PSY

Wcisnę się ze swoim kundlem i jego dwoma kumplami- bokserem i boerboelem. Wszyscy w tym samym wieku (7-8 miesięcy), ale mój waży 30kg, a boerboel 50  😁
Za jakieś pół roku będzie ważył 85, nie wyobrażam sobie wtedy ich wspólnej zabawy;P

(zdjęcie nr 3 szeroki uśmiech boksera  i zdjęcie nr 4 mój lewitujący pies ;D )

JARA zawsze jak oglądam Twoją sunie, to mam ochotę wymiziać to jej futerko  🤣
Zora - Uśmiałam się z trzeciego zdjęcia, mina boksera jest bezkonkurencyjna  😂
Dużo tu flatów ostatnio. U nas na podkarpaciu pojawił się prawie flat do adopcji :

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.262505660612513.1073742051.131738917022522&type=1

...gdybym miała warunki, ale może którejś z was się spodoba 🙂
Alten nie ode mnie. Teraz zatrzęsienie miotów jak na flaty było ale i tak z tego co wiem u wszystkich taka sama cisza teraz jak i u mnie.. i dalej Nemo czeka na domek, więc nie wykluczam, że może pojedzie w te rejony. 😉
Póki co jeden w Szwajcarii, jeden koło Białegostoku, jeden okolice Elbląga, panienka w Warszawie i jedna u dziewczynki we Wrocławiu. 🙂

ami_071 fajne zwierze 🙂

Zora90 fajowa banda.
dziękuję Jara :kwiatek:
exploited, gdybym miała większą przestrzeń dla niego, brałabym nawet dziś. Ale przejrzę fanpage, może znajdę malotę dla siebie, bo jestem na etapie poszukiwań 😉
ami_071 więcej zdjęć poprosimy,

Zora90 piękny ten Twój pies i widzę, że też lubi pływać 🙂

W zooplusie trwa wyprzedaż zabawek kong, niektóre nawet 50% taniej 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 sierpnia 2014 08:31
dziewczynka, Zamawiasz coś? 😉
zamawiam, właśnie nie mogę się zdecydować, na pewno do wody i pewnie jeszcze coś 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 sierpnia 2014 08:40
Weźmiesz mi bounzera ?

Ten wodny to taki jak mój pomarańczowy, tylko u mnie już sznurka nie ma 😁
polecam piłki Konga !
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 sierpnia 2014 08:59
Ja mam wszystkie zabawki konga, nawet tego "sejfti stika" co wygląda jak dildo 😂

Jedyne zabawki, które żyją do dziś i wyglądają jak nówki sztuki przy moich psach.
świetne mają też freesbee. Jak nie dla psów to dla ludziów jest świetne, przynajmniej palce tak nie bolą jak po plastikowym 😀  😍
ushia   It's a kind o'magic
28 sierpnia 2014 09:11
piłka konga jest jedyną która daje rade z rudym

jedyne co mnie irytuje w ich zabawkach to ze sa za duze na mojego malego pieska
ale na mojego malego pieska wiekszosc zabawek jest za duza 😉
a juz znalezienie pilki do wody graniczy z cudem
dobrze że mój pies stroni od wody bo woda jest be. przynajmniej mam z głowy problem z piłką do wody. Gorzej jak ukochana piłka konga wpadnie do zalewu czy rzeki... wtedy jest lamęt jakby go ze skóry obdzierali  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 sierpnia 2014 09:41
No to też chce! 🙂
Ja muszę publicznie na forum się przyznać, że mój pies jest zdolny inaczej.
Jakiś czas temu zdarzyło się, że ukradł z kuchni słoik. Wziął, rozbił, rozciął sobie język na 3 cm długości na pół. Blizna jest i pewnie będzie, bo już 3 miesiące minęły.
Niedawno chciał pokopać pod krzakiem róży, także zanim mu wybiłam ten pomysł z głowy, nos został bardzo starannie rozharatany.
Dziś za to podniósł standard, bo przypadkowo zauważyłam coś na jego podniebieniu. Okazało się, że to wciśnięty kawałek jakiegoś patyczka (przypominający patyczek od loda) między jeden rząd zębów, a drugi. Namęczyłam się, żeby wyjąć, krew się lała, bo tak toto wciśnięte było.  😵


