Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Wymodelowana to dobrze, bogata bede! 😎
pamirowa dzieki, ale nienawidze ich okrutnie :P zapuszczam wylacznie dlatego zeby bylo co upiac na slubie :P
rosek0 ale to w kwiatach zdjecie ojacieeeee  💘
busch,Dziękuje ! Brwi maluję,niestety mam bardzo jasne. A ocena taka padła właśnie od osoby,która zobaczyła je na tym zdjęciu ,które wstawiłam kilka postów wcześniej. A jak wiadomo otoczenie widzi nas inaczej niż my sami,stąd takie rozkminy. 🙂
vanille, dziękuje 😉
Ja dzisiaj mialam , przykra co badz, sytuacje na przystanku. Siedze i wklepuje kod do telefonu, pochidza dwie laski, w wieku ok.20tu lat i jedna z nich pyta :"sorry nie wiesz gdzie jest...."ja w tym momencie podnosze glowe a  ona zmieszana:"o przepraszam najmocniej pania, nie wie pani gdzie jest przystanek 133"  Damn! 😡


Dziecko drogie, mam Ci przypomnieć ile lat w tym roku kończysz??  😂
A z tymi swoimi zdjęciami z Sobótki to ić Pan w ch***... Zżera mnie zazdrość na Twoją zajebistość 🙂
busch   Mad god's blessing.
21 kwietnia 2015 20:55
Jiska, rozkminy jak najbardziej rozumiem - sama mam podobnie, to znaczy bardzo jasne, a do tego rzadkie włoski, więc bez makijażu wyglądam trochę jak Whoopi Goldberg 😉. I wiem, że są dni dobrych brwi i dni złych brwi 😀. Czasami rano mi 5 minut wystarczy i jestem gotowa, a czasami pięć tysięcy razy poprawiam i nadal czuję, że to nie to... w końcu odpuszczam bo przecież nie spóźnię się do pracy przez malarstwo artystyczne przed lustrem 😀

Akurat na tym zdjęciu rozkminy są zupełnie nieuzasadnione 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 kwietnia 2015 21:02
[quote author=rosek0 link=topic=28.msg2341780#msg2341780 date=1429629188]
Ja dzisiaj mialam , przykra co badz, sytuacje na przystanku. Siedze i wklepuje kod do telefonu, pochidza dwie laski, w wieku ok.20tu lat i jedna z nich pyta :"sorry nie wiesz gdzie jest...."ja w tym momencie podnosze glowe a  ona zmieszana:"o przepraszam najmocniej pania, nie wie pani gdzie jest przystanek 133"  Damn! 😡


Dziecko drogie, mam Ci przypomnieć ile lat w tym roku kończysz??  😂
A z tymi swoimi zdjęciami z Sobótki to ić Pan w ch***... Zżera mnie zazdrość na Twoją zajebistość 🙂
[/quote]

A na zajebistosc mojego wierzchowca? 😎
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 kwietnia 2015 21:02
Jiska a ja nie ogarniam tego zdjęcia - tam w tle po lewej jest kawałek ręki?  😁
JARA Kolektywnie na Waszą i Waszych wierzchowców... W ogóle beznadziejne i do dupy są te zdjęcia...  🏇
I wcale bym takich nie chciała, bo są brzydkie...  😵
busch, to mi ulżyło 🙂
smarcik, w tle jest to samo zdjęcie,taka przeróbka 😀
[quote author=rosek0 link=topic=28.msg2341780#msg2341780 date=1429629188]
Ja dzisiaj mialam , przykra co badz, sytuacje na przystanku. Siedze i wklepuje kod do telefonu, pochidza dwie laski, w wieku ok.20tu lat i jedna z nich pyta :"sorry nie wiesz gdzie jest...."ja w tym momencie podnosze glowe a  ona zmieszana:"o przepraszam najmocniej pania, nie wie pani gdzie jest przystanek 133"  Damn! 😡


Dziecko drogie, mam Ci przypomnieć ile lat w tym roku kończysz??  😂
A z tymi swoimi zdjęciami z Sobótki to ić Pan w ch***... Zżera mnie zazdrość na Twoją zajebistość 🙂
[/quote]
zima za dwa miechy przekraczam magiczne 30. Juz nic nie bedzie takie same. Musze kupic puder i krem do twarzy  😤
Ale uwaga o zdjeciach poprawia mi humor  😁 😁
zima za dwa miechy przekraczam magiczne 30. Juz nic nie bedzie takie same. Musze kupic puder i krem do twarzy  😤

