Wybory 2015 i to co po wyborach.

slojma   I was born with a silver spoon!
25 maja 2015 06:51
Wedlug badan mozna zobaczyc pewna zaleznosc http://m.interia.pl/fakty/news,nId,1811018
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 maja 2015 07:00
A Komorowski to buddysta?  😲
Przypadkiem nie obchodził katolickich świąt? Życzeń nie składał? Na Jasnej Górze się nie pojawiał przy okazji pielgrzymki strażaków?  😵
Nie no, ludzie, co to za histeria ogólnonarodowa, świat za oknem się zmienił czy co?
Chociaż może jako małomiasteczkowa ciemnota głosująca na Dudę nie widzę tego horroru, który nadchodzi.  🙄

(olencja oczywiście chodziło mi tylko o zaobserwowany fakt, nic w tym złego nie ma  :kwiatek🙂
Duda jak wychodził wczoraj na mównicę nie był szczególnie zadowolony, wyglądał na przestraszonego i nie zauważyłam tego ja ale kilka innych osób. Zdał sobie chyba sprawę, że będzie rozliczany jak nikt inny. Obietnice i deklaracje które składał, do czegoś go zobowiązują przed narodem. Ja głosowałam na kota filemona, taki głos dopisałam na karcie wyborczej. Oczywiście wiedziałam że nie wygra kot filemom  🙁 wygrał Duda - trzeba się z tym oswoić i uszanować decyzję narodu. Wizja wojny i konfliktu jest u mnie raczej eksponowana jako żart, takie gadanie to straszenie ludzi.

Czytam właśnie jak zagraniczne media komentują wybory, cóż mogę powiedzieć nasi zachodni sąsiedzi chyba też oglądają TVN, bo stwierdzili że Komorowski to był prezydent który dał Polsce stabilizacje - faktycznie 2 mln ludzi którzy wyjechali to spora stabilizacja.

Jak ktoś ciekawy : http://wiadomosci.onet.pl/swiat/swiatowe-media-o-wynikach-wyborow-prezydenckich-w-polsce/w6nnzc
Może był zmęczony zwyczajnie? Ja też czekałam na uśmiech. W ogóle to chyba nie widziałam jak się śmieje tak z zębami. Ma dziury w jedynkach?
Tania może ma brzydki uśmiech i się nauczył śmiać tak, żeby się nie szczerzyć jak koń?  😉
Presja przeczytałam ten artykuł i ręce mi opadły. Reakcje jakbyśmy co najmniej wybrali na prezydenta jakieś zło wcielone mogące rozwalić całą Europę w kawałki...  🤔wirek:
ma zęby normalne Ufff.....
p.s
Monoc, przed zalewem muzułmanów chronią nas przede wszystkim niski standard życia, żenujące zaplecze socjalne i głodowe płace przy wysokich kosztach życia.

Hi!Hi!
A co w takim razie przed zalewem imigrantów chroni Saudi Arabię, Sułtanat Brunei i taką na przykład Japonię ?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 maja 2015 07:58
Tania, nie każdy uśmiecha się "pełną paszczą"  😉

śmieszy mnie ta ogólna panika
Tania, nie każdy uśmiecha się "pełną paszczą"  😉

śmieszy mnie ta ogólna panika

Z uśmiechem to chodziło mi o to, że tak to mało spontanicznie wyglądało. Ale nic, to szczegół.
Hi!Hi!
A co w takim razie przed zalewem imigrantów chroni Saudi Arabię, Sułtanat Brunei i taką na przykład Japonię ?

