sklepy internetowe

Komu bananowe ciasto?

Gillian, super, ulżyło mi bo kupiłam 5 wędzideł i miło by było jakby przyszły 😉
10C3E332-8740-4C70-9AB0-CEC5C7B6C28A.jpeg 10C3E332-8740-4C70-9AB0-CEC5C7B6C28A.jpeg
geeeez.... po trzech miesiącach w końcu moje zamówienie z happy horses zostało wreszcie zrealizowane... nigdy więcej tego sklepu... jeden wielki minus za obsługę i kontakt... dramat.
Czy ktoś ma nr telefonu do Piece of Hay? Wysłali mi złe siatki i nie odpowiadają na maile :/
rybka   Różowe okulary..
11 lipca 2023 21:54
Fatalita, Napisz na ich FB, innej rady nie ma...
Chciałam tylko potwierdzić że zakupy z Tradeinn doszły dokładnie w sugerowanym przez sklep terminie.
Już drugi raz zamawiałam pastuchy i słupki na Allegro od użytkownika agrilewmik - polecam, bo ceny są niskie, wybór artykułów duży a wysyłka natychmiastowa 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 lipca 2023 07:45
patkahm, To spory sklep rolniczy, ja u nich kilka razy już zamawiała, tyle że nie przez allegro a stronkę https://lewmik.pl/ Też mogę polecić.
zembria, też tam zamawiałam! Ekspres wysyłka, na stronie sklepu duży wybór. Również polecam.
Czy któryś sklep ma w swoim asortymencie zarówno Kentucky jak i ES? Poza bergo 🙂
Podpowiedzcie proszę, w którym sklepie kupię najtaniej Marstall Force 10kg?
Gillian   four letter word
13 lipca 2023 12:46
Passion-horse - bez zarzutu 🙂
faith, Horsequal, ale aktualnie ES mamy niewiele.
faith, a czemu nie Bergo? U nich zawsze wszystkie zakupy bez zarzutu
Minus dla Cavalleriatoscana.pl już drugi raz sprzedają rzeczy których nie mają - ok bywa, ale te rzeczy dalej widnieją na stronie a zgodnie z tym co Pani w sklepie twierdzi " nawet u Włochów są nie osiągalne"
Bergo nie ma tego co akurat potrzebuje.
Ogormny plus dla Winderena.💪
Zamówiłam wędzidło, zresztą już drugie moje. Wczoraj, a dziś już mam jej w domu.
Dostałam gratis owijki dodatkowo ( wartość 230 pln) i jeszcz emogłam wybrać ich kolor.
No kocham ten sklep od zawsze 💘
Ode mnie plusik leci do equinell - szybka wysyłka plus rabat 😅
Zamawiał ktoś ostatnio z premierequine.co.uk? Chciałam ostatnio kupić oficerki i przy płatności kartą ciągle pojawia mi się błąd, i to samo z karta mojego brata 🙁
356582098_6180984772026941_2527584137978920554_n.jpg 356582098_6180984772026941_2527584137978920554_n.jpg
Czy ktoś z Was zamawiał kiedyś w jakimś sklepie ogłowie Otto Schumacher? Jeśli tak i był spoko kontakt to proszę o namiary 😁
Kupiłam sieczkę z zielonego owsa Eggersmann w firmie Animalo sp Gdynia. Od 7 lipca nie mam ani towaru, ani żadnej informacji.Ani zwrotu pieniędzy. Nic. Czy ktoś wie, co z tą firmą?
rzepka, ja mniej więcej w tym samym czasie też od nich kupiłam 8kg cukierków ziołowych, tylko że ja przez allegro i po braku kontaktu, dwa dni temu allegro zwróciło mi pieniądze. Wcześniej sporo rzeczy zamawiałam i nigdy nie było problemu, musiało się tam coś wydarzyć 🤔
rzepka, oni już nie istnieją, chociaż strona istnieje, tylko tam już nic nie ma. Teraz jest inny dystrybutor. Chyba jeszcze nie wystartowali ze stroną, Nie wiem czy po nich przejęli zamówienia, pewnie nie.
Dziękuję, czekam na odpowiedź Allegro
akzab, ale to mega dziwne. Jeszcze 2-3 dni temu mieli sporo ofert na Allegro...
_Gaga, nawet jeszcze wczoraj patrzyłam czy coś mają i było sporo produktów, a dzisiaj już nic 🤔
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 lipca 2023 08:09
O, ja też od nich czasem zamawiałam i zawsze właśnie sprawnie to szło.
_Gaga, moim zdaniem wyprzedawali się. Przynajmniej od czerwca jest już inny dystrybutor Eggersmanna.
I tu jest problem -bo sieczkę z zielonego owsa ma tylko Eggersmann. Próbowałam ją kupić w innym sklepie i odpisali, że nie mają.A moja 32 -letnia klacz je tylko tą sieczkę, bo jest miękka i nie zawiera melasy.
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
18 lipca 2023 13:33
rzepka, ja daję sieczkę z zielonego owsa z Agrobsa - Grunhafer.
Miękka i bez melasy.
akzab, kupowałam na Allegro jeszcze w lipcu i kilka rzeczy miałam w koszyku "do przemyślenia" . Z dnia na dzień zniknęły wszustkie aukcje. Mega dziwne...
A inny dystrybutor może i jest, tylko gdzie?

Z innej beczki: pierwszy mega minus dla Konika
5go lipca zamówiłam kilka rzeczy, wiedząc że na jedną czas oczekiwania to 7 dni. Licząc 7 roboczych, od 6go... jakby nie patrzeć termin minął. Prosiłam o podzielenie zamówienia, bo pozostała część potrzebna na już... zero odpowiedzi. Ani mail, ani telefon
Słabe to, bo nie wiem co robić. Kupować gdzieś indziej a ich paczkę odesłać, bez otwierania, jak już kiedyś dojdzie? Ładne kilka stówek zapłaciłam za wszystko 🙁
O ile rozumiem opóźnienia wynikające z dostaw, ale braku kontaktu nie rozumiem 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się