ZLOT Re-Voltowiczo-Voltopirów u Gniadoszki i Gniadego

Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
31 sierpnia 2009 20:31
Pauli przyjedź Ciotka przyjedź, to może i Ja wpadnę 😀 😉
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
31 sierpnia 2009 20:33
Byłoby świetnie  😅
Chęci są tylko nie wiem, czy będzie możliwość 😉
wątek zamknięty
olciiik- Zaponmiałabym o Tobie !  😡  No, to na żywo znam całe 5 osób !
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
31 sierpnia 2009 20:41
Pauli no to sie postaraj żeby była możliwość  😁 💃
Ja bym chciała kurczę chociaż na jeden dzionek wpaść, ale zależy jak z pracą się ustawię i czy transport sobie zorganizuję... 😉
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 sierpnia 2009 20:49
Jesli ktoś będzie jechał pkp do Łodzi Kaliskiej to proponuje się skrzyknąć na dany pociąg do Grotnik by pojechać grupką.
akurat mam blisko na pkp więc nie byłoby problemu.

W tym wypadku to chyba pkp najepszym transportem będzie, bo Marta mi mówiła, ze z dworca jest 600 metrów niecałe do stajni 🏇
wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
31 sierpnia 2009 20:52
No i przez Was coraz bardziej się przychylam do olania kursu w Toporzysku i przyjechania do Gniadoszki  🤬
wątek zamknięty
Notarialna-świetny pomysł ! Może ktoś sie orientuje czy są jakieś pociągi ze Świdnika/Lublina do Poznania ?
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
31 sierpnia 2009 21:15
Super pomysł!
A z Wrocławia ktoś jedzie? I jak z dojazdem? Ja bardzo chętnie, muszę tylko dowiedzieć się kiedy u nas hubertus lub czy nie ma jakiś zawodów, poprosić o wolne i w drogę 🙂
wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
31 sierpnia 2009 21:19
Grafitkowa, rozklad.pkp.pl, wujek google nie gryzie.
wątek zamknięty
Przepraszam  😡
Ja dzisiaj nie myślę, jutro rozpoczęcie roku szkolnego...trochę zabiegana jestem...
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 sierpnia 2009 21:41
Grafitkowa, pkp pokazuje mi, ze nie ma bezpośredniego połączenia ze świdnika. Łatwiej ci będzie pojechac na Warszawę Wschodnią/Centralną, gdzie możesz się przesiąść na Łódź Kaliską, a z tamtąd prujesz już na Grotniki ;-)
( http://rozklad-pkp.pl/query.php?q=pl/node/146 )

Lotnaa, pkp do dupki jest. Trzeba go też z głową używać, bo czasem bzdury pokazuje, jak tutaj  😉 -> http://rozklad-pkp.pl/query.php?q=pl/node/146

Pociągi z Kaliskiej są w miarę często, z Poznania jest bezpośredni osobowy. A na Kaliskiej jak już pisałam znaleźć taką godzinę by jak najwięcej osób przyjechało i większą grupką pojechać do Grotnik. Łatwiej i prościej ;-)
wątek zamknięty
Notarialna-Tak by chyba było najlepiej  😀
wątek zamknięty
darolga-chyba rtk-a coś pisała,że chetnie by przyjechała( z resztą ja też) może by skrzyknąć jedno autko i większa grupką pojechać z Wrocławia? Vill i Jun tez może udałoby mi się wyciągnąć  😀
wątek zamknięty
domki sa ogrzewane?

A czy ktoś potrafi odpowiedzieć na to pytanie. Czy to są domki całoroczne?
wątek zamknięty
Łoooo jak fajnie, zlot voltopirów... ale raczej nie mam szans się pojawić. Poza tym nikogo z Was nie znam a taki gówniarz jak ja sam się tak daleko nie dostanie.

