Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Reyline, strona 172 i strona 53

szemrana, nie wiem czy nie lepsze jest to:

Złapałam kózkę i zaprowadziłam ją na moją ziemię, gdzie ją uwiązałam i poszłam do domu po linkę i obrożę dla niej.

to jak uwiązała to po co poleciała po linkę?
ushia   It's a kind o'magic
25 kwietnia 2019 16:36
nie no pisac, tylko nie liczyc ze chociaz sama przed soba przyzna ze cokolwiek bylo jej wina
bo ze publicznie tego nie zrobi to wiecej niz pewne, bedzie szla w zaparte
i oczywiscie ze odroznia dobro od zla, inaczej bylaby po  prostu chora i to byloby logiczne i jakos  wytlumaczalne
ona wie
ale uwaza ze ona robi dobrze, a wlasciwie nie jest zdolna dopuscic do siebieb mysli ze nie
wbrew ciagom logicznym  widocznym dla kazdego
w  swiecie indianki indianka robi wszystko dobrze a jak sie cos nie uda to z winy innych
nigdy o nikim nie pisze dobrze, ewentualnie bardzo krotko,
dopoki ma z kogos korzysci

i dla niej samej ona nie klamie, nie mataczy, nie  opluwa ludzi
ona "musi sie bronic"
i tak dlugo  to sobie powtarza ze w  to wierzy
i nigdy sobie nie pozwoli na wyjscie ze swojej wizji idealnej siebie i uznanie  ze klamie nie chce jej sie zapuscilab gospodarstwo czy cokolwiek
wiem ze to trudno zrozumiec, ale serio widzialam juz ludzi
np ktorzy mowili ze robili cos o czym wiem ze nie robili -nie dlatego ze chcieli  ukryc prawde tylko dlatego ze w ich przekonaniu  ich wersja byla prawda

bo ze w takim normalnym ujeciu klamie, kreci i mataczy to kazdy widzi 😉


JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 kwietnia 2019 17:05
Reyline, strona 172 i strona 53

szemrana, nie wiem czy nie lepsze jest to:

Złapałam kózkę i zaprowadziłam ją na moją ziemię, gdzie ją uwiązałam i poszłam do domu po linkę i obrożę dla niej.

to jak uwiązała to po co poleciała po linkę?


Bo przywiązała kozie do szyi sznurek od snopowiązałki. Na takim można komuś gardło poderżnąć, poddusić jak się szarpie 😉





edit:

Już pomijam fakt, że kozy to zwierzaki, które zeżrą wszystko od szmaty po chwasty, których konie nie ruszą. Grażyna natomiast opisała jaka Fundacja jest bezduszna i bestialska, bo porzuciła kozy bez jedzenia na 3 dni na ... łące sąsiada, gdzie pasły się z cielakami  🙄 🤣
Mi się podoba, jak tę kozę nieszczęsną uwiązała ciasno, ale ryja do końskiego ucha i bogu ducha winnego kolesia to darła pierwsza, że się koń dusi :P
No ja nie ogarniam, pisanie że dostała okres i nie widzi jak ludzie z niej łacha drą, niepojęte.
"To kto w końcu kradnie? Bo nie wiemy kogo nienawidzić. Juz nie Kozlowska?"
dea   primum non nocere
25 kwietnia 2019 21:16
Ta, koza się dusiła w samochodzie hatchback czy tam kombi, mając całe powietrze samochodu do dyspozycji  🤣
Ja już tylko czekam, aż napisze, że tego fantastycznego ogiera po wykorzystaniu w swojej hodowli miała wystawić jako ozdobę aukcji Pride of Poland i zarobić na nim miliony monet.  🥂
Na razie czuje się markotna przez okres, który ją dopadł tuż przed rozprawą  🤣 I martwi się, że przez to nie będzie mogła Kozłowskiej rozjechać w sądzie siłą swoich twardych dowodów  🏇
Jak zwykle, okres, zaraz będzie gardełko bolało, nosek zapchany, a po rozprawie cudowne ozdrowienie. Ona rozpraw się boi jak diabeł święconej wody. Znowu wyskrobie e-maila do sądu że dupka boli. Powinna zostać w końcu doprowadzona, dzieci nie płaczą, zwierząt nie ma, nie licząc kur i kota.
desire   Druhu nieoceniony...
25 kwietnia 2019 22:29
Czy ktoś mi to może wytłumaczyć? To zbieg okoliczności?

http://ogloszenia.re-volta.pl/szukam-konia-fenix-podlaskie-warminsko-mazurskie/o/54999/



Tak to Fenix a ogier teraz zabrany to Fineasz. Wyjasnila sie tajemnica siwych koni u indianki 😉
desire możesz mi to wytłumaczyć łopatologicznie, bo nic nie rozumiem  :kwiatek:  ?

