Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

anil Z tegão co czytałam opinie to ludzie polecają i na allegro trochę taniej dorwałam, ja mam te krótsze a pewnie po wakacjach i na długie się skuszę🙂 O, takie:


wybaczcie za super kadry ale nie działa mi przednia kamerka w telefonie i 'celowałam' na oko;d
Wichurkowa   Never say never...
13 kwietnia 2016 16:21
Safie 35min  I jestem w FH :-) spoko dam Ci nawet pomacać  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 kwietnia 2016 16:22
😅 😅

sorry mam głupawkę 😉 wyjęłam za ciasne kiedyś spodnie i lecą z tyłka  😁
Magdzior, czaderskie te spodnie!
Magdzior wyglądją super. Muszę je mieć.  😲
Mam pytanie drugie dzień kręci mi się w głowie, czy to wina diety? W sensie czy organizm tak się przestawia? Czy coś nie tak z dietą?
magdzior- a jak tak patrzysz na nie na żywo, po sobie, nie pogrubiają ci ud?
Bo ja bym nabyła, ale oglądam te fotki z internetu ( nie chudych modelek na stronie, ale zwykłych lasek w necie) i mam wrażenie, że jednak wzory pogrubiają

anil22- a nie masz za niskiej podaży kalorii? Ja tam mam jak po prostu za mało jem, w stosunku do tego co spalam
tunrida Dietę mam rozpisaną na 1500kal, może przy mojej pracy fizycznej to za mało?
Jaką masz pracę fizyczną?
Ćwiczysz oprócz tego?

Ja przy mojej "pracy fizycznej" + treningach 3-4xw tygodniu jadłam 1200 i dopiero wtedy chudłam.
O w mordę.. pracuje w centrum logistycznym firmy odzieżowej, przez osiem godzin chodzę non stop i zbieram ciuchy na zamówienia. Nachodzę się, nanoszę, nadźwigam, naprzewieszam ( prawie cały czas z rekami w górze) . W domu ćwiczę tylko z ciężarkiem np. ręce. Także ruch mam w sumie tylko w pracy, ale całe 8 godzin. Może to po prostu nie wyspanie? Wstaje po 4 chodze spac kolo 23. Dzisiaj klade sie wczesniej.
Z innej beczki  http://www.sadistic.pl/jak-one-oszukuja-vt409591.htm
robakt   Liczy się jutro.
13 kwietnia 2016 19:00
Reszta dnia nawet ok.

Magdzior
super te legginsy!
Wichurkowa jestem ciekawa, czy Ty wiesz, że my kiedyś rozmawiałyśmy?  👀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 kwietnia 2016 21:04
Dzisiaj w końcu byłam na siłowni, czekając na załadowanie suszarki ( :zemdlal🙂 strzeliłam fotę, żeby nie było, że zawsze na sportowo
tundida Hm specjalnie wzięłam ten kolor taki jaśniejszy bo wydawał mi się lżejszy niż te które początkowo mi się podobały (czarne z mocno kontrastowymi wzorami, ale takie kiedyś kupię długie🙂, może uda mi się zrobić w najbliższych dniach zdjęcie całej sylwetki to sama zobaczysz. Ja jak widać mam dość masywne uda (trochę mięśni jest ale może udałoby się je trochę wysmuklić... kiedys) i wydaje mi się, że jest ok a dużo wzorów trochę odwraca od nich uwagę, ale moze to subiektywna opinia.

O matko, jak planowałam poszłam na body pump (sztangi🙂 a potem na płaski brzuch, o ile brzuch ma się dobrze to moje tricepsy umierają i cos czuję, że jutro lepiej nie będzie a rano jeszcze mnie trening czeka, potem będą mogły odpocząć.

Co do calorie to ja jak zaczęłam zdrowo jeść, bez słodyczy, zapychaczy i innych śmieci to mi wychodzi własnie tak do 1500 kcal mimo, że początkowo nawet zakładałam więcej (bo teoretycznie zapotrzebowanie wyszło mi niecałe 1900 wg jakiegoś mądrego wzoru) tak więc póki co tyle jem i wcale nie jestem głodna! Jem wolniej, częściej, mniejsze porcje i większy problem ma mózg żeby mu przetłumaczyć, zę to wystarcyz bo organizm ma się zupełnie dobrze.

