Konie czystej krwi arabskiej

Alicja a oglądałaś go może? On stoi bardzo blisko mnie (jakieś 30 km), widziałam go wcześniej w ogłoszeniach ale nie był na sprzedaż, oferowali tylko stanówkę nim.
Faith Dzięki. 🙂

U Pana M. Probat w rodowodzie powtarza się trzy razy  😉 tak samo jak klacz Parma.

Jutro zaczynamy współprace :-)
Konika znam już jakiś czas, ale jednak jeździlam tylko raz. Jeśli nie zapomnę to dam jakieś zdjęcia :-)
U nas dwa. :-)
Lara-nie oglądałam,szkoda mi bylo czasu 🙁 bowiesz jak to jest ..podoba sie i jakies sentymenty zagraja ..czego oczy nie widza tego sercu nie żal  :kwiatek:
Oj dokladnie, swieta prawda :-) Moze Wojenka cos by wiecej wiedziala?
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
22 sierpnia 2014 04:55
Alicja pod tym linkiem masz filmik z owym Panem ktory Cie interesuje 😉
http://www.podlaskastajnia.pl/ogiery.htm
szamanka jak będziecie się siodłać, to siodło mocno do tyłu w stosunku do tego, co jest na fotce - "pięknie" siedzi na łopatce.

Spacery w ręku z koniem stojącym czwarty tydzień w boksie... Dobrze, że ruda taka grzeczna i pod kontrolą 🙂 Mam wrażenie, że na linie mam nie konia, tylko kulę energii gotową w każdej chwili wybuchnąć. Chodzimy asfaltem, bo wszędzie w polach błoto, i co dochodzimy do jakiejś polnej drogi, to Winea "robi araba" i pokazuje mi ją nosem, a jak mówię, że nie, że idziemy dalej prosto, to wzdycha jak człowiek i robi miny w stylu "łeee, nuuuuda...".  😀

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 sierpnia 2014 06:54
Już w poniedziałek zobacze mojego Rudego Championa! 🙂😉))  🏇 🏇 🏇
zawsze problem z fotografem, więc jak nawiął się jeździec to sam złapałem za aparat  🙂

ogurek, super koń!!! Jaki zapas🙂😉))
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
22 sierpnia 2014 14:25
Ktoś z Was kojarzy tę klacz i może coś o niej powiedzieć? http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/16523?
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
22 sierpnia 2014 18:12
Murat nie ja siodlalam, a dwa to siodlo z klaczy xxoo takze ona gdzies dluzsza i szersza :P


A klacz z ogloszenia - no boska, ze ja na nia nie trafilam, zanim zakochalam sie w Siwym 🙂
Jutro wielki dzien,w koncu zabieram swojego stworka do siebie🙂
Czy byl ktos dzis albo bedzie jutro na pokazie we Wronskach???
Boje sie tylko jak on zniesie transport,bo nigdy nie jechal🙁  Oby tylko nie wariowal w przyczepie...:/
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
22 sierpnia 2014 19:15
Andaluzja ja tez tego sie obawialam bo Maly raz w zyciu jechal przyczepa  ponoc cyrkowal wtedy strasznie. A teraz - nie wiem czemu ale byl bardzo grzeczny. Moze wiedzial ze jedzie w lepsze, kochajace go miejsce  😍
Ze świata Koni:

Przyzwyczailiśmy się, że luksusowe samochody i prestiżowe zegarki jako trofea imprez jeździeckich, wręczane są wyłacznie w imprezach poza granicami naszego kraju. To błąd! W polsce podczas Al Khalediah European Arabian Horse Festival, jaki odbywa się właśnie w miejscowości Nowe Wrońska, rozdane zostaną cztery samochody marki MERCEDES oraz dziewięć prestiżowych szwajcarskich zegrarków. Zapraszamy wszystkich do oglądania transmisji na żywo na naszej stronie internetowe (zaczynamy o godzinie 9:15)j: http://www.swiatkoni.pl/news/8524,al-khalediah-eahf.html
Wszystkie Mercedesy jadą do Michałowa a Morion wygrywa wszystko jednogłośnie dziś pobił nawet Equatora  🏇
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
23 sierpnia 2014 16:13
My dzisiaj sie przyjmowalismy do stada  - na zasadzie cach me if you can  🏇

Arabisko bylo bardzo szybkie i zwrotne co o reszcie koni nie powiem :P

Maly dostal kilka razy, ale najbardziej sie skaleczyl o linke od pastucha  😵
Odkazone bez wiekszych akcji
Tak mokrego konia to nie widzialam...

