Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

mils Trudno będzie, bo jeżdżę gdy małżu i synku jeszcze smacznie śpią 🙂 Ale jak tylko będę jeździć o przyzwoitej porze to spróbuję męża namówić. Mogę ewentualnie pokazać zwierzaki pod innymi jeźdźcami.

faith Witaaaaaj  :kwiatek: Jak tam młoda, dobrze się orientuję, że wilczaki wyrywałaś? Bunty przeszły?

Behemotowa Centaur selfie wymiata  😂 A ja nie mam jak zrobić, bo w telefonie nie mam aparatu, a lustrzanką cyfrową najwyżej sobie rękę połamię  😁

Atea dzisiaj wylonżowana i stwierdzam, że ładny ten mój koń  💘 Choć niezmiennie mi wstyd, że pięciolatka w rozkwicie a ledwo zajeżdżona  😡
Cayenne wzięłam na ściernisko trochę pogimnastykować w kłusie i wygalopować okrągłym galopem. Była idealna pogoda o 6 rano. Do tego światło, zwierzęta, ach cudnie!



kujka a jak tu się nie cieszyć jak mi 3,5 letni koń tak pięknie chodzi i z jazdy na jazdę coraz bardziej się stara  😅
Atea hahahahaha, a co tam, zrób sobie lustrzanką z takim obiektywem na długość całej ręki 😀 Co do konia to Ci zazdroszczę, chciałabym by mój był później zajeżdżony i bym go kupiła właśnie jako 5-letniego świeżaka. Moja koleżanka ma konia co ma 8 lat i niedawno przyjął jeźdźca 🙂

Moje najprofesjonalniejsze selfie centaur w moim wykonaniu, bo tam to niestety jest z internetu, a nie moje:



Wybaczcie, ale muszę!
Wszystkie Wasze konie piękne, staram się śledzić na bieżąco, ale tak rzadko się ostatnio udzielam, że nie sposób wymienić wszystkich.

Moon - uwielbiam Kulka, jest przegenialny! 😜



Ale, ale - ja nie po to! Duszek do mnie wraca! 🏇 🏇 🏇 🏇 💃 💃 💃 💃
Atea nooo, rwane bylo 🙂 jest lepiej jak na razie, nie idealnie, bo sie goi ta paszcza i musze na nowo wyrabiac zaufanie do lapki, ale jest lepiej znacznie 🙂
Amnestria AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  🏇 💃 Jak super!!!! 😀 opowiadaj!!
amnestria, superfajnie! 🙂
Dzięki dziewczyny! Ja płaczę od wczoraj ze szczęścia, wiem że nie będę żałować.
Wracamy na stare śmieci czyli do Konika. Mam tam dość daleko z domu, ale to sprawdzone i bezpieczne miejsce. Nie mam siły kombinować 🙂

Liczę tylko, że los tym razem będzie dla nas łaskawy 🙂
amnestria, nic nie napiszę więcej ponad to, że się wściekle cieszę 🙂
Gillian   four letter word
06 sierpnia 2014 13:37
amnestria, super wieści, na to czekałam! 🙂
mtl   I M Equestrian
06 sierpnia 2014 20:41
mils zawsze warto czegos nowego spróbowac  😜
faith dzieki  :kwiatek:
Behemotowa dobre sefie nie jest zle  😁

Dylan - skoki treningowo (3cie i 4te skoki)
Moon   #kulistyzajebisty
06 sierpnia 2014 22:00
amnestria, AAAAAAAAAAA!!!! szał, obłęd w ciapy, no przebossssko!!! 😀
Zdawaj relacje jak juz wróci, no i skąd taka decyzja? :-)
Moon znak Basia Kasija bardzo dziękuję za kciuki, ale niestety nie wiem czy jesteśmy bliżej czy dalej.... Kulawizna na prawym tyle się jednak utrzymuje, jutro będzie wet. Dziwna sprawa bo skraca jedynie w stepie - z tym się jeszcze nie spotkałam. Zaciskajcie łapki jutro o 14, żeby diagnoza była trafna i łaskawa 🙁
mils   ig: milen.ju
06 sierpnia 2014 22:15
amnestria ooo, jak super! Wyściskaj go porządnie! 😅
Ramires kciuki są!
Kujka, Bandos, Maliniaq, Tulipan, Moon, ruda zapewne trochę zeszczuplała i nie jest w kondycji opasowej (zimowej). Ale czy na tych fotach też wygląda tak tragicznie jak to napisała Maliniaq...?





I dla odmiany Dziadunio 🙂






Chciałam się tylko przypomnieć - ja i Laptop wciąż żyjemy, chociaż w naszym zyciu zmiany, zmiany, zmiany...
Obecnie przygotowywujemy się do przeprowadzki do Anglii...



[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/p370x247/10544413_814543601898086_215259654510718542_n.jpg?oh=d45f587db109b7d7efbdf9eb7fef811e&oe=545A2B08&__gda__=1413575823_089827ff69e5502f2929af669cdbaf90[/img]


foto Juliadna 🙂
amnestria, super! Koniecznie dawaj znać, jak Wam się pracuje 🙂
Behemotowa, rozłożyło mnie na łopatki centaur selfie 😂
faith, i jak tam się jeździ? Lepiej już po wilczakach?

