Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Omg...
Mnie dzisiaj luzak przygotowal konia, a po lonzy w derke zapakowal. Na hale poszlam , rozbieram z derki, wsiadam. I blad zrobilam bo srednio zwrocilam uwage jak mam konia osiodlanego  👀
A mialam osiodlanego  masakrycznie wysoko. Kon na dokladke maly i bardzo gruby. Nie wiem jak ludzie moga tak jezdzic, ale ja nie mialam wcale kontroli nad koniem. Nie bylo fizycznej mozliwosci zeby siedziec normalnie, lydka mi uciekala do przodu,  masakra jakas.
vissenna   Turecki niewolnik
29 marca 2016 21:18
KaNie to co ty masz za luzaka tam?  🤔
asds   Life goes on...
29 marca 2016 21:20
KaNie

Weź mnie na luzaka bo myślę nad zmiana ścieżki kariery! Przynajmniej konia dobrze osiodłam, choć minus mam że koreczków perfect nie umiem robić...jeszcze 😉.
Vissenna
E moze lepiej o tym nie gadajmy... 😉) no ale takiego właśnie.
Od kad moj facet przestał mi luzakowac,  to wole pracowac sama...

asds
U mnie nie trzeba robic koreczkow 😉
asds   Life goes on...
29 marca 2016 21:28
KaNie

Hmmm... Sehr interesant.....  😉.

Musi być jakiś haczyk?  😎
No młode i w połowie surowe konie do zrobienia 😉
Wracając do eskadrona... oczywiście, że nikt nie ma obowiązku robienia żadnych promocji! Ale zawyżanie ceny wyjściowej stało się normą, a to już nie jest fair....
asds   Life goes on...
29 marca 2016 21:36
Aaaaa...wiedziałam że jest haczyk.  🤣

By było zbyt pięknie.



Pytanko.

Znalazłam tego konia rasy Hackney u nas w ogłoszeniach i był dołączony ten album.

https://plus.google.com/photos/109032655226859905085/albums/5937558874347772225

Czy to jakiś rodzaj Pelhamu w pysku? Pytam ponieważ zauważyłam inny kształt oczek u dołu.
vissenna   Turecki niewolnik
29 marca 2016 21:38
Ja wiem, czy to zaraz haczyk? Młodziaki i owszem, potrafią dać w kość ale sporo satysfakcji jest z pracy z nimi.
Zawsze najgorsza robota to były dla mnie konie "do odrabiania", po jakichś złych przygodach...

A pelham w pysku tego konia to pelham "butterfly" stosowany w powożeniu...  🤔
asds   Life goes on...
29 marca 2016 21:42
Powożenia powiadasz. Może dlatego mnie zdziwił właśnie...

Całe ogłoszenie:

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/9352?q=&plec=2&masc=&rasa=&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=4&strona=


kitty

Wolny rynek mamy. Marki zazwyczaj zaznaczają sklepom ceny minimalne w normalnej sprzedaży, natomiast zazwyczaj brakuje górnych widełek. Tutaj sprawa klienta czy kupi w tym sklepie drożej czy będzie szukać gdzie indziej taniej.

asds zmiana ceny na wyższą przed dodaniem promocji to jest jednak słaby marketing
Aha czyli ze tam 3 dni temu czy dwa miesiace cena była niższa niż to 280 (czy ile tam)?
Mnie ostatnio rozbawiło takie ogłoszenie:
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/58176?kategoria=8

Pomysł sam w sobie od biedy ujdzie, chociaż to chyba nie te czasy, żeby transportety albo biały czaprak (takich ogłoszeń jest kilka) były rarytasem zwalającym z nóg. Za to ceny za wypożyczenie z pewnością zwalają 🤣 Biorąc pod uwagę, że całkiem przyzwoite ochraniacze transportowe można kupić koło 180 zł, to marniutki interes płacić 70 zł za dobę wypożyczania 😉
vissenna   Turecki niewolnik
29 marca 2016 22:57
quanta a może to jakiś dowcip na pierwszego kwietnia?  😲 😲

Już widzę kolejne ogłoszenia - "wypożyczę gumki do zaplatania grzywy", albo "wypożyczę kask na zawody", bo chya tylko ci, co upadli na głowę (bez kasku) pójdą na takie oferty  😎 😂
asds   Life goes on...
29 marca 2016 23:03
asds zmiana ceny na wyższą przed dodaniem promocji to jest jednak słaby marketing


Drabcio ich szopa ich porządki.