Śliczne arabiszcze.
A z końmi się dogada,potrzebuje czasu.


szamanka Śliczny  🙂 jeszcze kilka wypasów razem i będzie spokój.  😉 Najgorsze masz już raczej za sobą


Wczoraj i dzisiaj jeździłam
Konik przy czyszczeniu marzenie, grzeczniutki bez problemowy. Z siodłaniem się musimy dogadać jeszcze  😉
Po torach był jeżdżony tylko western, więc kontakt dla niego to kompletna nowość. Uczymy się reagowania na łydkę na dosiad i muszę przyznać konik łapie bardzo szybko.
Do tego jest bardzo delikatny i elektryczny. Oraz bardzo mało ufny i brak mu kondycji.
Potrzeba kupe czasu jeszcze, ale mam nadzieję, że jakoś się dogadamy.

Po wielu godzinach stresujacego transportu,konisko dotarlo w koncu na miejsce...🙂  Uffff,na szczescie transprt odbyl sie bez szczegolnych wariacji,choc nie chcial wejsc do przyczepy i potem w czasie transportu probowal troche wariowac,ale to byly kilku minutowe wariacje....,wiekszosc drogi byl spokojny...🙂
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
23 sierpnia 2014 20:44
Andaluzja a zdjecia gdzie? co sie nic nie chwalisz?


My dzis jeszcze musielismy przezyc szczepienie na tezec -,-
Kon czul ze cos zlego sie dzieje bo za duzo ludzi kolo niego i oczywiscie dopiero na owies stanal grzecznie i jadl a zastrzyk szybko zostal podany 🙂

Jutro powtorka z rozrywki czyli laczenie stada part. 2  🏇

Szamanka - zycze powodzenia🙂
Szamanka zdjecia beda,ale to nie ja bede je wstawac bo nie potrafie...:/  Widac,ze to bedzie fajny kon z charakteru...,pomimo to ze predko sie nakreca ale i za chwile sie uspokaja...
widzexxcie, z koniem dogadasz się w swoim czasie, bo przyjdzie taki moment, kiedy będziesz wiedzieć, że właśnie wzajemnie sobie zaufaliście. Wtedy wszystko idzie łatwiej, szybciej, płynniej i spokojniej.
widzexxcie ale on ładny 🙂 Ta hreczka jest przepiękna 😍
Jak porównuję maść swojego konia sprzed roku i teraz to zmiana jest niesamowita- w tamtym roku był "stalowy" w jabłuszka, teraz robi się coraz więcej hreczkowy.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
24 sierpnia 2014 09:05
Faith kurde ale siwa dobrze wygląda. !
Ogórek no no fajne podskoki

A ja się chciałam pochwalić, ze w końcu wsiadłam  😅 Boże mam wspaniałego konia  💘 Najlepsze jest to, ze po tak długiej przerwie moja 13 letnia siostrzenica wsiadła i pojechała w teren  🙂
szamanka ja wpuszczam pojedynczo konie, nigdy do calego stada, wtedy jest najwiecej afer.
najpierw wpuszczam nowego na padok, potem najwyzszego w stadzie,jak juz sie okwiczą i rozejdą, wtedy wpuszczam nastepnego w hierarchii.
trwa to dlugo, ale nie mam wlasnie zagonionych pokaleczonych szkapek 😉
i nie daje siana przy tym, zeby nie mialy sie o co ganiac.
podziwiam odwage, na prawde 😉
Zduśka widziałam!
Na pewno było to niesamowite uczucie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się