moda, ciuchy etc...

Gdzie stacjonarnie znajdę tego typu spodnie? Sto lat nie byłam w żadnym sklepie. 😵
flygirl, kojarzy mi sie, ze H&M 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 czerwca 2017 18:52
Ok, mam zdjęcia 😉 Tak się ogólnie prezentuję w sukience:
klik
klik

I takie mam do tego buty pożyczone od mamy:
buty 1
buty 2

Najwygodniejsze są te drugie, noga też w nich genialnie wygląda ale nie wiem czy nie są zbyt ciapkowate 🤔 Torebkę wtedy kupiłabym w ciemnym granacie.
CzarownicaSa ja na Twoim miejscu celowałabym w te, które są wygodniejsze 🙂 btw kozackie włosy 😜
rybka   Różowe okulary..
07 czerwca 2017 19:04
CzarownicaSa w tej kiecy wyglądasz super, a buty nr 2 bardzo Ci wyszczupliły nogi, do tego faktycznie granatowa (mała) torebeczka i będzie super ;-)
Martita   Martita & Orestes Company
07 czerwca 2017 19:11
CzarownicaSa Chcesz to Ci pożyczę granatową kopertówkę  😀 Sukienka super!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 czerwca 2017 19:26
Ooo, bomba! 😀  :kwiatek: No to mam komplet na wesele, teraz będę siedzieć i rozkminiać strój na resztę dni 😁
Pursat   Абсолют чистой крови
08 czerwca 2017 15:24
Help! Gdzie znajdy podobny strój?

[img]http://lp2.hm.com/hmprod?set=source[/environment/2017/8NZ_0044_022R.jpg],width[4340],height[5074],y[-1],type[FASHION_FRONT]&hmver=0&call=url[file:/product/main][/img]

Kolor czarny lub czerwony i najchętniej z większą falbanką. 😜
Widziałam podobne w Reserved i C&A
Pursat   Абсолют чистой крови
08 czerwca 2017 15:32
Dzięki! Sprawdzę. 😀
Są też w Undiz i Tezenis, śliczne  😍
Jakie buty na lato? Maja pasować do sukienki, spodenek i dżinsów. Sandały? Trampki? Chodzę po sklepach i nie wiem co kupic.. nie umiem kupować butów na płaskim obcasie..

a Lasocki? Kupiłam niedawno takie hmmm... balerino-czółenka = nie zwykłe "szmaciasto-płaskie" baleriny, tylko takie porządniejsze. Pasują dosłownie do wszystkiego.

CzarownicaSa, ta druga sukienka o niebo lepsza! 😀
ja bym kupiła sandały.
Kiedyś sobie sprawiłam baleriny z gino rossi, fajne, ładne i możnaby rzec, że wygodne, ale mnie do szału doprowadza chodzenie w nich. Kompletnie nie mój typ obuwia.
buyaka, Czym spowodowany jest ten szał? 🙂
Takich balerinek-balerinek - płaskich, na cienkiej podeszwie (jeszcze czasem szmaciastych i po miesiącu wyglądających jakby je coś przeżuło ), to ja nie cierpię, dlatego szukałam czegoś choć trochę porządniejszego, z "jakąś" podeszwą.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 czerwca 2017 20:40
Sankaritarina ja mam balerinki z Wojasa na porządnej podeszwie, a przy tym dalej wyglądają na szczupłe i eleganckie. Tylko niestety kosztowały coś koło trzech stówek.

Dziewczyny gdzie znajdę zwykłą, zapinaną na zamek bluzę z kapturem dobrej jakości, o dopasowanym kroju? Szukam jednolitej, bez żadnych wzorów czy naszywek, a wszędzie są bardzo kiepskiej jakości, takie cienkie szmatki 🙁
mils   ig: milen.ju
10 czerwca 2017 20:55
smarcik miałam swego czasu z C&A, bardzo je lubiłam, zdecydowanie lepsze jakościowo niż te z H&M. Czasem w Croppie są takie grubsze, ale nie wiem czy w sezonie letnim będą takie mieli.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 czerwca 2017 08:32
ja lubię bluzy z decathlonu, a najfajniejszą mam z outside wear, tylko one mają napisy. Mam od roku i jestem bardzo zadowolona.
House kiedyś miał bardzo fajne, nie wiem czy dalej tak jest
smarcik tylko nie cropp, moja po dwóch praniach tak się skurczyła, że jest do niczego nie podobna (a właśnie była taka fajna gruba). Za to mam z bershki i reserver, bardzo dużo przeżyły i są dalej ok. Miłością wielką darzę bluzę (w sumie cały dres) z hi-tec ciepłe, grube i niezniszczalne!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 czerwca 2017 09:13
Przejrzałam Cropp , House, Reserved, C&A, H&M, New Yorker i 4F i nic, jeśli są to bardzo cieniutkie 🙁 zawsze kupowałam takie w Diverse, ale w tym roku też nie ma 🙁

