnie odwodnić , bo w tydzień schudnąć to nie ma szans... Jak się skutecznie i zdrowo odwodnić na ten jeden dzień?


3 dni przed pij 4 l wody i miętę, dwa dni przed to samo
dzień przed imprezą normalnie już, plus mięta

Zen - wow!!!!


Jasmine - jesteś idealna
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 lipca 2014 12:25
Jasmine- jestem skłonna założyć Ci fanpejdża na fejsbuczku! 😁  😜 Pięknie!
dzięki dziewczyny , chyba pocisnę jeszcze czarną parzochę dzień przed , bo mnie zawsze ładnie odwadnia. Ale shit z tą moją wagą. Mam już w porywach do 69 na liczniku i uwaga ! nie jem słodkiego prawie wcale. Po tych wakacjach w tej zasranej Tunezji tyje z powietrza. Nigdy więcej do arabów . W następnym roku pojadę gdzieś bez wyżywienia  🙄
Jasmine fantastycznie wyglądasz  😲 !
zrobiłam wielki gar zupy jarzynowej i wyszło mi 700 kcal, od dziś co drugi dzień jem zupy 🙂
porcja rosołowa malutka - policzyłam 200 kcal, bo porcja łopatki wieprzowej podobnych rozmiarów ma 257 kcal,  a moja to sama kość.
Warzywa miałam z torebki, 2 paczki, każda po 750g, 250 g to 80 kcal.
Zabieliłam mlekiem 20 kcal i mam.
Nawet jak zjem pół gara to tylko 350 kcal!

wiem, że nie odkryłam ameryki, ale chyba pierwszy raz zrozumiałam jak można najeść się po brzegi i nie przekroczyć kaloryczności.
miała któraś z Was do czynienia z dietą intermittent fasting (jem nie jem)?
Cierpienie Patrz, a jakbys przekonala sie do weganskich zup, ktore sa rownie aromatyczne i pyszne, to mialabys  garze tylko 500 kcal  😎
gotuję też dla dzieci, więc na wywarze mięsnym, a do wege się nie przekonam, za bardzo lubię mięso 🙂
Pandurska, napiszesz parę słów jak się taką zupę robi??
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
11 lipca 2014 19:24
tunrida- jak leci ?🙂 mamprośbe przypomnij mi ile kcal wychodziło Ci na tym leczo które tak często robiłas?Jutro zamierzam zrobic 🙂
jasmine- i pomyśleć, że ja przy mojej najniższej wersji wagowej wyglądałam podobnie-wiadomo nie do końca tak, bo mam nieco inną budowe-super wyglądasz 🙂
kate- to jest super w dobrej diecie, że widac różnice nawet po stanie cery 🙂 powodzenia w dalszych zmaganiach

dziś 1500 kcal, ale nic nie poćwiczyłam, więc o 100 za dużo i czuję się pełna. Na kolację zjadłam zupę, 2 kromki białego :/ chleba i lody czekoladowe milka wrrr
Po treningu z trenerem. Umarłam  😎
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 lipca 2014 20:50
Dzien na 3.
1. Jajko.
2. Rosol z gotowanym miesem z kurczaka(bez makaronu).
3. Przespalam 😵 wiec 1,5h pozniej kawa.
4. Mala kromka chleba z miodem.
5. Bulka pelmoziarnista z chudym twarogiem.

Cierp1enie narobila mi mega smaka, jutro tez sobie zrobie zupe jarzynowa 😍
czarownica - ja kupiłam gotową z hortexu, warzywa były przepyszne! Zjadłam brukselkę, a jej nienawidzę.

o tą miałam http://www.kmdelikatesy.pl/node/29240
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 lipca 2014 21:13
Tez kocham warzywa Hortexu!  Ale poki co mam wiosenna zupe z Lidla, xobaczymy co z tego wyjdzie 😉
Fajna jest jeszcze zupa z groszkiem, moja mama taka zawsze robila. W igole zupy to super sprawa! 😀
Jasmine, jesteś BOSKA!!!!!  😲 🙇 💘
[quote author=_kate link=topic=89332.msg2137664#msg2137664 date=1405102703]
Pandurska, napiszesz parę słów jak się taką zupę robi??
[/quote]


tak samo 😉 tylko wywar bez mięsa, na samych warzywach 😉
Co tam chudzinki? 😉 ja dziś cheat grillowy 😉
ja też dziś cheat, więc nawet nie liczę kalorii, ale do wieczorka spokojnie

śniadanie owsianka z bananem - 270
2 śniadanie 3 małe kromki razowca z wędliną - 210
obiad zupa jarzynowa z wczoraj i 3 gumy maomam czy jakoś tak - 180 kcal

robię dziś 3 bita http://www.mojewypieki.com/przepis/ciasto-jak-3-bit om om om
busch   Mad god's blessing.
12 lipca 2014 15:24
Cierp1enie, o man, to ciasto już za mną taki szmat czasu chodzi! 🙂 Dasz znać jak wyszło? Bo opis brzmi świetnie 😉

wyszło genialnie, czyli jak na moje możliwości to na 6!
jest bardzo proste, teraz czekać do rana  😍

u nas w rodzinie się je robi i zjadłam spoooro kawałków, każdy wie że uwielbiam, to specjalnie dla mnie robią hehe
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lipca 2014 16:56
U mnie na razie nie jest źle.
1. Dwie kromki chleba z pomidorem(ktoś mi bułkę pełnoziarnistą wpierdzielił z rana 👿 )
2. Jarzynowa 😍
3. Jarzynowa 😍
4. Jedno małe ciasteczko kokosowe.

  Na kolację twaróg... albo jarzynowa 😍 😁
Martuha, świetne! Moja jamNika też czasem mi tak "pomaga" 😉
U mnie na razie nie jest źle.
1. Dwie kromki chleba z pomidorem(ktoś mi bułkę pełnoziarnistą wpierdzielił z rana 👿 )
2. Jarzynowa 😍
3. Jarzynowa 😍
4. Jedno małe ciasteczko kokosowe.

  Na kolację twaróg... albo jarzynowa 😍 😁



hmm, ja bym nie powiedziała, że to jest nieźle  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się