Po kolejnej przerwie, odzywam się 😉 Jeździmy, skaczemy, jest w porządku całkiem 🙂 Dorobiłam się zdjęć z dzisiejszego treningu:




Kucyk krosowy, czyli kałuża = +50 do funu na jeździe 🤣


Hopsy - żółwik ninja ze mnie przez ten garbik 😁



I już nie zaśmiecam :kwiatek:
A ja wpadam się pochwalić kolejnym sukcesem. Katarzyna lonżuje się na wypięciu  😅

Jedyny patent, który dała sobie zapiąć, czyli wypinacze trójkątne sprawdza się bez zarzutów  🙂
mtl   I M Equestrian
07 sierpnia 2014 12:29
MonioRek gdzie dokladniej?  👀
tulipan, no jaka dzielna dziewczynka 🙂
MonioRek gdzie dokladniej?  👀


Dokładnie to Stowmarket (okolice Ipswich, Cambridge, Newmarket)
mtl, pozazdrościć widoków! Siwy z jaką rozwianą grzywą! 😁 Dylan dzielny chłopak, fajnie się wyrabia!
Ramires, trzymam dalej, dawaj znać jak tylko będzie po! :kwiatek:
brzezinka, tamte foty może jakieś niefortunne. Na tych według mnie wygląda jak zdrowy, pracujący koń w sezonie 😀 Dziadunio też super!
MonioRek, przepiękne zdjęcia. Powodzenia w przeprowadzce 🙂
wymodelowana, ale Wy mi się podobacie jako para! Super razem wyglądacie. Kuco w moim typie! 😍
Wymodelowana jaki kuco sie kompakcik zrobil 😀 jezdzi sie lepiej bez wilczkow zdecydowanie, wiecej [racy pod siodlem zaczynamy po weekendzie🙂

My tez dzis wylonzowane, ja trochu nie mam sil, strasznie wyczerpujacy tydzien w pracy, wiec dziecko lata samo 😉

amnestria 100 lat dla Was w zdrowiu  😅
maiiaF, dziękujemy :kwiatek: Chociaż gabarytowo średnio jesteśmy spasowani 😁
faith, chyba klopsik! 🤣 Bardzo fajnie na tej lonży chodzi, rozluźniona 🙂
tulipan, jak ja lubię takie duże konie  😍 .  Katarzyna jest przecudna 🙂.
faith, niezmiennie pozostaję fanką twojej Siwej 🙂.

My z G. na razie cierpliwie się doskonalimy 🙂. Mieliśmy ostatnio jazdę na lonży, żeby ogarnąć moją równowagę, a przede wszystkim rozluźnić moje udo i sprawić, że przestanę podciągać się w biodrach 😉. Na początku się czułam trochę nieswojo, ale dobrze mi robią takie treningi.
Jutro coś poskaczemy, nadal chcemy wystartować pod koniec miesiąca, więc się modlę, żeby było dobrze 🙂. Ten koń daje tyle radochy, że nie przeszkadza mi nawet fakt, że nasze przeszkody to maleńkie krzyżaczki 😀. Nie mogę się nim nacieszyć 🙂.
maliniaq   Just do your job.
07 sierpnia 2014 22:17
brzezinka może faktycznie tamte foty były dobrane jakoś niefortunnie, ale i tak jak dla mnie brakuje kilku kg do okrągłego konia i nie chodzi mi o kondycję opasową, tylko ogólny obrazek, ale każdy ma swoje gusta. Imo w trakcie treningu mięśnie muszą się z czegoś robić, inaczej "same" się spalają, ale pewnie o tym wiesz. W poprzednich postach niczego nie zarzucałam, po prostu wyraziłam swoje zdanie  :kwiatek: Dziadunio bardzo fajny!  😉
Retna   nic nie zmieniać
07 sierpnia 2014 22:19
Cyśka, a wystartujecie we wrześniu w Stadzie? 😉
Lov   all my life is changin' every day.
08 sierpnia 2014 08:45
Ramires, osz cholera, to faktycznie się do was coś przyczepiło. Zdrówka dla Duka!

Atea, no właśnie, a ja dopiero 30 lipca skończyłam sesję, więc teraz jestem wolna 😀 Wpadaj z ekipą 😉
Pięknie wszystkim dziękuję! Naprawdę się wzruszyłam, zwłaszcza, że wiem że dużo re-voltowych duszyczek trzyma za nas kciuki.
A mnie daje to dużo siły i nadziei, że może tym razem... może się uda!
Mocno w to wierzę!

Tak czy tak, szalenie się cieszę, że będę go miała koło siebie. Bo góry górami, wspinanie wspinaniem, ale to za końmi najbardziej tęsknię 😍


faith, ale laleczka pracuje ładnie!

brzezinka, a ja dla odmiany powiem, że Twoje rude bardzo mi się podoba - od zawsze 😀

espana, jak tam Eluś? :kwiatek:
Lov Żebym to ja czas miała... No nic, może się uda wpaść niedługo.
amnestria Fantastyczne wieści!  😅
Ramires mam nadzieje ze wszystko jest ok!
Dawno mnie tu nie bylo wiec przypominam Hadziego. Teraz stoimy w KS Centurion i w miesiac kon zrobil ogromne postepy dzieki Lostak i Efka. Po 2 latach posiadania konia w koncu jestem w miare zdrowa i teraz tylko trenowac, trenowac, trenowac. Jestem szczesliwa ze mam mozliwosc uczyc sie u tak dobrych jezdzcow a konia az nie poznaje tak sie zmienia na plus  😍
Jedno zdjęcie i spadam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się