Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

koleżanka kiedyś poprosiła o paragon weta, to bez problemu Jej wystawił, tylko musiała jeszcze dopłacić VAT 😉
Kogo z mazowieckiego do copd i kręgosłupa?
(oprócz Pani Kalisiak i Pani Blanki 😉 )

Do układu oddechowego polecam dr Dziekana- bardzo 🙂 Szczegółowo bada konia, przeprowadza drobiazgowy wywiad i jest przyjazny cenowo 🙂
Robi tez endoskopię
Chciałabym zbadać konia pod kątem kupna i dodatkowo zrobić jakieś badania dróg oddechowych, bo kiedyś było podejrzenie, że koń ma COPD. Kogo polecacie? Wiem, że dr Blanka Wysocka specjalizuje sie w ukł. oddechowym, ale zależy mi też na TUV
Chciałabym zbadać konia pod kątem kupna i dodatkowo zrobić jakieś badania dróg oddechowych, bo kiedyś było podejrzenie, że koń ma COPD. Kogo polecacie? Wiem, że dr Blanka Wysocka specjalizuje sie w ukł. oddechowym, ale zależy mi też na TUV


jakie województwo?
fakt zapomniałam. Jestem z Warszawy, koń też 😉
fakt zapomniałam. Jestem z Warszawy, koń też 😉


Agnieszka Bestry 🙂
I ona zrobi mi TUV i drogi oddechowe? Wiesz jaki to mniej wiecej koszt?
Aga robi pełny TUV w Polsce i nie tylko 😉 cennik w zależności od ilości zdj i odległości dojazdu🙂 fon do Agi na pw, ja polecam
I ona zrobi mi TUV i drogi oddechowe? Wiesz jaki to mniej wiecej koszt?


IMO nie jest droga - ja za pełnego TUVa (z drogami oddechowymi) miałam płacić 1000zł. W końcu sytuacja się skomplikowała i zrobiła tylko USG ścięgien, ale jestem bardzo zadowolna z jej usług 🙂 w porównaniu np. z p. Golonką który w końcu robił mi TUV to na pewno ma sporo niższe ceny 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
21 października 2014 21:49
ja tam dostaje zawsze paragon od dr Polakiewicza i to bynajmniej nie na życzenie 🙂
Potrzebuje porady i ewentualnych namiarów na weterynarza-ortopede BARDZO dobrego .
Mam klacz z podejrzeniem zapalenie pochewki i potrzebuje konsultacji dobrego weta juz (4? 😵 ) Dostałam informacje ze bedzie potrzebna operacja ale chce sie skonsultowac z jeszcze jakimś dobrym wetem bo juz nie wiem co robić  🤔
jakie rejony? jak okolice łódzkiego i mazowieckiego to dzwoń do Szpotańskiego. z resztą nawet jak jesteś gdzie indziej to zadzwonić skonsultować możesz. też niedawno mieliśmy zapalenie pochewki i szybko sobie z tym poradziliśmy, bez żadnej operacji. ale może mieliśmy po prostu szczęście.
Mazowieckie 30km pod warszawą
Masz może jakieś namiary na tego lekarza?
Przed oczami mam wizje 11letniego konia na emeryturze musze być pewna ze nic innego nie da sie zrobic  😕
Możesz mi napisać na pw historie choroby Twojego konia ? :kwiatek:
_Gaga, ja dostałam nawet taki świstek jak leczyłam gęsi i kaczki 😉
Moim zdaniem to bardzo ulatwia życie kiedy idąc z problemem do weta wiesz co jest i na co leczylaś zwierzę. Nie tylko konia ale jak w moim przypadku nawet i drób.
Moim zdaniem każdy powinien takiego kwitka rządać.
gunia92 poszło PW :kwiatek:
Hej 🙂 Znacie weterynarza w miarę blisko Żagania/Żar/Szprotawy (lubuskie), który DOBRZE kastruje konie? Takich co robią za 100zł bez znieczulenia znam, ale nie skorzystam  😎 Najbliżej znam w Tyńcu Małym chyba... Pomożecie?  😲
Cezary Dudzik 602533509 - 15 km od Żagania
blucha Dzięki wielkie, jutro zadzwonię  😀
Możecie polecić mi weterynarza ze Śląska, który wie co to etyka i nie ściemnia? Poszukuję weterynarza, który będzie znał się na swojej pracy, nie będzie się bał przyznać do błędu czy niewiedzy, będzie miał swoje zdanie i nie będzie go zmieniał na potrzeby klienta. Z końmi problemów nie mam, jak każdy potrzebuję czasem konsultacji a mam dość wetów, którzy są jak chorągiewki 😵
Potrzebuję kontakt do jakiegoś dobrego końskiego weta w okolicach Gorzowa Wlkp. Wszystkie co znalazłam z lubuskiego to bardziej kierunek Zielona Góra, a wolałabym coś bliżej. Polecicie kogoś?
Potrzebuję dobrego weterynarza od chorób wewnętrznych konia, układ pokarmowy, jelita itp. Najlepiej jak najbliżej woj. kujawsko-pomorskiego. Czy możecie jakiegoś polecić?
Hej dziewczyny,