Pozostaje mi chyba życzyć miłej zabawy 😉


Ramires, ja mogę Cie wziąć z Pozka jak pojadę ;-)

Sekstę również
Ale ja decyzję podejmę zaraz "przed"
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
01 września 2009 07:19
Ja na pewno wpadnę w niedzielę  😉 A czy na całe 3 dni , tego nie wiem , bo nie mam planu zjazdów na uczelni  🙁 Jeśli nie będzie zjazdu - wpadnę na 3 dni  😉
wątek zamknięty
Jakby ktoś z Krk się wybierał i miał wolne miejsce w autku to ja się chętnie podepnę i przyjadę : )


Ja na 50% na razie, ale niestety pociągiem.
wątek zamknięty
Calathea   Czarny Książę
01 września 2009 08:40
Ja wpadnę na 50%...

Na jedną noc, gdyż nie mam czasu, ale zawsze to coś 😉

Jeżeli jedzie ktoś autkiem z warszawy, lub będzie przejeżdżał przez warszawę i mógłby mnie zabrać byłabym bardzo wdzięczna 😉
wątek zamknięty
Ja chętnie, ale decyzja raczej ok tygodnia przed. Ale nastawiam się pozytywnie 🙂
wątek zamknięty
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
01 września 2009 10:56
Zaktualizowałam listę chętnych ... sprawdźcie i jeśli coś się nie zgadza, to proszę na PW - będę nanosiła poprawki.

Jeżeli o ogrzewanie domków chodzi, to powiem szczerze, że nawet nie zapytałam.
Jak tylko się dowiem, to napiszę.


edit ... bo już się dowiedziałam 🙂


Domki są ogrzewane  😀
wątek zamknięty
Ja chętnie, ale decyzja raczej ok tygodnia przed. Ale nastawiam się pozytywnie 🙂


kurcze - ja się waham. Jeśli Sonia do tego czasu wróci ze szpitala to chetnie pojadę. Dzis spytam weta kiedy Sonie wypiszą.
wątek zamknięty
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
01 września 2009 12:29
kurcze - ja się waham. Jeśli Sonia do tego czasu wróci ze szpitala to chetnie pojadę. Dzis spytam weta kiedy Sonie wypiszą.

Ja właśnie miałam podobny problem z rozpoczęciem organizacji, bo nie wiem dokładnie kiedy Gniady wróci z kliniki ... Stąd ten odległy termin  😡
Ojjj ... bidne te nasze zwierzaki ... po szpitalach się rozbijają  🤔
wątek zamknięty
biedne biedne  🤔
Niestey ja chyba nie dam rade przyjechać  😤 
Ale do połowy paxdziernika jeszcze dużo czasu, więc wszystko może się pozmieniać  🤣
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 września 2009 13:28
Gniadoszko, zapomniałas jeszcze o wstepnej deklaracji Darolgi 😉
wątek zamknięty
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
01 września 2009 14:08
Notarialna ... darolga jest na liście na 50% 😉
Dopisałam wszystkich, którzy w jakiś sposób się deklarowali 🙂
wątek zamknięty
sorry, że wystrzeliłam z tym ogrzewaniem domków - ale jeśli przyjadę to z dzieckiem - więc to istotny element w październiku (ogrzewanie, nie dziecko)
wątek zamknięty
Dodofon serio mogłabym się podczepić? Jakby wszystko się pomyślnie ułożyło to ja bardzo chętnie dołączę 😉
wątek zamknięty
Hmm.. ciekawy pomysł... 😉
wątek zamknięty
Seksta   brumby drover !
01 września 2009 18:50
dodo byłoby świetnie.
W takim razie ja póki co podtrzymuję moja obecność na 50 %. Jeśli dodo pojedzie to się zabiorę (  :kwiatek: ) a jeśli nie to wsiadam do pociągu. Także wstępnie wszystko wygląda super.
Myślę, że ogrzewany domek w październiku to podstawa, niefajnie byłoby gdybyśmy się wszystkie pochorowały.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
01 września 2009 20:53

5. ninevet (2 os. / 2 noce)


hm... policzyłaś mnie z Bartkiem ?  😁
Chcesz go zabić?!  😁 2 dni i on + same baby gadające o koniach  😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.