W ramach poszukiwania białkowych produktów natrafiłam w auchan na promocję na mleko sojowe🙂, wzięłam też otręby żytnie boz tego co widzę mają go sporo w porownaniu z innymi.

anil A nie jest tak, ze twój organizm przyzwyczaił się już do wysiłku, który maz w pracy? Bo wiesz osoba, która biega codziennie spali mniej kalorii biegając 30 minut niż osoba, która dopiero zacyzna więc twój wysiłek wcale może nie być tak duży jak sie teoretycznie wydaje jeśli jest regularny i organizm już do niego przywykł.

Przepraszam, że się mądrzę ale ostatnio sama się doszkalałam i przeczytałam mnóstwo mniej lub bardziej przydatnych rzeczy ale może zwróc też uwagę na makroskładniki, bo jeśli np mocno zmniejszyłaś węglowodany to właśnie takie objawy mogą byc osłabienie, sennosc itd, najlepiej byłoby je zmniejszać stopniowo po kilkadziesiąt gram dziennie żeby troche oszukać organizm i dojsc do wartosci, na której ci zależy.
Obudziłam się dziś z koszmarnym bólem ucha.. Opcje są dwie: albo zbiera się jakieś przeziębienie albo ósemka się uaktywnia :/ W związku z uchem poranny trening poszedł w las. Wieczornego nie odpuściłam. Jednak nie zostawiamy nóg w spokoju, dziś była prasa, martwy i piłowanie przysiadu idealnego ze sztanga. Jednak w bramie to było lajtowo  😁 na koniec skończył mi się ciężar na maszynie do pośladków i prawie sie pozygalam  😎

Jeżeli jutro się nie odezwę to zamowcie dźwig do mojej sypialni  🤣
Faktycznie bardzo malo węgli mam. Moze to przez to  🤔 Poczekam,zobaczę. Jeszcze kilka dni. Moze faktycznie organizm sie przyzwyczaił.
magdzior- dzięki. Hm...nie potrzebuję więcej fotek.  :kwiatek: Chodziło mi o twoje własne zdanie. Czasami tak właśnie jest, że duża ilość odpowiednio zrobionych wzorków odwraca uwagę od tego gdzie kończy się ciało i jego zarysy i zamiast pogrubiać, takie spodnie wręcz maskują za dużą ilość ciała. Ale czasami, albo jeśli wzorki są nieprzemyślane, albo jakoś tak po prostu, spodnie w wzorki pogrubiają.
Sama mam ze 2 pary wzorkowych, które moim zdaniem wyszczuplają.

Pytam, bo jak zaczęłam czytać opinie, to tyle pozytywnych opinii, że szok. Kręci mnie zwłaszcza to, że piszą, że spodnie przylegają idealnie i nie zsuwają się podczas biegania. A to ważne. Kupiłam ostatnio do biegania spodnie Adidasa Stelli Mccartney i jestem zawiedziona. Właśnie dlatego, że na początku masakrycznie muszę je podciągać. Potem, kiedy ciało się rozgrzeje, spodnie się dopasowują i jest ok. Ale początkowe 10-15 minut biegania, to podciąganie gaci non stop. A to męczące jest. ( ponadto strasznie szybko materiał zaczął się jakby mechacić! I w miejscach gdzie był kolor grafitowy zrobił się przez to mechacenie jaśniejszy odcień. Syf a nie materiał za tę cenę!)
I dlatego korcą mnie te, które kupiłaś. Może też kupię. Tyle, że ja mam tyyyle tych spodenek, że powinnam sobie odpuścić zakup kolejnych. Zwłaszcza, jeśli mam być niezadowolona. Ale przecież... jakby pogrubiały, to mogę odesłać. Chyba się skuszę.

