galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Euro Star Max kolor szmaragd + owijki Amigo
Ale śliczny ten szmaragd na gniadym! To jest zdecydowanie idealne połączenie! 😍
Mój znudzony życiem (i pozowaniem) pluszowy Książe w derce Coriander Eskadrona  😁

(link do zdjęcia w lepszej rozdzielczości: ESKADRON CORIANDER)
Ładnie mu w tym kolorze 😀
Fajnie że derka pasuje :kwiatek:
Dzięki  :kwiatek:, mamy dzięki derce od Ciebie mocarny komplet: polopad Corainder, Anky Pebble, owijki ANKY i derkę Coriander do kompletu. Wszystko w jednym, w zasadzie identycznym kolorze - tak się trafiło!  😍

Przydała by się jeszcze jedna polarówka, ale na razie kasy brak 😉 😉 😉
No ja z rozdziewiczeniem padu muszę poczekać jeszcze z jakieś 4 msce 😉 (trzymam się wersji optymistycznej że wsiądę najpóźniej msc po porodzie 😉 😁 )
Ja bym chciała tak nieśmiało zwrócić uwagę, że to konisko http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/20/470#i jest skarogniade, a nie kasztanowate  😡 Wiem, że nie wygląda, ale to dlatego, że fotka jest z lata 😉
Severus   Sink your teeth into my FLESH
04 listopada 2009 12:52
Nareszcie - niedługo przyjdzie moja ANKY Hortensja DR. Udało mi się dopaść ostatnią w sklepie  😀iabeł: Postaram się o foto na modelce...
No ja z rozdziewiczeniem padu muszę poczekać jeszcze z jakieś 4 msce 😉 (trzymam się wersji optymistycznej że wsiądę najpóźniej msc po porodzie 😉 😁 )


trzymam kciuki, mocne postanowienie 😎
Wymieniona.

A ja bardzo prosze o podmiane tego zdjecia: http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/24/192#i na to:

Severus   Sink your teeth into my FLESH
07 listopada 2009 20:16
Sev, bardzo bym chciała wrzucić fotkę, ale jest naprawdę fatalnej jakości i jeszcze kadr taki, że ciężko coś z niego uciachać. Spróbuj zrobić nową fotkę, ok?

Hortensja na kasztance
Wrzucony.

siwy w anky orchid.

polujemy jeszcze na pea.  😁
Nie wiedzialam gdzie zapytac wiec niech bedzie tutaj.
Ktos sie orientuje czy i gdzie dostane jeszcze szary czaprak Equi-theme z różową lamówką?
Wstawiałam chyba kiedyś jego zdjęcia nawet gdzieś na re-volte, długo był na allegro ale teraz niestety już zniknął, nie pamiętam jaki sklep go oferował a google nie chcą pomóc  🙁
wydaje mi się, ze okser.pl 😉
Przejrzałam i nie znalazłam  😕
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
09 listopada 2009 20:56
amazonka*, amigo 😉
Heh tez nie ma, z equi-theme w amigo są tylko 3 czapraki dostępne  🤔wirek:
To nie będzie ten:
http://www.gnl.pl/czaprak-equi-theme-carrousel-p-3069.html

grafit i różowa lamówka
Pursat   Абсолют чистой крови
10 listopada 2009 13:43
Dziewczyny, to nie ten wątek do takich rozmów. 😎
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
11 listopada 2009 21:59
Poszło.

Jakos się nie mogę dorobić foty całego kompletu, więc choć fota padu
Kreta blue na karym

Wrzucone jako Pink Lilac, bo rzeczywiście na taki pad wygląda. Za to obydwa zdjęcia, bo w sumie są bardzo różne i dość przyzwoite.

Witam wszystkich szmatoholików 😅 i dołączam zdjęcia: orchidea + kary szetland (nie mój) oraz orchidea + Zefirek (MÓJ).
To nie jest orchidea, orchidea to wściekły róż.
trzynastka   In love with the ordinary
13 listopada 2009 22:20
To Pink Lilac?
nie to orchidea i jest fioletowo różowo i wściekła wiem co kupuje choć mam13 lat
zapożyczone ze szmatoholików:

pink lilac:

czyli taki jak Tój

i orchidea:

raczej do Twojego padu nie podobna
zdjęcie nie oddaje dobrze koloru a  pad jest trochę zakurzony
skoro się upierasz że to orchidea to się upieraj, nie będę sie kłócić  🙄

błagam, popraw błędty ort. bo aż gryzą w oczy

dobrze
To może ktoś Ci źle powiedział kolor jak kupowałaś.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się