kącik skoków

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
01 sierpnia 2024 12:38
Ale ten Zineday to klasowy koń
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 sierpnia 2024 12:47
Constantia, u niemców to była prawdziwa walka o to kto pojedzie na igrzyska, bo tam kilku zawodników to po kilka świetnych koni ma
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
01 sierpnia 2024 12:48
lusia722, wiem, super że mają w kim wybierać. U nas chłopaki starają się jak mogą, ale jest ich za mało na takim poziomie.
No i Michała szkoda, bo jest naprawdę w dobrej formie.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 sierpnia 2024 12:52
Constantia, u nas przede wszystkim są objeżdżeni na poziomie 3* do 4* maksymalnie, i na tym poziomie bez problemu nawiązują rywalizację z czołówką.
Tutaj na IO większość zawodników regularnie startuje na poziomie 5*, więc dla nich te parkury są ciężkie, ale są w zasięgu ich możliwości.
Nasze konie i jeźdźcy mają debiut na tym stopniu trudności.
Wkurza mnie nagłośnienie, w ogóle nie słyszę komentarza...

Jest szansa na przedostatnie miejsce.
Zawodnikowi z Emiratów przebardzo nie poszło.
44 punkty
Ten mur generuje zabawne sytuacje XD
Można się w sumie było spodziewać, ci dwaj ostatni obaj młodzi zawodnicy i raczej z mniejszym doświadczeniem, niż czołówka.
chwila nieuwagi i awansowaliśmy 😀
🤞jeszcze Maks
Proszę, napiszcie czy te przejazdy zawodników mają znaczenie dla klasyfikacji indywidualnej?
Nie, będą osobne kwalifikacje indywidualne.
Mnie natomiast ciekawi - przed rozgrywkami indywidualnymi będzie jeszcze jeden vet check czy jest jeden na całe zawody?

Uu, ale niespodzianka u Szwedów.
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2024 13:31
Proszę, napiszcie czy te przejazdy zawodników mają znaczenie dla klasyfikacji indywidualnej?
szemrana, nie, więc nie spodziewam się że Maks pojedzie na 100%, bo to już bez znaczenia.

A jednak uratował honor drużyny, dwie zrzutki +1 pkt za czas.
Ten ostatni okser przyprawił mnie o zawał.
Brawoooo Maks.
Dwie zrzutki mnie zadowalają 😁
Jezu ale zawał
Zuzu., - 🤣 tak, to dobre podsumowanie
Co tam się stało do ostatniego oksera? Koń się przygapil?
Maks brawo! Końcówka ciężka, ale przejazd dobry, chociaż momentami myślałam, że nie doleci. Trochę ognia niech znajdzie na indywidualne!
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
01 sierpnia 2024 13:34
Też się wystraszyłam, ale ogólnie super dał radę
brawo!
infantil, też takmiałam, jakby brakło siły w przód. według mnie Dawid Kubiak jechał odważniej. Tu trochę było dziubania. Ale i tak, dobry przejazd.
Moon   #kulistyzajebisty
01 sierpnia 2024 13:35
Super!
Myślę, że już emocjonalnie nie wyrobił i za bardzo chciał. Ale i tak, bardzo przyzwoity przejazd! ⭐
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
01 sierpnia 2024 13:35
karolina_, chciał urwać fule, ale koń był mądrzejszy i dołożył, tyle że stracili tempo
Trzeba liczyć, że wszyscy się poprawia w rozgrywkach indywidualnych 🙂 szkoda końcówki, bo poza tym dobra jazda i przyzwoity rezultat. Wiele par się wykłada na ostatnim szeregu.
Ale szkoda tej końcówki... Ale ostatni nie będziemy ^^
Constantia, ok, kompletnie nie umiałam odczytać tej sytuacji, dzięki. A po co urwać foule? Tam się nikt nie ściga dzisiaj?
No i słuchajcie, trzeba szukać plusów. Konie się nie zmęczą jutro na finale drużynowym 😁 To nasza przewaga nad rywalami w indywidualnym 😅
karolina_, ratował się w szeregu i do ostatniej dystans był z dupy

keirashara, Zimne poty 🤣

Ogromne gratulacje bo przejazd naprawdę klasowy i top na miarę możliwości! Dobrze się oglądało. Szkoda Adama ale taki lajf. Dawid też dobra jazda. Brawo chłopaki
Ależ emocje! Ale widać że konie konkurencji silniejsze. Skaczą z większym zapasem. Cheppetano bardziej ślizgał się po tych przeszkodach. Ale super jazda Maksa �
Zuzu., dzięki. Ten szereg jest bardzo ciekawy, nie ma szans że koń tam dobrze widzi górny drąg na srodkowym członie. Taki test skakania "w ciemno".
Maks super, moim zdaniem nie odstawał od reszty, jakby wyciąć ostatni okser to bardzo porządny parkur na światowym poziomie. Adama i Dawida nie widziałam, ale wynikiem Adama jestem zaskoczona, mieli super formę w zeszłym roku. Ale no niestety, taki sport.

Edit. Z tych co widziałam, to Zineday i koń Carla Cooka, omg. <3
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się