Mam nadzieje, że nikt mnie nie zlinczuje, że wrzucę jedną fotkę z okazji nowej obroży i smyczy, bo w końcu niedawno wrzucałam brzydala i chyba go tu za dużo  😡
Zora no chyba sobie żartujesz! Ja cię linczuję za zbyt małą ilość zdjęć! On jest piękny i mogę go tak oglądać i oglądać  😜

Dziewczynka słuchaj, czas zadbać o Pixie - polecam to:
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
28 sierpnia 2014 22:40
piłka konga jest jedyną która daje rade z rudym

jedyne co mnie irytuje w ich zabawkach to ze sa za duze na mojego malego pieska
ale na mojego malego pieska wiekszosc zabawek jest za duza 😉
a juz znalezienie pilki do wody graniczy z cudem


Gappay ma małe piłki na sznurki. Solidne.
ami - Oo, fajna! Coś więcej?  👀 Jakbym miała mieć psa rasowego to byłby to border  🙂


Suczka bordera- 3 lata. Oddana przez pasterza. Ma dosc slaby instynkt i nie goni, wiec do owiec sie nie nadawala. Jest u Nas od niedzieli, pies nigdy nie widzial szczotki, wiec przyszla z masa starej siersci i dredami, dosc strachliwa i praktycznie z brakiem socjalizacji. Nie umie sie bawic - co probujemy zmienic 🙂
Za to jest niesamowicie delikatna, patrzy co robi i lubi dzieci.

Niestety zdjec wiecej na razie brak.
Alten, to zdjęcie krąży po sieci już bardzo długo, ale od wczoraj chyba z 15 osób mi przesłało. Kwejk ma moc 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2014 10:02
Ale dopiero po wystawie 😁
Zora90 Co to za fajna obroża? Ładna, szeroka i do tego na zwykłą klamrę  😀 Wprawdzie minutkę temu odebrałam paczkę od Furkidz i jestem absolutnie zachwycona, ale w najbliższym czasie planuję kupić następną, na zmianę. Szukałam z taśmy (skóra u nas odpada, bo moja sucz zwykle wychodzi się delektować deszczem), ale właśnie z takim "tradycyjnym" zapięciem - nie mam zaufania do plastikowych klamerek. No dobra Rogz miał fajny "patent" ale jakiś czas temu strasznie się z jakością popsuli i nie jest to warte swojej ceny. A taśmowe w zoologicznym mnie nie satysfakcjonują, bo te co pasują na nasz obwód są automatycznie zbyt wąskie i niekomfortowe.
Chainsy jeśli taśmowe ze zwykłą klamrą to ja polecę z El Perro, później mogę stronę podesłać.  Ciska mi poleciła dla blondi, ale mają rożne szerokości, nie tylko dla takich ras.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2014 11:10
Skórzanej obroży nic od deszczu nie będzie 😉
uwielbiam zooplusa za te szybkie przesyłki 🙂

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2014 11:52
Mam nadzieję, że Bułka nie połknie tej Wubby i że nie poodrywają jej kończyn.

Kiedy testing?  😜 Do 18 jestem na basenie z Bułką 😁
wygląda solidnie 🙂 Ja już dzisiaj bym pojechała najchętniej 🙂 ale może w niedziele do Topacza?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2014 12:19
Zastanawiam się jak to zrobić żeby po basenie iść na spacer na Ślęzę, bo mam 10 minut spacerkim, ale żeby wziąć obie ze sobą.

edit:
Narazie niedzielny wyjazd na byki do Karpacza stanął pod znakiem zapytania ze względu na cenę biletu, ale pomyślę, nad niedzielą.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się