Problemy techniczne z r-v


no mi też... nie tylko strona główna 😂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 lipca 2023 12:54
Mi też nic nie działało, do teraz 😉
Hajduczek, u mnie dzisiaj to samo 🤷
Hej, czy ktoś wie, czemu nie działają filtry w ogłoszeniach? :/ Nic nie można ustawić
Podbijam
Co się stało z filtrowaniem ogłoszeń?
A było tak fajnie…
Ollala, Dziewierz, uwagi czy błędy w działaniu ogłoszeń trzeba zgłaszać tutaj: https://ogloszenia.re-volta.pl/kontakt/
uszatkowa   Insta: kingaielif
08 listopada 2023 11:32
Czy Wam też nie otwierają się ogłoszenia w ogóle? Ani strona główna ani zakładka wiadomości dot. ogłoszeń. Wyskakuje error 500. Link podany wyżej też mi się nie otwiera 🙁
uszatkowa, tak, błąd wyskakuje
U mnie to samo. Na kilku kompach próbowałam i nic. Telefony też błąd
spam
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 stycznia 2024 23:39
Mając więcej ulubionych niż na 1 stronę nie da się przejść do strony drugiej, błąd 404. Ktokolwiek w ogóle naprawia te bugi? Tak jest od czasu "odświeżenia" forum...
Uhm... W menu forum jest teraz menu... ogłoszeń. Jak chcę sobie wrócić do końskich wątków, to mam malutki odnośnik, ale z końskich do towarzyskich już nie przejdę nijak, trzeba jeszcze raz wejść na forum.
Rozumiem, że to jedna witryna (acz wkurza na forum menu z ogłoszeń...), ale to chociaż jakieś odnośniki do powrotu by się przydały.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
23 stycznia 2024 10:26
test post bo nie ogarniam nowej nawigacji 🤣

Edit: ok ciekawe, pokazuje mi pseudo i zdjęcie tutaj jak pisze, ale w ustawieniach nigdzie
root   szef wszystkich szefów
23 stycznia 2024 13:28
Sivrite, donkeyboy, w nowym menu na komórkach powinno być dostępne i forum, i ogłoszenia - ogłoszenia wyżej, forum niżej.

Z każdego poziomu strony, również z forum, powinien być zatem dostęp i do działu forum konie oraz towarzyskie, a także do ulubionych wątków.

Dodatkowo będąc w części forum (zmienione logo w górnej części strony) można w to logo kliknąć i przenieść się do strony głównej forum - tej z listą wszystkich działów.

Jeśli chodzi o zdjęcie i pseudonim, to w menu na dole jest opcja Moje konto, a tam jest opcja edycji profilu na forum (zdjęcie itp). To pozostałości jeszcze po starym systemie, zewnętrznym forum itp. Będę łączył te wszystkie profile w jeden docelowo, bo teraz faktycznie nie jest to zbyt jasne.
Root, właśnie się zdziwiłam, że mogę kliknąć w nagłówek, bo jestem przekonana, że wcześniej się nie dało. 😆 Dziękować pięknie.
A że w menu dalej jest forum, to oczywiście oślepłam. To menu mi się tak idealnie wczytuje na mojej rozdzielczości, że nijak nie sugeruje, że coś jest niżej, ale to już mea culpa.
Dzięki wielkie. 😀
Czyli teraz już nie da się przeglądać np. kategorii „sprzęt jeździecki” bez wybierania konkretnej podkategorii? 🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2024 17:58
Fokusowa, na to wychodzi.
Po zmianie rozwijanego menu z prawej strony za każdym razem, gdy je choćby przypadkowo rozwinę, wyrzuca mnie na samą górę strony...
Fokusowa, da sięę... na komputerze 😀
martrix, aaaa, no tak. Przecież po to był apdejt forum do przeglądarki smartfonowej, żeby teraz korzystać z kompa. Już wszystko jasne 😂
Facella, u mnie też tak jest.
Fokusowa, to się największym fizjologom nie śniło przecież ;p
root   szef wszystkich szefów
29 stycznia 2024 20:17
Fokusowa, martrix, wspomniane bolączki zostały poprawione
W nowej szacie forum mam tylko dwie kategorie:
Konie
Towarzyskie

Kategoria: ulubione zniknęła jakieś 2 dni temu
I nie chcę powrócić😩

Dopisek: po kliknięciu w nagłówek pokazuje mi się menu „po staremu”

Ale witym „nowym” układzie ulubione wcięło
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 stycznia 2024 23:52
Dziewierz, też mi teraz zniknely ulubione z menu po prawej, muszę wchodzić w konie lub techniczne i klikać nagłówek forum na środku, gdzie ulubione już się znajdą.
No i mam non stop powiadomienie o nowej wiadomości w formie czerwonej kropki, mimo że wszystkie wiadomości mam przeczytane.
Dramat, co się poprawi to co innego się zepsuje tak, że jest gorzej niż było. Pierwotne prawe menu nowej wersji było ok, po co to było zmieniać...
root, super!

Dziewierz, Facella, u mnie w menu po prawej są ulubione od paru dni.
Hejka. Kto jest teraz adminem? Nie wiem, gdzie szukać takich informacji... Chciałam wykasować post, który się zdublował bez sensu i chciałam to komuś zlecić 🙂
Adminem jest root, ale w razie co, to już skasowałam (mod)
Oprócz mnie jeszcze Gillian, BeAtra i IskraADHD mają uprawnienia moderatorskie.
Dziękuję bardzo 🙂
od wczoraj nie mogę nic zrobić tj. otworzyć nowych ani odczytać starych wiadomości z działu ogłoszenia
sorki za post pod postem, okazuje się ze nie działa tylko w Operze, z innej przeglądarki działa, to jakiś problem techniczny re-volty czy coś u mnie w kompie ?
root   szef wszystkich szefów
18 lutego 2024 14:38
blucha, Czy chodzi o Operę na komórce czy na komputerze?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się