Kilka lat temu tez była afera z Equishopem co do zmiany cen zakupionych towarów po złożeniu już zamówienia. Pamiętacie? To też była promocja Eskadrona.
haha i prawdę mówiąc ja wtedy poległam dość mocno na zakupach  🏇
Natomiast jeśli coś ma w danym sklepie cenę 208 i ogłaszając poromo -30% ta cena wyjściowa zmienia się na 288, to mnie się to nie podoba... tym bardziej, że lubię robić zakupy w gnlu i mało brakowało, że bym zakupiła, w ostatniej chwili mnie tknęło. Może to nie jest jakaś masakryczna kwota itd... tylko to nieuczciwe i brzydkie, bo może klient się nie połapie. Akurat jeśli chodzi o eskadrona to ceny są mocno wyrównane w sklepach. Niestety jako myśliwy promocji stwierdzam, że staje się to częstą praktyką i jasne, wolno im przecież prawo nie zabrania, ale ja wciąż uważam, że to wybitnie brzydki chwyt marketingowy, bo opierający się na zaufaniu klienta...  szkoda tylko, że dotyka to też tych fajnych sklepów  🙁
kitty ten czaprak w GNLu cały czas, od samego początku miał cenę 288 zł, czyli znacznie drożej niż w innych sklepach. Wiem, bo widziałam na własne oczy i pamiętam jak się wtedy zdziwiłam.
kurcze serio??? byłam pewna, że go oglądałam.... ale może ja się pomyliłam... łba sobie obciąć nie dam, choć wydaje mi się że już go miałam w koszyku...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 marca 2016 09:55
KaNie, pozwoliłam sobie napisać pv w sprawie tego zapierdzielani  🚫
Livia   ...z innego świata
30 marca 2016 10:09
quanta, ciekawe, czy to ta sama osoba od wypożyczania do sesji różowej derki i kantara 😜


O, znalazłam 😉 http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/58177 - derka i kantar, oprócz tego można wypożyczyć ochraniacze, transportery, czaprak i nauszniki 😜
Nirvette   just close your eyes
30 marca 2016 11:04
O żesz, że ja na to nie wpadłam! 😂 Biznes życia! Swoją drogą, jestem ciekawa czy ktokolwiek się na to skusił.  👀
Ta sama ta sama 😀
Ostatnio gdzies widzialam sklep wypozyczajacy wedzidla na probe i to juz uwazam za bardzo fajna sprawe.
Sklep Stajnia wypożycza. Ale wędzidła, a ochraniacze..? Zwłaszcza, że o ile pomysł jest niezły no to za tę kasę się nie opłaca 🙂
"Witam sprzedam klacz sp 12lat chodzi w siodle jak widać w bryczce w parze więcej na tel możliwa zamiana na wałaszka pogrubiany itp proszę dzwonić nie pisać bo żaden opis nie zastąpi chwili rozmowy!" rozbawiło mnie bardzo 😉
Zastanawiam się, co ma na myśli autor ogłoszenia, wrzucając jako jedyne zdjęcie kawałka nóg, i to jeszcze z tak koszmarnymi kopytami...
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/27940?q=&plec=&masc=&rasa=25&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=&strona=
Bo jakbyś zobaczyła jego łeb , to mogła byś paść na zawał  😁
Sądzisz? 😉 Te kopyta już powodują lekkie palpitacje, więc niewykluczone...  😉
patrząc na załączony link w opisie i resztę zdjęć, raczej mógł wystawić zdjecia mordki...jest o wiele bardziej korzystna :P a może zależało na zareklamowaniu nóżek jak u sarenki  (takie szczupłe? nie takie owłosione... 🥂 )  🏇
dea   primum non nocere
01 kwietnia 2016 21:03
Eee polują na strugacza jakiegoś. Jak kliknęłam link, to usłyszałam hałas z samochodu przed domem. Skrzynka ze sprzętem się sama otworzyła  😜 A serio to paskudne te kopyta, nie kupiłabym takiego konia do užytkowania.
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/235143

Niby nic, ale rozśmieszyło mnie 3. zdjęcie. Koń się nie zgodził na publikację swojego wizerunku, czy autor przeróbki bał się że ktoś na zdjęciu nie rozpozna gdzie jest siodło więc postanowił je zaznaczyć?  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się