Co do ud..masz typowe uda koniary. Łączące się na górze od środka, w miejscu przywodzicieli. Z mojego doświadczenia, pomoże im głównie odpuszczenie sobie koni. I, moim zdaniem, odtłuszczenie ogólne i dłuuugie wybiegi, niezbyt meczącym dla mięśni tempem.

safie- bardzo fajnie wyglądasz!! Poważnie!
anill22, 5 godzin snu, to moim zdaniem jest za malo, zeby sie zregenerowac. A jak jestes niewyspana, to masz caly organizm spowolniony, wszystko siada, naprawde. Czasem wystarczy poprawic ten jeden czynnik, zeby organizm zaczal normalnie metabolizowac pozywienie. Chyba, ze dla ciebie 5 godzin jest ok i nie masz zadnych objawow braku snu 😉 co do kalorii- ciezko powiedziec czy to malo, czy duzo. Twoja dobra trwa 19 godzin, to sporo czasu, wiec i kalorycznosc powinna byc w miare wysoko. Pytanie dla mnie kluczowe, to jak rozkladasz makra i jaka jest regularnosc posilkow.

Po moim treningu wczorajszym mam przemikrourazy w udach, posladkach 😵 A juz dawno ich nie czulam, w sumie nie wiem od czego je czuje dzisiaj, bo jakos dramatycznie nie zwiekszylam ciezaru 🙂 Za to 2 dni temu nagrywalam krotki film z moimi tylami w roli glownej i jest to chyba w tym momencie najlepsza czesc mojego ciala 😍
Ejj też chce te spodnie, tylko na co mi one 🙂 A co tam kupię sobie na akrobatykę może 😀

U mnie powoli do przodu.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 kwietnia 2016 08:04
Ja czaję się na takie legginsy już chyba z rok, bo koleżanka ma i są super, ale cena 240zł skutecznie mnie odstrasza  🙁 Jednak częste pranie niszczy nawet najlepsze materiały, a tego typu ciuchów nie da się nie prać po każdym założeniu  🙁 Aleee może kiedyś...  😀
A mi się podobają masywne uda "typowych koniar"! 😀
Magdzior, Twoje nie są masywne jak dla mnie, w moich oczach masz szczupłe nogi i świetną figurę o kobiecych kształtach, w życiu bym Twoich ud nie wyszczuplała. I wyglądasz świetnie w tych legginsach! 😀

tunrida, Pocieszyłaś mnie, że zjeżdżanie gaci z tyłka to nie jest kwestia zagrubości, tylko też spodenek samych w sobie. Moje z Tschibo nie zjeżdżają dzięki sznurkowi w pasie.
Zna ktoś jeszcze jakieś firmy ze sznurkiem?
W sumie to z ciekawości pytam, bo ja praktycznie już nie biegam, mam tyle kardio poza siłką, że na siłkę chodzę tylko na ćwiczenia siłowe.
smarcik- to ja chyba brudas jestem, bo nie piorę legginsów po każdym bieganiu. Pot przechodzi przez nie na drugą stronę, susze je tylko. Pot z nóg ma inny zapach niż spod spod pach. Fakt, że ja w nich biegam nie przy ludziach, więc proszkiem do prania pachnieć co dzień nie muszą. Piorę jak zaczynają po prostu śmierdzieć. Czyli po kilku bieganiach.

Julie- a moim zdaniem masywne uda lasek ćwiczących fitness, a uda typowych koniar, to jednak różne rodzaje ud!
Spodnie żeby nie spadały z tyłka nie muszą mieć sznureczka. Mam wiele Nike, Adidasów, no name-ów i nie spadają z tyłka podczas biegania. A te Stelli Mccartney niby fachowe, niby drogie, niby typowo do biegania, a spadają. (chyba, żeby faktycznie za małe były? Ale kurde...nie są za małe)
wczorajszy obiadek