z całego serca polecam lek. wet. Maja Maćkowiak-Bogucka. Jest Specjalistą Chorób Koni.

Mam stajnie z kilkunastoma końmi, przerobiłam wielu wetów przez naście lat i ona naprawdę mi zaimponowała.
Jest rzeczowa, ma wiedzę i doświadczenie, nie boi się konfrontować swoich opinii z innymi weterynarzami. Dla mnie też istotne jest, że wciąż się rozwija, jeździ na konferencje i na dodatek ma pojęcie o jeździectwie i wpływie treningu na organizm konia.

Na wszystkie pytania cierpliwie odpowiada, jak na razie wszystkie nasze przypadki z różnych dziedzin rozwikłała🙂 Rozród (min. współpracuje ze Sprehe), rtg, urazy, szycia ran, kulawizny, problemy oddechowe, infekcje, problemy skórne, niewydolnśc treningowa, anemia, zatrzymanie łożyska, koń po operacji kolki, porady żywieniowe - to wszystko z nią przerobiłam. Nagłe przypadki w środku nocy i przyjazdy interwencje też.

Podejście do koni wg mnie jak najbardziej przyjemne, co tez jest istotne.

Jest z Piły ( Piła, woj. wielkopolskie), ale do mnie jeździ az pod Koszalin (zachodniopomorskie). Wiem, że działa też w kujawsko-pomorskim i  lubuskim (Bydgoszcz, Gniezno no i Poznań i okolice oczywiście). Być może podjedzie i do Gorzowa🙂 JEst bardzo komunikatywna, więc można spoko dzwonić🙂

Polecam🙂

k2arola zgadzam się z Toba w 200 % 😀
Województwo małopolskie - Kraków
Zna ktos dobrego weterynarza co robi zęby?
P.  Olender
P.  Olender


Nie jest weterynarzem.

Każdy weterynarz "od koni" robi zęby
Najpopularniejszy i najbardziej wyspecjalizowany jest dr. Pędziwiatr
desire   Druhu nieoceniony...
07 listopada 2014 13:14
maria10012, dr. Monika Szubart 🙂
[s]A co sądzicie[/s]
Hej, potrzebuje zdiagnozować konia pod kątem ukladu oddechowego i serca. Najpierw zdiagnozdiagnozowano ROR i niedomykalność zastawki, potem po badaniu endoskopowym podejrzenie COPD ale nadal potrzebowalabym echo i EKG. Czy wiadomo Wam kto robi to badanie oprócz dr. Blanki Wysockiej np. w okolicach RZESZOWA lub woj. podkarpackiego (pani Wysocka na razie wycenila mi to badanie na 1500 więc ciekawa jestem czy ktoś jeszcze to robi)
Ktoś się wypowie na temat p. Marka Groblewicza? (zachodniopomorskie)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się