Rosek0 ale puder i krem to już nie pomogą. Botoks jedynie  😂  😁
Racja , tylko dr.Szczyt moze mi pomoc  😵
rewir ale ładna jesteś!
rosek0 świetne zdjęcia!!
Pamiętam jak mi się smutno zrobiło jak sąsiedzi studenci (!!) zaczęli do mnie mówić "dzień dobry" i per "pani". Zrozumiałam, że moje naście a nawet dwadzieścia parę lat to już daleka przeszłość 😉 Ale po trzydziestce też jest super  🏇

Dorobiłam się wczoraj przypadkowo wiosennego, sierściuchowego zdjęcia jak mnie końskie sępy na padoku otoczyły:
Hexa, jesteś śliczną dziewczyną! Uwielbiam patrzeć na Twoje zdjęcia 😉

Ja potrzebowałam kolejnej zmiany, więc...voila!
Gav, jeszcze raz: pistolet.
Konia, mocno się ścięłaś; dałaś się namówić na oddanie?
rosek, bardzo przyjemna sesyjka!
Ja mam takie neutralne 😉
Thymos nie chciałam co prawda tak krótko - mówiłam trochę za ramiona, nie zdając sobie sprawy, że tyle włosów pójdzie 😉 Ale w sumie jestem zadowolona i nawet polubiłam taką długość, nie wiem czy przy niej nie zostanę 🙂 Jest wygodniejsza, a włosy są bardziej puszyste i podniesione bo ich ciężar na dół nie ciągnie.
Oddać w ostateczności nie oddałam, bo mama ścinała mi włosy na szybko i nie bardzo był czas na zabawę najpierw w zaplatanie. Zresztą, nie sądziłam, że aż tyle długości się pozbędę 😉 To był spontan.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 kwietnia 2015 18:55
Gavi meeega!  😜 Aż pozazdrościłam i chciałam gnać do fryzjera a potem przypomniałam sobie, że mama za często kładła mnie w tej samej pozycji jak byłam mała i mam spłaszczoną głowę  😂


Thymos jak zwykle najpiękniejsza z re-voltowiczek!  :kwiatek:
Gavi dzięki, dzięki  :kwiatek:
Thymos jak zawsze  😍 😍
Thymos, Ty jak zawsze zjawiskowa. Kobieta o wielu twarzach 😉
smarcik, dziękuję bardzo! Niezmiernie mi miło :kwiatek:
Przyzwyczaiłam się, że źle się na mnie reaguje, bo w modzie wiecznie są bardziej kobiece, subtelne stylizacje. Ja się jednak w takich nie odnajduje.

Dobrze, że zwróciłaś uwagę na fakt kształtu czaszki.
Do takiej fryzury nie potrzeba jedynie odwagi, ale również "foremnej" głowy 😉
Thymos, rewelacja! Kolejna fotka dla Vogue.
Hexa, jakie nogi 💘 Duzo bym dala, zeby tak w jeansach rurkach wygladac.
Hexa masz wyżła? Co to za trampki?
Thymos piękna jesteś 🙂
Hexa masz super figurę (nogi!)  😜
Thymos czaderskie zdjęcie, przepięknie wyszłaś.

dzięki dziewczyny  :kwiatek:
espana niestety nie mój, chwilowo był pod opieką ale jest cudowny!! A trampki Polo Ralph Lauren  🙂
Same dziewczyny jak maliny na tej stronie! 😍 Jedna piękniejsza od drugiej. 😀
Więc dla zachowania równowagi w przyrodzie, ja się wrzucę.
Narobiłam sobie z okazji nowego telefonu jakieś selfy, mające głownie na celu zaprezentować, że mi włosy urosły. 🙂







O Julie - ciemne i dlugie, witam w klubie 😀 fajnie ci!
Skoro wszyscy dodają selfie to ja też dodam.  🤣
Z ostatniego terenu.  😍
Sonkowa, prześliczna z Ciebie dziewczyna!
Musiałaś się nagimnastykować, żeby takie foto strzelić 😉
Sonkowa co to za siodło?
Gavi dziękuje.  🙂
Aż tak bardzo się nie gimnastykowałam. Mam tylko rękę do góry podniesioną.  😀

pestka  Daw mag - grand prix. 😉
Mialam mini sesje to sie podziele jednym 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się