NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Wiadomo, tak ogólnie kontakt był ok itd. ale jednak czaprak wisiał podpisany : nowa cena. Wiec jesli ktoś edytuje ogloszenie to raczej widzi co wystawia. Tak mi sie wydaje przynajmniej 🙂
[quote author=_Gaga link=topic=5367.msg2967721#msg2967721 date=1616059050]
Pomadka, nawet jeśli w ogłoszeniu jak byk jest napisane "OGŁOSZENIE AKTUALNE"?
Ja zawsze po odświeżeniu ogłoszeń mam z 10 wiadomości "czy aktualne"... po czym następuje taka krepująca cisza
[/quote]

Gaga zawsze wolę zapytać, bo czasami dowiaduję się, że jest rezerwacja, albo że już sprzedany. No chyba, że wielkimi literami wisi AKTUALNE - to pytam o szczegóły 🙂.
Livia   ...z innego świata
21 kwietnia 2021 12:40
Niestety i ja się nacięłam... Dodaję użytkowniczkę sprzętjeździecki https://ogloszenia.re-volta.pl/profil/61086/
Zakupiłam czaprak 21 marca, miał przyjść z hurtowni, byłam zwodzona przez 3 tygodnie. Kiedy w końcu 13 kwietnia zażądałam zwrotu pieniędzy, dostaję tylko obietnice że przelew już poszedł... Pieniędzy oczywiście do dziś ani śladu.
Absolutnie nie polecam!
Livia   ...z innego świata
21 kwietnia 2021 14:36
(Nie wiem, czy jest tu jakaś opcja edycji? Jeśli tak to proszę o scalenie.)
Wpis tu i na facebooku przyniósł efekty, właśnie dostałam zwrot pieniędzy od sprzętjeździecki.
Nie polecam użytkowniczki Sylwia. Podajesz dane do przelewu i nagle cisza, nie odpisuje na wiadomości.
To chyba jakaś plaga: osoby piszą negocjują, dochodzimy do porozumienia podaję dane do przelewu i kontakt się urywa...🙄 żadnego „rozmyśliłem/rozmyśliłem się” albo chociaż pocałuj mnie w d...pe😚
Już nie mówię o dupozawracaczach którzy piszą : „aktualne?” I potem już cisza🙃
Szkoda nawet wypisywać nicków bo to plaga jest...
Nie polecam Pani Amelia Borowska, nie wysyła rzeczy. Poprosiłam o wystawienie na olx, na początku nie chciała. Potem wystawiła, zapytałam za jakiś czas kiedy potwierdzi sprzedaż. Nie potwierdziła.
Screenshot_2021-10-27-05-58-09-36_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg Screenshot_2021-10-27-05-58-09-36_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
Nie polecam:

https://ogloszenia.re-volta.pl/siatka-na-siano-do-boksu/o/313712/

Pan oferuje siatki jak na zdjęciu, zamówiłam, super kontakt, siatki przyszły i uwaga, otwór mają po krótkim boku, napisałam do pana że nie to oferuje (zdjęcia) i proszę o korektę.
Pan mi napisał że "widocznie krawcowej się tak uszyło" i przestał odpowiadać. Powiedziałam ze mogę pokryć koszta wysyłki, ale już powinien sam we własnym zakresie poprawić. I cisza.
Nie polecam Kamila Sopniewska. Pierwszy i ostatni raz wysłałam sprzęt za pobraniem. To pomyłka. Dwa razy kurier podjął próbę doręczenia. NIE ODEBRAŁA PACZKI. DRAMAT!
Nie polecam osoby Julia Wojdacz. Kilkanaście maili z ustaleniami o przymiarce siodła. W dniu planowanej wysyłki pisze, że nie zrobi mi przelewu kaucji, bo nie ma pieniędzy. Dzień później namawia na wysyłkę za pobraniem. Niepoważna.
Edit - wyjaśnione.
Post usunięty 🙂
Post został usunięty przez moderatora
Nie polecam sprzedającej Nina woj. warmińsko mazurskie

Kupiłam bryczesy , które miały mieć zmechacony lej. Jednak po rozpakowaniu paczki okazało się , że lej jest wytarty na dupie. Jest dziura i materiał prześwituje kolejnymi. Niestety sprzedająca uważa, że bryczesy za 50zl powinny tak wyglądać i nie widzi różnicy w zmechaconym leju a dziurawym. Moim zdaniem wstyd sprzedawać takie spodnie i nie uważam żeby cena była adekwatna do stanu, ponieważ kupiłam inne bryczesy w takiej cenie i nadają się do jazdy.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 maja 2022 09:48
Czy ktoś ma prywatny kontakt do użytkownika akzzi? Fb, meil, cokolwiek? 7 maja wyslalam przelew za przednioty z ogłoszeń, od tamtej pory kontakt się urwał, a paczkinie ma 😡 Na wiadomości nie odpisuje, mimo logowania na forum.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się