wasze ulubione seriale

Hahaha! Dobre!
Gniadata   my own true love
15 czerwca 2016 17:21
safie 😂 świetne są te memy z Theonem 😀 chociaż moim niezmiennym numerem jeden od roku jest to:

i przeróbka powyższego z Drogonem - głupie jak nie wiem, ale zawsze parskam śmiechem, jak to widzę 😁

Swoją drogą, mnie właśnie Sansa zaczyna przestawać irytować - robi się coraz bardziej konkretna, i tak, jak na początku nie mogłam jej znieść, tak teraz coraz lepiej mi się ją ogląda, mimo, że niektóre jej decyzje są po prostu maksymalnie durne 🙂 Za to Daenerys zaczyna wkurzać coraz bardziej i bardziej.
Kończę właśnie najnowszy odcinek GoT. Jejku, nie mogę na to patrzeć z nerwów 😜
Ej no co wy dziewczyny, Khaleessi jest spoko, lubię te jej wielkie słowa, że olaboga jestem matką smoków, przeleciał mnie sam khal itd. Jak ona to mówi, to mnie podnosi z kanapy i mam ochotę zrobić wszystko co jest niemożliwe! 😁
Ostatni odcinek got - WOW.
Według mnie jak na 9 odcinek sezonu to bez szału. Bywały lepsze 9 odcinki  😀 Ale coraz bardziej utrzymuję się w przekonaniu, że Sansa jest w ciąży  😜
Jak ostatnie odcinki GoT mnie nudziły, to 9 - dla mnie mega.  😜 Zaraz koniec i znowu tyle czasu na nowy sezon...
Gniadata   my own true love
20 czerwca 2016 16:55
Mnie baardzo ruszył ten odcinek, jak dla mnie byl naprawdę dobry  😜
spoilerek Jon wygral i to juz mi niby wystarczy ale poza tym strasznie mi sie podobalo to jak przyjechal Littlefinger (tzn no spodziewalam sie tego po całości, ale zrobili to tak, ze juz myslalam, ze się pomyliłam :hihi🙂. Smoki na początku tez fajne, i fajnie, że Matka Wszystkiego i Krolowa Najdluzszych Tytułów się ugadala z Greyjoyami. Jedyne co mnie razi to to, ze Jon okazał się takim ptasim móżdżkiem i dał się sprowokować Ramsayowi. No ale juz trudno - i tak mu się udało 😉
No i caly czas jestem zachwycona aktorem, który gra Ramsaya. Naprawdę super się go ogląda, znaczy - pomijając to, że gra psychopatę 😁
Też właśnie dzisiaj sobie tak oglądam i myślę, że Bolton bardzo przyzwoicie gra. Jon za to pipa do kwadratu, mam nadzieję, że już nikt więcej tego kretyna nie wskrzesi :/ Daenerys spoko, choć umieram za każdym razem jak ona wsiada na smoka jak na ścigacza i odlatuje, zostawiając wszystkich 😁
Fajny odcinek, aż szkoda, że za tydzień już koniec i znowu rok czekania...
Gniadata, no właśnie, dla mnie ten aktor jest mega, jego mimika 😜 a ludzie dziwnie na mnie patrzą jak mówię, że lubię Ramsaya 😉

Danka trochę zepsuła odcinek IMO, mogło jej tam nie być i byłoby git 😁
Aaaale odcinek! I zgadzam się, aktor grający Ramsaya pierwsza klasa!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 czerwca 2016 18:54
Dołączam do fanek Ramsaya 😜 Nie zawahałabym się nazwać go najlepiej wykreowaną postacią, chyba nawet lepiej niż Tyrion!
Gniadata   my own true love
20 czerwca 2016 18:57
CzarownicaSa nieee, nie Ramsaya! Ja jestem zadeklarowaną fanką Iwana Rheona, postaci którą gra nie znoszę  😜 chociaż pewnie w duzej mierze dzięki temu, że tak dobrze ją zagrał 👀
Moon   #kulistyzajebisty
20 czerwca 2016 19:55
W końcu, w końcu to zrobiły! Zawsze lubiłam psy...  💃
Tyrion na prezydenta, już przy okazji któregoś sezonu to pisałam - on powinien zasiąść na żelaznym tronie!  😉
Tyrion mój ulubiony. Do wątku Ramsay'a mam sprzeczne odczucia, bo z jednej strony okropna postać, ale z drugiej strony mega wielki szacun dla aktora, bo gra fenomenalnie takiego wariata 🤣

[quote author=budyń link=topic=205.msg2560312#msg2560312 date=1466439045]
Daenerys spoko, choć umieram za każdym razem jak ona wsiada na smoka jak na ścigacza i odlatuje, zostawiając wszystkich 😁
Fajny odcinek, aż szkoda, że za tydzień już koniec i znowu rok czekania...
[/quote]

A myślałam, że tylko ja cisnę z tego taką bekę 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 czerwca 2016 20:22
Gniadata z racji tego, że to na szczęście tylko postać fikcyjna- mogę sobie go uwielbiać do woli 😁 Ale aktor jest przegenialny 😜
mils   ig: milen.ju
20 czerwca 2016 21:15
Moon hah, moja reakcja była identyczna! SPOILER! Taką miałam radochę jak jeden z tych cudownych piesków obwąchiwał go po twarzy, z kilka razy polizał, a biedny Ramsay jeszcze miał tę odrobinę nadziei, że jednak go nie zjedzą. 😁
Gdzie oglądacie got?
mils   ig: milen.ju
20 czerwca 2016 21:37
Zazwyczaj na kinomanie, ale dzisiaj na alltube, bo kinoman o 19 jeszcze odcinka nie miał.
mils dziękuję  :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
21 czerwca 2016 07:07
mils, karma wraca!  😅

I wiem, przypomniało mi się! Mam focha, na nich! Gdzie kur...dę był Duch?!  🤔
Ja się wczoraj zastanawiałam, jak ona wsiada na te wszystkie kolce na tym smoku.

Sezon jest mega! Było może półtorej nudnego odcinka ze wszystkich, a wczoraj to oglądałam momentami na stojąco. Bo przecież franiec już potrafił zaskoczyć nas dziwnym zatoczeniem wydarzeń.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 czerwca 2016 18:52
Spoiler

Jestem zaskoczona i zawiedziona. Myślałam, że Snow jest dobrym i mądrym dowódcą  😵 a tak poświęcił całą armię za martwego brata  🤔wirek: Sansa zaczyna mi się podobać, chociaż liczyłam na starcie Bolton kontra Khaleesi i smoki (znaczy jak smoki go zżerają)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 czerwca 2016 22:29
Teraz tylko czekam, w którym odcinku wyjdzie, że Snow to nie Stark, a Targaryen  😀iabeł:

Kolejny sezon będzie miał tylko 7 odcinków 🙁 ale dobra wiadomość jest taka, że będzie też 8 sezon 🙂

edit:
Już za monet, już za niecały miesiąc drugi sezon Mr Robot!  💃
Taka teoria krąży w sieci od dawna. Jon miałby być synem Rhaegara Targaryena i Lyanny Stark. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 czerwca 2016 23:26
Mnie ciekawi co się dzieje z Gendrym ?
Żegluje :P
Cooo jest z 10 odcinek GOTu? Nigdzie nie mogę go znaleźć  🙁
infantil, może dlatego, że dzisiaj dopiero niedziela? 😁
o jeny  😂 kompletnie straciłam poczucie czasu. Dzięki  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się