NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
22 września 2023 09:58
Skadins, dzwoń do UOKiKu i ci doradzą co i jak po kolei robić
Skadins, na początek prawnik, który przeanalizuje umowę i podpowie co dalej robić.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 października 2023 11:19
Skadins, masz jakieś potwierdzenie pisemne waszych ustaleń? Umowa? Wiadomości? Jeśli masz dowody, to zgłoszenie na policję w pierwszej kolejności
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi, napisałam już do UOKiKu, mam umowę i wiadomości, hodowca się odezwał, czekam jeszcze trochę i nie będę miała innego wyboru jak działać...
Czy miał ktoś przyjemność lub nieprzyjemnoś robić interesy z panem Marek Konieczny? Obawiam się, że zostałam oszukana…
Sorry za post pod postem ale niestety faktycznie zostałam oszukana. Uważajcie na Marek Konieczny. Do momentu przelewu kontakt błyskawiczny i od razu po przelewie cisza 🤡 mimo że loguje się co 20 min…
Zuzu., a to jego login na revolcie? Dużo straciłaś?
Tak się nazywa w ogłoszeniach. Straciłam 250 zł. Zgłosiłam reklamację do banku, jak nie oddadzą mi pieniędzy w ramach reklamacji to przekażą mi dane właściciela konta i wtedy mogę iść z tym dalej
Czy miał ktoś z Was przyjemność z Adamem Kozakiewiczem / Poznań ? Mam pewne obawy :/
Ktoś może sprzedawał coś Pani Sabinie Porzych, prawdopodobnie z miejscowości Płaszewo?
Dawno coś sprzedawałam, Pani nie domaga się nawet dodatkowych zdjęć i może to przewrażliwienie, ale wolałabym dopytać bo chce kupić ode mnie siodło, które wystawiam w imieniu starszego Pana. Wybrała opcję "za pobraniem" i nie wiem jak mogłabym sprawdzić jej uczciwość bo sporo się naczytałam o nie odbieraniu paczek. 😅
Sarenka, Ja się zabezpieczam przy paczkach za pobraniem poprzez przelew na moje konto w kwocie równej kosztowi przesyłki.
Tylko jeśli ktoś nie odbierze paczki, to i tak trzeba będzie za nią zapłacić kiedy wróci (za drogę powrotną).
OK, ale jeśli koszt wysyłki = koszt do adresata + zwrotu do nadawcy, to będzie ok 🙂 to miałam na myśli 😉 a potem o koszt przesyłki w jedną stronę zmniejszam wartość pobrania.
Też tak próbowałam robić ale chyba nigdy mi się nie udało. wszyscy potencjalni kupujący nie byli w stanie ogarnąć umysłem tych zawiłych kalkulacji i albo zarzucali mi ze chce ich naciągnąć na to szalone 25 zł albo przestawali sie odzywać 🙄
jeśli wysyłka jest przez Envelo to powrót jest bezpłatny
Poprosiłam panią o jakiś kontakt, żeby na poczcie potwierdzić wysyłkę siodła. Automatyczna sekretarka od razu informuje, że abonament ma zablokowane połączenia przychodzące, na revolcie już nie odpisuje, także chyba jednak pani nie miała najlepszych intencji 😅
Też tak próbowałam robić ale chyba nigdy mi się nie udało. wszyscy potencjalni kupujący nie byli w stanie ogarnąć umysłem tych zawiłych kalkulacji i albo zarzucali mi ze chce ich naciągnąć na to szalone 25 zł albo przestawali sie odzywać 🙄
azzawa, to mówi się tak zwane trudno i nie sprzedaje, albo OLX/allegro
Jak za pobraniem to zawsze kasuje kw na konto - zawsze odbierają paczkę, (a jak nie odbiorą to też.masz ich dane bo wysyłali przelew więc..) jak ktoś nie chce to za pośrednictwem portali trzeba sprzedać i tyle
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się