sklepy internetowe

Sankaritarina, Grene już dawno działa z szyldem Krampa. Oni teraz centralę mają w Niderlandach. Mogę się dowiedzieć coś więcej, jak chcesz, bo to raz że po sąsiedzku ode mnie (centrala w Modle Królewskiej), a dwa, że to też moi klienci, jeśli chodzi o wyposażenie w materiały reklamowe.
Sklep kramp niby się jakiś wyświetla: https://www.kramp.com/shop-pl/pl/k/tag/sklep-internetowy
edit. z tego co widzę to oni weszli chyba bardziej w rolę dystrybutora niż sprzedawcy, tzn. dostarczają swoje produkty do pośredników/detalistów.
Ostatnio szumnie było otwierane u nas lokalnie Pierwsze Centrum Rolnicze pod szyldem właśnie Krampa.
Pati2012, dziekuję 🙂
Idzie do mnie paczka z Happy Horses! I nigdy więcej zakupów tam.
xxagaxx, jesteś pewna, że to już wszystko? 😅 Do mnie dzisiaj przyszła, ale nawet nie połowa tego, co zamawiałam.
martrix, o ile paczka nie jest pusta to tak xD Bo została mi jedna rzecz od tego marca xD Będzie to 3 paczka z Happy horses.
Plus dla Balotade za obsluge klienta. Przyszlo ogłowie ze zbyt grubym paskiem podgardlanym- przysłali od razu cieńszy. Zepsute wędzidło po pół roku- wysłali nowe.
Nie no... hit... Dostałam dzisiaj sms z informacją, że moje zamówienie nr 17247 ze sklepu dlakoni.pl zostało wysłane.
Problem w tym, że ja nic tam nie zamawiałam od lutego, nie mam nawet takiego numeru zamówienia, a wszystkie poprzednie zostały zrealizowane.
I ciekawa jestem czy to nie przypadkiem happy-horses przekierowało moje zamówienie do swojego "zaprzyjaźnionego" sklepu, żeby tylko jakoś wybrnąć z niekomfortowej sytuacji opóźnienia realizacji 😅😅😅
Tylko to mi przychodzi do głowy, bo właściwie nie czekam na nic więcej 😅
martrix, może też ktoś podając numer telefonu zrobił literówkę i wyszedł mu Twój numer 🙂 Ja tak miałam kiedyś ze sklepu, z którego nic nie zmawiałam 😀
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
07 czerwca 2023 09:57
No to ja bardzo duży plus dla Horse-Trade, z okularami przyszedł użyteczny i uroczy prezent 😉 . I jak zwykle mega plus dla hippovet-u, za błyskawiczna przesyłkę 😀 .
martrix, ja tak kiedyś miałam z dystrybutorem pasz Marstalla, ktoś podał taki sam numer jak mój przy zamówieniu i się dziwili dzwoniąc, ze kobieta odbiera, a nie „pan Marcin” 😂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 czerwca 2023 10:35
martrix, Ale to tak działa u nich, że oni jakby pośredniczą i często zamówienie idzie od producenta prosto, lub hurtowni. Nic w tym dziwnego.
zembria, szkoda tylko że od happy horses kontaktu i informacji brak
Ktoś chętny? 🤣🤣🤣
Screenshot_20230607_170815_Gmail.jpg Screenshot_20230607_170815_Gmail.jpg
xxagaxx, ja się skusiłam, do tej pory miałam szczęście i do kontaktu, i do zwrotu do anulowanego zamówienia. A że nie pilne, więc zaryzykowałam 🙂
martrix, tak, to HH tak robi, ja tak zioła kiedyś dostałam których nie było u nich .
Mega plus dla opti feed i equimm
Natychmiastowe wysyłki, bezproblemowy, stały kontakt. Zawsze wszystko ok
Także jeśli ktoś się waha czy skorzystać z promki w innych sklepach (na Happy...) a kupić odrobinę drożej, ale bez problemów, to polecam drugą opcję 😉