Zerknę na hi-tec, dzięki 🙂 niestety mam w szafie same ubrania eleganckie oraz sportowe typu "pro" - softshelle, membrany itp, a potrzebuję coś do narzucenia na siebie na wieczorny spacer czy piwo nad Wisłą, tak żeby pasowało zarówno do spodni jak i spódnicy i trampek 😉
smarcik, powiem Ci szczerze, że też zawsze mam ten problem, bo nienawidzę takich szmatławych bluz. Jeśli chodzi o sieciówki, to moje odkrycie wygląda tak: damskie najczęściej są tak cienkie, że aż prześwitują, za to męskie w większości są grube i puchate 😁 Nie wiem dlaczego tak jest, ale jest mi smutno 🤣 Ja najgrubszą obecnie mam z C&A, ale nie na zamek. Czasami się trafiają tam, polecam co jakiś czas zaglądać. Raz na promocji wyrwałam bluzę z takim włochatym futerkiem (?) od wewnątrz, bardzo ją lubiłam dopóki kot sobie na niej nie zrobił legowiska 😵

Mam jedno pytanie odnośnie ubrań od Anny Pawłowskiej 
smarcik najlepsze bluzy mam z....Lidla. Cienkie i grubsze, wszystkie super i to za grosze.
smarcik, - medicine? Ja tam grubą i bardzo fajną bluze kupiłam 🙂
Sankaritarina ja mam balerinki z Wojasa na porządnej podeszwie, a przy tym dalej wyglądają na szczupłe i eleganckie. Tylko niestety kosztowały coś koło trzech stówek.

Dziewczyny gdzie znajdę zwykłą, zapinaną na zamek bluzę z kapturem dobrej jakości, o dopasowanym kroju? Szukam jednolitej, bez żadnych wzorów czy naszywek, a wszędzie są bardzo kiepskiej jakości, takie cienkie szmatki 🙁

Przejrzyj sobie asortyment Naketano. Od kiedy pierwszy raz kupiłam ich bluzę nie chcę innych 😉 jakość jest wypasiona, nic się z nimi nie dzieje w praniu, dalej są puchate.
Czasem w TK max można upolować ich produkty trochę taniej niż np w Van Graafie, gdzie cena jest dość wysoka. Ale ciuchy są serio warte każdej złotówki!
Taaak! Te bluzy są prawie cały czas w TK Max za ok 150zł, polecam  🙂
smarcik, a moze bardziej ciepły sweterek? Dużo teraz takich wszędzie, ja mam swój z takko i bardzo lubię - ciepły, z kapturem i kieszeniami 😉
buyaka, Czym spowodowany jest ten szał? 🙂
Takich balerinek-balerinek - płaskich, na cienkiej podeszwie (jeszcze czasem szmaciastych i po miesiącu wyglądających jakby je coś przeżuło ), to ja nie cierpię, dlatego szukałam czegoś choć trochę porządniejszego, z "jakąś" podeszwą.


Gore wziely moje indywidualne preferencje, nic innego  🙂 sa bardzo porzadne jakosciowo, ladne, nic sie z nimi nie dzieje. Fajna skora, mieciusie wyscielanie, podeszwa jak podeszwa, normalna chyba. Problem w tym, ze sie dzieki nim dowiedzialam, ze nie lubie az tak lekkiego obuwia  😂 i tak otwartego od gory.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 czerwca 2017 08:18
potrzebuję torebki kuferka do ciorania, niedrogą, czy ktoś zamawiał coś taniego z allegro co wyglądało spoko na żywo? nie musi być skórzana i pozłacana, ważne żeby wytrzymała wakacje 😉
smarcik, - jeszcze mi się przypomniało, jak lubisz koty czy inne zwierzaki, to polecam bluze z papercats.pl. Niebanalne, cieplutkie, grube, są w opcji długiej - za tyłek. Ja mam czarną, z czerwonymi kocimi uszkami, długą już ponad rok i to jedna z moich lepszych jakościowo bluz, potwornie ją lubię 🙂 A jak zarzucę ten kaptur z kocimi uszami to wzbudzam uśmiechy u ludzi 😀 Niestety, są dostępne partiami, czasami trzeba poczekać.
mils   ig: milen.ju
12 czerwca 2017 18:29
Dziewczyny, widziała któraś z Was białą koszulę z haftowanymi kwiatami? Długi rękaw, najlepiej over size, ale nie o długości sukienki. Ozłocę! :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się