To, że ich tam nie wpuszczają. W Arabii Saudyjskiej jak jesteś nielegalnym imigrantem to czeka cię więzienie i deportacja, niestety śmiesznych ludków od praw imigrantów tam nie posiadają i do wspólnoty z braćmi muzułmanami się jak widać nie poczuwają, o ile nie są bogatymi szejkami.
Japonia też nie wpuszcza, a co do Sułtanatu to nie wiem. 😉
A tak poza tym, to Japonia jest mocno specyficzna, droga i trzeba tam zaiwaniać jak mały samochodzik, bo mają monstrualnie rozwiniętą kulturę pracy.
A wyrażenie "ironia" coś Ci mówi?
[quote author=zen link=topic=97161.msg2363771#msg2363771 date=1432504803]
I nie każdy musi wstać rano do pracy 😁 Ja np. rozważam wzięcie L4 na okoliczność braku odpowiedniej ilości snu, ponieważ wizja katolickiego kraju spędza mi sen z powiek.
bardzo mi przykro. Jestem katoliczką i nie sądziłam że mogę stanowić zagrożenie.
[/quote]

Przecież to nie Ty stanowisz zagrożenie, jedynie wizja katolickiego kraju spędza komuś sen z powiek.

Osobiście marzę o kraju z zasadami, takimi jak uczciwość, prawdomówność, poszanowanie własności prywatnej, tolerancja i zdrowy rozsądek. Czy to wg kogoś jest katolickie, czy nie, mało mnie obchodzi. Tak samo jak mało mnie obchodzi przynależność partyjna i wyznaniowa prezydenta.
Pozostaje mieć nadzieję, że wwszyscy emigranci głosujący na Dudę
powrócą szybciutko do Ojczyzny.
W końcu mają swojego Prezydenta.
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
25 maja 2015 08:41
Averis, to co powiesz o projekcie unijnym zesłania 20-30tys emigrantów do Polski - o którym zresztą trąbię od 3ech stron. Oczywiście Kopacz się zgodziła. Każdy z emigrantów ma dostawać ponad 2 tysiące zasiłku miesięcznie + dodatki od każdego dziecka, bo... są.
Averis, to co powiesz o projekcie unijnym zesłania 20-30tys emigrantów do Polski - o którym zresztą trąbię od 3ech stron. Oczywiście Kopacz się zgodziła. Każdy z emigrantów ma dostawać ponad 2 tysiące zasiłku miesięcznie + dodatki od każdego dziecka, bo... są.


Ale to jest normalne przecież, jak się coś gdzieś dzieje to się zawsze okazuje że Polska ma dla kogoś "rezerwy" tylko własnych obywateli ma gdzieś.
Może to zabrzmi jakoś zaściankowo, ale ja się obawiam fali imigrantów. Przypuszczam, że się osiedlą w wielkich miastach.
I będzie tak jak np. w Brukseli, że po zmierzchu w pewnych dzielnicach strach być na ulicy.
Może to zabrzmi jakoś zaściankowo, ale ja się obawiam fali imigrantów. Przypuszczam, że się osiedlą w wielkich miastach.
I będzie tak jak np. w Brukseli, że po zmierzchu w pewnych dzielnicach strach być na ulicy.


Tania, Polacy też mają widły  🤣
Averis, to co powiesz o projekcie unijnym zesłania 20-30tys emigrantów do Polski - o którym zresztą trąbię od 3ech stron. Oczywiście Kopacz się zgodziła. Każdy z emigrantów ma dostawać ponad 2 tysiące zasiłku miesięcznie + dodatki od każdego dziecka, bo... są.
Ja tam jestem za tym, żeby członkowie rządu się sami z własnych pensji na to zrzucili, skoro tak uwielbiają przyjezdnych. :/
W końcu 40 mln zł to takie nic. :/