Osoba z tego ogłoszenia, która szuka Fenixa to Indianka czy poprzednia właścicielka ogiera? Fenix to Henix/ Hannibal? I co się z nim stało?
Cień na śniegu ten Fenix z ogłoszenia to jeden z siwych arabów,  w których posiadaniu była kiedyś Redlarska. Szczęściem się ich pozbyła, przehandlowując za siano.
Aaaaa, czyli to ona dała to ogłoszenie? I po go teraz szuka jak się pozbyła? Tęskni?  😁

Dziękuję za wyjaśnienie  :kwiatek:
Kreatywna znów chora i magicznym zbiegiem okoliczności znów tuż przed rozprawą  😂 niesamowite jest też to, że u niej okres to choroba i powód to "nicnierobienia". Większość kobiet na świecie ma okres co miesiąc i jakoś normalnie funkcjonują. Biorą jakiś lek przeciwbólowy i jadą dalej
Fatalita,  to już u niej norma, tym razem okres, pocieszające jest to że rozprawa za 3 dni, to chyba przestanie z niej tak cieknąć, no chyba że znowu gardiełko i nosek będzie zapchany. Ona jak zwykle niby to się przygotowuje do tej rozprawy, a dzień przed "choram". Naprawdę nie ma na nią teraz siły żeby została doprowadzona? Po rozprawie ozdrowieje i znowu koło Macieju to samo. Ja nie wiem, czy tam już ci sędziowie nie mają tego dosyć?
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
26 kwietnia 2019 09:59
Nie musi być.
Niech sobie choruje radośnie 😉
Hah, jej się ten kwiatek należy i podziękowania!  😁 tak się zezłościła o tę wiadomość:

[quote author=Cień na śniegu link=topic=80308.msg2863301#msg2863301 date=1556233104]
Aaaaa, czyli to ona dała to ogłoszenie? I po go teraz szuka jak się pozbyła? Tęskni?  😁

Dziękuję za wyjaśnienie  :kwiatek:
[/quote]

Izka, tobie się należy parę długich lat w celi z przemiłymi "towarzyszkami" które na pewno bardzo cię polubią gdy dowiedzą się za co tam trafiłaś, a nie podziękowania i kwiatki. Mam nadzieję że stawisz się tchórzliwa babo tym razem, bo w końcu stracą do ciebie cierpliwość.
Ale przecież kreatywna się stawi, tak obiecuje 😀

Indiankaczwartek, 25 kwietnia 2019 22:25😲0 CEST

Oczywiście, że się stawię w sądzie by rozjechać przeciwników jak walcem siłą moich argumentów i twardymi dowodami.
vissenna   Turecki niewolnik
26 kwietnia 2019 10:48
siłą moich argumentów i twardymi dowodami.


Czyli: "Według mnie konie są w super kondycji, a tu mam jajka na twardo".  😎
Może i się stawi,  ale ze stosem makulatury pracowicie wybazgranej na ostatnią chwilę.                                                                                                                          Izabello R.  na pisanie tych bazgrołów miałaś czas od kiedy zostałaś postawiona w stan oskarżenia,  ale jak zwykle bierzesz się za to tuż przed rozprawą.
I dobrze wiesz, że na rozprawie liczy się to co masz do powiedzenia,  ale nie bzdury zupełnie ze sprawą nie związane,  a takie opowiadasz.  Twoje pisma nie są pismami procesowymi,  a jazgotem przekupy,  który do sprawy nic nie wnosi i nie ma sensu go protokołować.  Sędzia po otrzymaniu tej makulatury i wysłuchaniu  ciebie powinien cię wysłać na badania,  albo złożyć wniosek o ubezwłasnowolnienie.

"Na sprawie nie liczy się to co masz do powiedzenia, bo i tak protokolant zapisuje tylko to, co sędzia chce zapisać  w protokole z rozprawy. Trzeba mieć wcześniej przygotowane pisma ze swoją prawdą i złożyć je podczas sprawy lub przed."
no właśnie a'propos tego zapisywania protokołu rozprawy - funkcjonuje jeszcze coś takiego? To nie jest tak, że cała rozprawa jest po prostu nagrywana?
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
26 kwietnia 2019 13:34
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 kwietnia 2019 13:41
Redlarska rodzice muszą być z ciebie strasznie dumni, skoro nawet Polsat o tobie napisał 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 kwietnia 2019 13:44
W dzisiejszej prasie też jest artykuł na całą stronę  😉
Moon   #kulistyzajebisty
26 kwietnia 2019 13:48
Ha! Brawo dziewczyny!  :kwiatek:
W dzisiejszej prasie też jest artykuł na całą stronę  😉


Gdzie konkretnie?
emptyline   Big Milk Straciatella
26 kwietnia 2019 14:04
martva, możesz wrzucić ten artykuł?
W jakiej gazecie jest ten artykuł?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 kwietnia 2019 15:12
Spod wrzuconego przez Grażynę na bloga zdjęcia Bosaka 😉

Anonimowy czwartek, 25 kwietnia 2019 18😲9😲0 CEST
Ładną bylibyście parą 🙂

Odpowiedz

Indianka czwartek, 25 kwietnia 2019 23😲8😲0 CEST
Zgadzam się - bardzo ładną parą 🙂 ❤❤❤
ale ona jest wygodna 😀 weterynarze w układzie - żaden nie przyjedzie jej pomóc, sąsiedzi - przeciw niej, władza - skorumpowana, fundacja - nastawiona na zysk i kradzież "drogocennych i rasowych" koni, sąd - protokolant zapisuje tylko to, co chce, strasznie być taką Indianką 😁 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się