... ślub :) ...

wiadb, pięknie!! Ślicznie wyglądaliście i mega klimat 🙂

Dla mnie nie ma ślubów nr 1 i 2, każdy miał w sobie coś super i każda z re-voltowiczek wyglądała cudownie i wyjątkowo 🙂
Zgadzam sie z Dzionka, zwlaszcza ze kazda z nas ten slub przezywala i dla kazdej z nas byl najpiekniejszy 🙂
Natomiast Wiadb pieknie! i wy piekni i stylizacke i sala 🙂😉))
Dziękujemy!!!  :kwiatek: :kwiatek:

Wiecie, to są tylko zdjęcia, o tym co nie wyszło głośno się nie mówi. Tak samo z nieudanymi zdjęciami- ich się po prostu nie pokazuje. 😎
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 sierpnia 2015 12:01
wiadb, super. I jaki mąż, uch! (dobrze, ze mój nie czyta)

Dla mnie nie ma ślubów nr 1 i 2, każdy miał w sobie coś super i każda z re-voltowiczek wyglądała cudownie i wyjątkowo 🙂


O to, to! Każde zdjęcia i relacja mają w sobie coś, nawet jak to kompletnie nie nasz styl.
wiadb, parafrazując krecika: och joj! Piękny ślub!!!  😍
I powtórzę za maleństwem, mąż zacny  😁
desire   Druhu nieoceniony...
10 sierpnia 2015 18:33
Dziękuję jeszcze raz wszystkim. :kwiatek:  Flygirl, mundialowa, heheh wrzuce jeszcze coś jak ogarnę zdjęcia i internet, bo z komórki nie bardzo. A mąż- wysoki, brunet z jasnoniebieskimi oczami 😍 tyle Wam wystarczy póki co. 😁
Ulalala  💘 piekne zdjecia!!🙂😉)
wiadb, jak z bajki! 😍 (powtarzam się? :hihi🙂

Ulalala, super fotki! 🙂

desire, a idź Ty! 🤬

No właśnie, to która następna? 🙂
Dziewczyny, proszę o pomoc! 🙂 nie do końca problem ślubny ale myślę, że to najodpowiedniejszy wątek. Poszukuję jakiegoś żywego kwiatka do wpięcia we włosy ale nie wiem jaki najdłużej przeżyje. Może któraś z voltowiczek pomoże z własnego doświadczenia  :kwiatek:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
11 sierpnia 2015 09:43
Eustoma się bdb trzyma
oooo, a wyglądają na takie delikatne. Dzięki piękne 🙂
hej dziewczyny 🙂 Witam się w wątku ślubnym!  :kwiatek:

Podczytywałam Was trochę ostatnio, pooglądałam zdjęcia, ponieważ powoli zaczynamy planować nasze wesele. Aktualnie rwę włosy z głowy, bo nie mogę znaleźć odpowiedniego miejsca. Chciałabym mieć wesele nieco w stylu rustykalnym, zorganizowane gdzieś w lubuskim w okolicach rodzinnych mojego Narzeczonego tj. Stare Kurowo, Drezdenko, ew. Gorzów itp. i za cholere nie mogę nic znaleźć, bo to wioski/małe miejscowości, więc str www te miejsca nie posiadają zazwyczaj, a ja z kolei aktualnie mieszkam w Pz, mam niemowlę i nie mam czasu jeździć, szukać osobiście :/ehh

Czy któraś z Was organizowała może wesele w plenerze tzn. w większej częsci chodzi mi o namioty takie z oknami?:P Albo czy któraś była na takim weselu? Jak wrażenia? Komary gryzą, nie jest duszno?


Wiadb miałaś GENIALNE wesele!! Baaardzo mi się podobają imprezy urządzone w tym stylu.  💘
Lipiec 11 przyszlego roku wychodze za maż! 😍
Scottie   Cicha obserwatorka
11 sierpnia 2015 20:13
Również dołączam do wątku, ślub planowany na maj lub czerwiec 2017 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
11 sierpnia 2015 20:16
kot, Scottie gratulacje. Pewnie napiszę banał ale nawet się nie obejrzycie a już będzie po!
Ja zaczęłam przygotowania półtora roku temu, jutro będziemy świętować miesiąc do ślubu  😍
desire   Druhu nieoceniony...
11 sierpnia 2015 20:21
Jeszcze jakieś z pleneru...

Reszta w linkach 😉
przy fontannie:

my w urzędzie:


i specjalnie dla mundialowej i flygirl - małż mój

edit: linki.
kujka   new better life mode: on
11 sierpnia 2015 21:22
wiadb, aaa odjazd! Super stylówe macie!
To i ja nieśmiało dołączę.
11 czerwca 2016 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
12 sierpnia 2015 12:39
No no, jaki wysyp zaręczyn i ślubów. A mówią, że młodzi to teraz inne sprawy mają niż śluby!  😉
U mnie tymczasem w niedzielę minął rok od ślubu! Ale zleciało! 😀
Scottie my też czerwiec 2017 😉
9 lipca 2016  😀
Kto miał suknie w fasonie A z muślinu z trenem? Jak się zachowuje w tańcu przy podpiętym trenie?
Jejku, ile Was tu się zebrało! 😀 Gratulacje dla każdej przyszłej panny młodej! 🙂
Gratulacje dla świeżo upieczonych mężatek!

Pięknie wyglądają te wianki z kwiatów zamiast welonu; idealne bym rzekła.
Nic tylko szczęścia, miłości i zdrowia życzyć 🙂
Dołączam sie do wątku, wprawdzie  cywilny był 1 sierpnia, ale zarezerwowaliśmy termin na kościelny na 30 lipca 2016 wiec przygotowania do wesela czas zacząć 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 sierpnia 2015 17:17
Quendi, gratki! Pokażesz nam jakieś foto z cywilnego...? 🙂
Samochód wyszorowany, pierścionek w schowku, 3:30 rano pobudka i, po przyspieszonym wyśniadaniu wszystkich zwierzaków, hajda na Częstochowę. Około 9.00 trzymajcie kciuki: będę uzyskiwał definitywną odpowiedź... Jasne że twierdzącą, nie przewiduję innej!
Więcej Was idących do ślubu nie było? 🤬 😁 Zaczynam zazdraszczać. Ale tak pozytywnie! :kwiatek:
jakobus -Czy Ty będziesz się oświadczal ma Przeprosnej górce? Jestem na pielgrzymce w 15 ,zaciekawiles mnie czy będę przypadkiem tego szczęśliwego momentu świadkiem;-)

I dopisuje się ...my 11 czerwca 2016 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się