Stara Volta - co i kogo pamiętacie ?

a volte zastępczą utworzyła chyba dworcika
Gillian   four letter word
21 kwietnia 2015 10:17
Ja już nawet nie pamiętam, kiedy się pierwszy raz zalogowałam ale to było mega dawno temu, na pewno przed 2006 rokiem... ale dokładnie? czort wie. Miałam wtedy inny nick, mało pokory i przerost ego razy milion.

maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 kwietnia 2015 10:39
Gillian, chyba jak większość z nas - "miszczuf śfiata" w jeżdżeniu na koniu 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 kwietnia 2015 10:41
Ja to nawet nie próbuję czytać swoich starych postów, bo z rozpaczy idzie się pochlastać  😁
Gillian, jaki miałaś nick 👀

Rewir, też mi się tak coś kołacze 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 kwietnia 2015 10:42
To jak z czytaniem pamiętnika z czasów liceum 😉 A wyboru nicka żałuję do dziś, no też sobie wymyśliłam... 🙂
Gillian   four letter word
21 kwietnia 2015 10:44
amnestria, Mirage. Od pierwszego konia, mojego dziadula. Byłam mistrzem klasy mini LL więc wiedziałam fffffszystko.
Ja pamiętam voltę od samego początku, na pewno było ich kilka, z różnymi layoutami i kolorami 🙂 Kto pamięta Voltarium???
A Gill, to Ty byłaś 😜
Gillian   four letter word
21 kwietnia 2015 11:27
błagam, nie pamiętaj tego  😡 😡
maleństwo, co chcesz od swojego nicka? Sympatyczny jest!

Mi się ze starą voltą najbardziej kojarzy czat. Wtedy użytkowników było mało, to i poznawałam ludzi. Co ciekawe część z tych znajomości przetrwało do dziś. Oczywiście w realu, a nie przez net.
magda no ja ciebie pamiętam i kojarzę z samych początków, ten czat to właśnie voltarium.art.pl 🙂 Z tego czatu kojarzę jeszcze Hexę, która wtedy była marteczkąW 😉
voltarium to chyba jakaś strona o użytkownikach była, a czat był pod voltahorse podpięty jak się nie mylę. Z Wrocławia była całkiem spora ekipa wtedy. Była Marta, Olszynka, chyba Jose arcadio (czy jakoś tak?) i jeszcze kilka osób.
Co jakiś czas ten wątek jest wywlekany na wierzch i fajnie czasem sobie przypomnieć tamte wyjazdy 😀 Albo pamiętny Torwar, imprezy u Funia 🙂
Ulala... widzę, że znowu nadszedł czas wspominek. 😉 Przez was sobie własnie uzmysłowiłam ile to już lat na forum.... jaka stara jestem. :/
kujka   new better life mode: on
21 kwietnia 2015 13:54
Tez pamietam ze czat byl podpiety pod forum jakos. Ale nie lubie czatow wiec nie korzystalam.
A tak, rzeczywiście 🙂 Stare czasy 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
21 kwietnia 2015 17:03
Ja to chyba nawet jeszcze drzewkową voltę pamiętam, który to był rok?
Czatowało się, oj czatowało 🤣
busch   Mad god's blessing.
21 kwietnia 2015 17:54
Też już nie pamiętam jak dawno temu zalogowałam się po raz pierwszy. To musiało być jeszcze kiedy byłam w podstawówce, bo chyba nawet Busch się załapał na moją karierę forumową?  🤔 Pamiętam, że miałam dość żałosny start w forumowe życie, chyba nie chcę się upokarzać szczegółami i nie będę grzebać w starej volcie  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 kwietnia 2015 18:03
Rany, w 2002 czy 2003 roku to ja nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego jak forum 😁 Tylko na czaterii i gadu-gadu siedziałam 😁
delta   Truth begins in lies.
21 kwietnia 2015 18:28
Dla tych co drzewka nie pamiętają  🤔trzałka: http://web.archive.org/web/20010528214007/http://www.voltahorse.pl/message/13.html
A potem pamiętam już podział na 3 główne kategorie i wieczne wojny o to i największym argumentem było "bo Świat koni ma tyleee kategorii": http://web.archive.org/web/20040403165737/http://www.voltahorse.pl/forum.php

Pamiętam Nizmierną i narodziny jej dziecka (to chyba było pierwsze Voltowe dziecię, nie?)
slojma   I was born with a silver spoon!
21 kwietnia 2015 18:33
Ja tez pamietam stare czasy.  I pamietam jak vvoltahorse umarlo na dobre to bylo jakby swiat sie skonczyly 😁
Scottie   Cicha obserwatorka
21 kwietnia 2015 18:37
voltarium to chyba jakaś strona o użytkownikach była, a czat był pod voltahorse podpięty jak się nie mylę.


Czat też przecież miał swój rozłam 🙂 Były dwa "pokoje"- pierwszy (właśnie chyba Volt@) z użytkownikami, którzy siedzieli od początku krzaczkowatego forum i to oni założyli stronę Voltarium. A drugi voltahorse, z osobami, które można do dziś na forum spotkać. Chyba Funio próbował coś na kształt Voltarium założyć, pamiętam stronę z opisami użytkowników i zdjęciami z Torwaru 🙂
Byłam mistrzem klasy mini LL więc wiedziałam fffffszystko.


nie ma się co wstydzić, mi się do tej pory zdarza  😂
i imprezy u mnie, po których nauczyłam się, że piwa w puszcze nie podgrzewa się w garnku😉 czat z Funiem, maćkiem_sz, nie-mężem magdy_sz🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
21 kwietnia 2015 18:41
A co się w ogóle z Maćkiem_Sz dzieje? Jakoś mi się z nim urwał kontakt po tym, jak się doktoryzował... ile to lat temu było 😉 do tej pory go z "Klapkami" miło wspominamy 🙂
nie mam bladego pojęcia, czasem mijamy się na osiedlu, ale zawsze w biegu więc nie wiem co u Niego
Ehhh wspominam te czasy z ogromną nostalgią 🙂 Czat to był gdzieś pierwszy rok moich studiów czyli...cos koło 2001. Matko, jak ten czas leci!!
Maciek_Sz ma się dobrze, dorobił się jednej żony i dwóch córek a jego kariera naukowa nabiera tempa! Wciąż mamy kontakt.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 kwietnia 2015 20:23
maleństwo, co chcesz od swojego nicka? Sympatyczny jest!


Haha, dzięki. Dla mnie jest jakiś taki obciachowy i niepasujący do 30-letniej baby, ale tak na mnie koleżanki w liceum mówiły... :p

busch, ja Buschmena pamiętam, tarant taki?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 kwietnia 2015 20:26
Pasuje- Maleństwo też było niby malutkie, ale odważne i wielkie duchem 😉

busch   Mad god's blessing.
21 kwietnia 2015 21:03
maleństwo, koń się nazywał Busch, a to ja sobie na początku wymyśliłam nick Buschmenka 😉.



Ktoś poznaje? Matko, ale wykopaliska  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się