Ja z Happy Horses zamawiałam kilkukrotnie, w tym trzy razy z odbiorem osobistym- tu rewelacja, dostałam od razu telefon co mają na stanie, a co będzie za kilka dni, można było sobie od razu odebrać to co było, a resztę później. Odpowiadało mi to rozwiązanie bo akurat to co było pilniejsze mieli na stanie. Potem ze dwa razy z wysyłką pasza, też bez problemu. Na jeden worek musiałam chwilę poczekać, ale byłam tego świadoma, bo na stronie producenta (Hippovet) też akurat na stanie tej paszy nie mieli.
No i ostatnie zamówienie, złożone na początku maja, znowuż na problematyczną paszę, więc tak myślałam, że poczekam. Minął miesiąc i paszy nie ma, ale napisałam jednego maila i wysłali w ten sam dzień.
Tak więc ja generalnie nie mam nic do zarzucenia temu sklepowi, zdarzają się poślizgi czasowe, ale na kontakt nie mogę złego słowa powiedzieć, pani zawsze odbiera telefon i odpisuje na maile, niemal od razu (przynajmniej te ode mnie) 🙂
NowaJa, to masz szczęście. Na moje (grzeczne) maile nie odpowiadali...
HH. Trzy tygodnie temu pisałam na insta bo potrzebowałam na szybko sieczki, z odbiorem osobistym. Od razu odpisali, że sprawdzą, czy mają na stanie. Od tamtej pory cisza 😀
Kojarzy ktoś co z Grene? Tam chyba jakaś zmiana właścicielska miała nastąpić... Od 1 stycznia br Kramp to chyba przejął. Nie widzę sklepu internetowego Grene, Kramp też nie, ale może źle patrzę...?
Sankaritarina, mogę jutro podjechać do stacjonarnego u mnie we wsi i popytać co i jak. Chcesz?
Czy w sklepie agrokompleks można kupić tylko paletę z wysyłką? Nie mam możliwości odbioru osobistego a nie potrzebuje takich ogromnych ilości, tylko po worku żarcia. A tam ceny widzę mają spoko.
siwaaa, agrokopleks ma lepsze ceny bo właśnie to hurt, detalicznie przez agro-vital
siwaaa, w agrokompleks minimum 15 workow na wysylke paletą, najlepiej jakbyś z kimś zamówiła. Wychodzi korzystnie 🙂
Dzięki, czyli jednak paletowo. Na wspólne nie chce tutaj z nikim. Bo to różnie potem bywa. To zostaje agrovital 🙂
Duży plus dla Hihorse - wczoraj zamówione, dzisiaj już u mnie
plus dla Hippovetu za sprawną realizację.
I wielki minus dla happy-horses... po trzech miesiącach mam już dość... zamówienie przyszło, ale nie do końca zgodne. Czekam na zwrot pieniędzy, bo nie chce mi się już więcej z nimi boksować.
I minus dla obiegłego niestety... miesiąc czekania na paszę i finalnie jeszcze jej nie dostałam i też nie wszystko.. Czy z Brandonem XP faktycznie jest taki problem?
Dubel, proszę mi wybaczyć 🙊

Czy ktoś robił zakupy w tym czymś?
www.tradeinn.com

Pytam już trochę po fakcie XD bo zamówiłam tam stertę wędzideł i zaczęłam się zastanawiać czy faktycznie paczka przyjdzie.

Grzebię tam dalej i znajduję inne rzeczy w dobrych cenach... tylko nie chciałabym umoczyć więcej kasy.

Ktoś coś?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
01 lipca 2023 09:52
Bardzo duży plus dla equirex i febro 🌻
Gillian   four letter word
01 lipca 2023 12:02
Iskra de Baleron, ja zamawiałam hackamore i wszystko było w najlepszym porządku, tylko czas oczekiwania był długi - jakieś 3 tygodnie.
Iskra de Baleron, Gillian, ale się ubawiłam przeglądając stronę, tłumaczenie piękne większości rzeczy i kategorii 😂
IMG_6823.jpeg IMG_6823.jpeg
Gillian   four letter word
01 lipca 2023 16:38
🤣😂
6EDD8043-BF99-4086-98CB-5043569A6267.png 6EDD8043-BF99-4086-98CB-5043569A6267.png
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się