Tania wcale nie brzmi zaściankowo. Raz, że strach będzie wyjść, to jeszcze zapewne zostaną uruchomione hasła "tolerancji", "równości" i tym podobne bzdury (w tym kontekście oczywiście, proszę mnie nie łapać za słówka!), w efekcie czego tracić będą oczywiście Polacy.
Ja nie jestem przeciwko imigrantom jako takim. Każdy ma prawo mieszkać i pracować w dowolnym miejscu na świecie, ale pod jednym warunkiem - że znajdzie pracę, będzie samodzielnie się utrzymywał i dostosuje się do reguł tego miejsca, a nie będzie próbował to miejsce dostosować do siebie. A jakoś nie mam wątpliwości, jak będzie w tym przypadku.
Sorry musiałam  🤣
U mnie w mieście jest hotel dla uchodźców czeczenskich. I niestety sądzą oni, że wolno im wszystko.. Zaczepiaja dziewczyny, ich dzieci niszczą zabawki naszym, a ostatnio leżał taki jeden mały u mamy na oddziale w szpitalu to zniszczył całą elewacje. Nie dość, że mają za darmo wszystko to nic nie szanują, tylko się mnożą, każda kobieta prowadzi cała gromadke dzieci, bo dostają na nie pieniądze. I wiem, że osoby mieszkające obok nich boją się wyjść wieczorem.
A i przecież w kościele o 6 nie grają juz dzwony, bo im przeszkadzały i razily w ich godność!  🤔
(...) a ostatnio leżał taki jeden mały u mamy na oddziale w szpitalu to zniszczył całą elewacje. (...)

Jak to zniszczył całą elewację?? Zwizualizowałam sobie.  😂 Wysmarował czymś?
kujka   new better life mode: on
25 maja 2015 10:54
TheWunia, Boze kochany ale bzdury piszesz.

Uchodzcy dostaja bardzo male pieniadze, glodowe wrecz. Uznani uchodzcy ciutke więcej, ale tylko przez pierwsze 12 miesiecy. A potem radzta sobie.

Nie zycze Ci zebys musiala kiedys zostac uchodzca, zeby Cie wojna albo rezim zmusila do ucieczki z Twojego kraju, zebys kiedys zaliczyla taki "hotel" i taki cudny socjal.
Zryl sobie długopisem, musiał to robić kilka godzin i oczywiście była z nim mama

kujka to ja nie wiem skąd oni mają swoje nike, adidasy czy inne markowe ciuchy. Nie widziałam nigdy żadnego zebrajacego czy w jakiś obdartych ubraniach. I to zarówno maluchy jak i dorośli, a każdego wieczoru pielgrzymki z Kauflandu z pełnymi siatami (mieszkałam osiedle obok )
Cariotka   płomienna pasja
25 maja 2015 11:03
kujka kiedyś w mało co prawda mądrym programie bo w rozmowach w toku był temat o uchodźcach i opowiadały kobiety właśnie o Tych warunkach socjalnych....straszne 😡 Ja tam do uchodźców nic nie mam....w Polsce i tak ich mało. A ilu tłumoków Polaków siedzi na bezrobociu i też strach wyjść bo taki dresik sobie rządzi na ,,łosiedlu''.
Demokracja ma swoje prawa...tak długo Polska walczyła o prawo w wyborze i dlatego nie potrafię zrozumieć czemu młodzi ludzie (a tym bardziej starsi) nie uszanują swoich praw i nie poszli wczoraj zagłosować.
Zryl sobie długopisem, musiał to robić kilka godzin i oczywiście była z nim mama
(...)

No ....
http://pl.wikipedia.org/wiki/Elewacja
Faktycznie musiał kilka godzin.
kujka nie wiem, w jakim ty świecie żyjesz, ale ja popieram zdanie Tani, murat, czy Wuni
Polska ma być dla Polaków, nie dla Czeczenów czy innych chodźców! I jestem przeciwna im
A czemu Unia chce ich osiedlić w Polsce? Nie dlatego, że ich na to nie stać, tylko dlatego że to imigracja bandytów i terrorystów, a nie porządnych ludzi!
dempsey   fiat voluntas Tua
25 maja 2015 11:08
Jak to zniszczył całą elewację??

może całą elewację łóżka... ?
😉

Cariotka   płomienna pasja
25 maja 2015 11:08
E. Czyli np Wielka Brytania powinna być dla Brytyjczyków? tak z czystej ciekawości pytam
kujka nie ogarnia tego co napisałaś TheWunia  🤣
Nie przetłumaczysz jej, że oni przeginają, nie szanują naszej kultury i naszego kraju, że mają generalnie w d...e wszystko i wszystkich oraz sieją strach.
Ok, mają też ciężko ale do cholery niech nas szanują.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się