Trening z trenerka boski  😍


Magdzior - super nogi i super leginsy, mam takie same zdanie jak Julie

Safie - wygladasz pieknie

Zen - pokaz filmik
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 kwietnia 2016 08:56
Tunrida, Cierp1enie, dziękuję  :kwiatek: chociaż ja cały czas w lustrze widzę kluskę  🤔wirek:

tunrida wydaje mi się, że produkty by stella są coraz bardziej nastawione na design niż funkcjonalność i chyba tu jest pies pogrzebany.. 🙁 a szkoda, bo ciuchy są boskie!
chyba masz rację
Dzięki dziewczyny z amiłe słowa i wiem o oc chodzi tunridzie bo też zgadzam się u koniar masywna jest wewnętrzna strona ud, a u osób ćwiczacych nawet mocno fitnes czy siłowo jednak przód nóg i to inaczej wygląda. Postaram się na dniach o zdjęcie całej sylwetki żeby było na przyszłość do porównania, jakichś specjalnie kobiecych kształtow to ja nie mam brak wcięcia w talii itd, zawsze byłam masywna i 'ubita';d

Ja też własnie wróciłam z treningu z trenerem i pomiarów ciała i.. jest moc🙂 Wagowo tak jak myślałam wręcz nie pozwolił mi zejść niżej niż do 67-68 przy moim wzroscie (prawie 180) czyli tak jak planowałam ok 3 kg mogę zrzucic.  Skład ciała podobno mam jak osoba trenująca regularnie i to od jakiegoś czasu (tłuszcz niecałe 24%, mięśnie 51kg) ale te kilka % tłuszczu chciałabym jednak zmniejszyc zeby mięśnie było widac lepiej.

Mam plan na 4 tygodnie - 6 ćwiczeń głównie na brzuch, ramiona, plecy i klatkę piersiową, podczas przykładowych serii trener tylko mi obciążenie dokładał nieco się dziwiąc, że w sumie z siłownią dopiero zaczynam). Tak więc chcę sobie tak rozplanować żeby z 3 razy w tygodniu te typowo siłowe ćwiczenia robic co drugi dzien, czasem moze któryś dzień zastapię body pumpem bo tam jest duzo powtórzen z mniejszym obciążeniem i to podobno wysmukla sylwetkę, a ze dwa razy dołożę jeszcze cardio w postaci spinningu i może zaprzyjaśnię się w końcu z bieżnią.

A i jeszcze co do spodni to ja tez nie piorę po kazdym treningu... 😡 ale ja się generalnie mało pocę i naprawdę moim zdaniem nie wymagają tego. Dzisiaj ubrałam pierwszy raz te nowe i powiem Wam, że nic mi się nie zsuwało one są takie, że po ubraniu się ioch nie czuje bo nie są mocno ściskające a jednoczesnie nie spadają (przynajmniej mi). Jak mierzyłam jakieś adidasa ostatnio (chyba seria techfit czy jakos tak) to w ogóle nie mogłam dopasowac bo w M ledwo się wciskałam i czułam ograniczone ruchy, zaś L było za luźne i pewnie  by mi spadało, tych Nessi mam S/M i są ok. A i mozna dorwac taniej, ja te 7/8 kupiłam za 139 na allegro (sklep runner...cos tam).
Ja jak kupie, to właśnie takie 3/4, bo kiedy wystaje goły dół łydki i kostka, to jasna skóra ciała kontrastuje z górą z udami i przez to mam optycznie chudsze uda.  🤔wirek:  Poza tym wszyscy zdrowi.  😉
Jak mnie ręką boli!
O masakra! Po wtorkowym wycisku coś sobie chyba zrobiłam. Mam problemy z podniesieniem ręki do góry 🙁 niedobrze.
Dzisiaj kwiczyłam brzuch głównie i lekko plecy, lekko, bo dopiero wdrażam plecy na rozruch.
Zen Wyślę ci moją dietę na pw. Posiłki jadam regularnie, zazwyczaj o stałych porach. Mam zamiar wydłuzyć trochę ten mój sen. Oczywiście, że czuję sie rano niewyspana po 5 godz snu 😀
U mnie nie ma mocy. Oj nie ma.
Złapałam paskudnego rota od mego dziecka.
Jedyne co przyjmuje moj organizm to cola i kisiel.
I tak od wczoraj. A czuje sie..... co ja gadam ja sie nie czuje.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się