Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Tylko do przyszłej środy -40% na ogłowia w Equus Point http://equuspoint.pl/pl/c/OGLOWIA-I-DODATKI/124/1/full/1/promotion/1oint

[s]Szukam jakiejś dobrej duszy, która podzieli się ze mną jak najwyższym rabatem obrotowym do Konika :kwiatek:[/s]

Już znalazłam  :kwiatek:
W Horsetown.pl 15% rabatu na zakupy od 26 maja do 4 czerwca , dodatkowo przy zakupach za min 200zł podkolanówki GRATIS oraz darmowa wysyłka przy zakupach za min 100zł i płatnosci przelewem.
Kod: DZIENMATKI
www.horsetown.pl
🏇

O darmowej wysyłce nie ma mowy w mailu i mi nie wchodzi ani po zaznaczeniu przelewu, ani payU 🙁
Katasiadodatkowo oprócz braku darmowej wysyłki, zamiast obniżki ceny, wystawia mi kupon rabatowy naliczyny od wielkości zamówienia 🤔wirek:
Darmowa wysyłka wskakuje przy zaznaczeniu paczki midi GLS, a rabat nalicza od produktów nieprzecenionych  po wpisaniu kodu 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 czerwca 2017 12:36
Z okazji dnia dziecka: rabzt -15% na wszystkie produkty* W sklepach stacjonarnych w dniach 1 – 4 czerwca 2017

* - zniżce nie podlegają produkty zamówione w dni objęte promocją.
- z promocji zostały wykluczone pasze, suplementy, książki, bony oraz usługi.
- zniżka nie łączy się z innymi promocjami ani ze zniżką wynikającą z karty klienta.
- zniżce nie podlegają produkty wcześniej zamówione/odłożone i odbierane w te dni
Szukam jakiejś dobrej duszy, która podzieli się ze mną jak najwyższym rabatem obrotowym do Konika :kwiatek:


Mam 7 % jeśli Cię to ratuje.

Ma ktoś może jakiś kod rabatowy do hippovet.pl ?
Darmowa wysyłka wskakuje przy zaznaczeniu paczki midi GLS, a rabat nalicza od produktów nieprzecenionych  po wpisaniu kodu 🙂


U mnie taka opcja nie wyskakuje, więc darmowej wysyłki nie będzie :P
Katasia, a zamawiasz również jakieś pasze etc? bo wtedy nie naliczała mi się darmowa wysyłka.
Jest gdzieś promocja na koszulki polo? najlepiej pikeur, hv polo itp.
Milla, tak. Właśnie paszę zamawiałam, dlatego mi nie wyskakiwała ta midipaczka 🙁
Gdzieś jest promocja na sieczki lub wysyłkę?
DoniaAleksandra pisałam wcześniej, w piątek na horse-trade będzie -25% zniżki na eurostary i hvpolo ( i starta, ale akurat polo mają średnie) , maja trochę polówek, z nowej kolekcji też 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
05 czerwca 2017 16:51
Donia Aleksandra, z tego co widzę w GNLu jest etraz -20% na BR'a i ANKY, może są jakieś polówki
Promocja na Sieczkę, Trawokulki oraz Lucernę-mix.
KLIK

Skracaj linki!
A.kajca   Immortality, victory and fame
07 czerwca 2017 00:48
Poczęstowałby ktoś kodem do beckersport.pl? 😀
Poczęstowałby ktoś kodem do beckersport.pl? 😀



Też bym się podłączyła 😀
W Hidalgo - 12% na produkty OverHorse, - 32% na markę GPA i - 10% na wszystko w ramach promocji facebookowej.
Mogę kogoś uszczęśliwić kodem rabatowym do Pana Farmerka 😉
Może orientuje się ktoś czy jest jakiś kod rabatowy do konika na obecną chwilę? Albo w jakimś innym sklepie,gdzie dostanę Czarną Absorbine i książki Gillian Higgins? Bo cena tego kompletu nie zachęca, nawet w obliczu darmowej wysyłki  🙁
ontaria
do konika powinien jeszcze być ważny kod "konferencja" 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
07 czerwca 2017 20:38
Jest jakis kod do animalii?🙂
Plamkakochanie, dziękuję 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 czerwca 2017 10:20
Dziewczyny,

czy orientujecie się gdzie najtaniej dostanę jak najbardziej proste czapraki. Chętnie jakieś drobnopikowane, bez ozdób (lamówka ujdzie 😉 ), czarne i białe  😉
martva, mustang?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 czerwca 2017 20:46
martva Fair Play Amber, proste, tanie i całkiem fajne jakościowo za te pieniądze. Mam pomarańczowy, kupiony jako używany, prany już wielokrotnie, a całkiem spoko nadal wygląda, kolor też nadal daje po oczach 😉
martva, Jarpol ma aktualnie promocję na swoim fb.
martva, zdecydowanie Mustang 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się