Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Ja bym założyła zimówkę chyba. Masz bardzo grubą czy taką umiarkowaną?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
03 lutego 2010 14:33
umiarkowanie gruba 🙂
wątek zamknięty
kujka, ja niegolonego (ale niespecjalnie kudłatego) Skarego wiozłam w 200gramowej Eskadronowej derce economic (a może nawet 240?)- i nie uważam, żeby to był głupi pomysł. Jutro też go pakuję w ten sam zestaw.

Właśnie- w klinice jest bardzo, bardzo ciepło, dużo cieplej niż w 'naszej' stajni- więc będę musiała Skarego zostawiać w derkach do ocieplenia. Poza tym on nie będzie tykał owsa, będzie na minimum żywieniowym, więc boję się, żeby mi się stwór nie przeziębił.
wątek zamknięty
kujka ja też bym za tą zimowką zdecydowanie była 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
03 lutego 2010 14:49
dzieki dziolchy 😉
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 lutego 2010 15:07
Gillian,  :winko: Piękny wiek i niesamowite - całe końskie życie razem! A mnie się nasze 7 i ciut wydaje szmatem czasu...

Kujka, bezpiecznej drogi! Podobno jutro ma nie śnieżyć.

A Łoś już w stadzie, póki co trochę jest outsiderem, hucułkę kocha na zabój, ale reszta stada jest zazdrosna i trochę mu grodzą dostęp do niej 😵.Mały hucuł próbował okazać swe niezadowolenie, ale podszedł, ocenił słuszność Łośkowego wzrostu i spasował. Ruda klacz wypaliła z dwururki, Teklan oddał - również z dwururki - i już spokój. Trzyma się blisko, póki co bez fajerwerków, ale to potrzeba czasu. Nie gryzą go, nie kopią, nie gnębią - powinno być dobrze. No i o wiele więcej czasu spędza na dworze niż w Bajardówku. Fajnie 😅
wątek zamknięty
kujka, ja sie ucze i teraz i jutro, ale egzamin jest naprawdę ogromny i cięzki do zdania. Poza tym nie wiem czy teraz sa lepsze warunki pogodowe:]
A myslicice, ze zarośniętego mamuta wieźc bez niczego czy w polarówce?
wątek zamknięty
mortiszja - to kiedy zawody, moj luzaku ? 😀 kiedy mi konia odpicowujesz i zaplatasz ? :P


a to od Ciebie zależy 😀
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 lutego 2010 17:00
Gillian piękna rocznica. Wszystkiego naj dla koniowatego  :winko:

kujka powodzenia jutro  :kwiatek: Będzie dobrze. A mogę wiedzieć jaki jest powód przeprowadzki? Może być na PW (jeśli oczywiście chcesz o tym mówić  😉 )
wątek zamknięty
Gillian gratulacje za tyle lat spędzonych razem. Również życzę wszystkiego dobrego Koniowatemu  😀
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
03 lutego 2010 18:18
dziękujemy pięknie za życzenia  :kwiatek:
w ramach urodzin pojechaliśmy sobie na mały spacerek do lasu i hehe przeciorał mnie na prostej jak za starych dawnych czasów  😁 oj czuć ten dolew xx pod tyłkiem  😁 jak chce to potrafi  😁

Kujka - powodzenia jutro!  🏇
wątek zamknięty
asior   -nothing but eventing-
03 lutego 2010 18:50
Ja na mojego Gluta, ktory zawsze sie dosc mocno pocil w transporcie, nawet zima zakladalam dralon i zamykalam gore przyczepy. W zimowce zawsze sie gotowala.
wątek zamknięty
Mój Kulkofon ma dziś urodziny :-) stuknęło mu 17 lat 🙂

nie chciałam wszystkiego cytować

Konisko LOVELY też ma dzisiaj urodziny, ale stuknęło jej 18 lat

tak więc wszystkiego najlepszego
i dla Twojego ogona i dla ogona lovely
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
03 lutego 2010 19:57
Gillian, ciacho ogromne!
wątek zamknięty
LOVELY i Gillian   wszystkiego naj naj naj dla Waszych Koników  :winko: :winko: :winko:
wątek zamknięty
dziękuje w imieniu Rudej  :kwiatek: i wszystkiego naj naj naj dla kudłatego Gillian  😀
wątek zamknięty
Żeby uroczystości nie było za mało 😁 Bob i ja świętujemy (może skromnie) naszą pierwszą rocznicę...

Ciepło i kwieciście (tylko ciocia nóżki upitoliła :lol🙂


fot.frania335
wątek zamknięty
Murmel, gratuluję rocznicy! 😅

LOVELY i Gillian    wszystkiego naj naj naj dla Waszych Koników  :winko: :winko: :winko:

Dołączam się do życzeń 💃

A u mnie hmm dziwnie. Jeśli diagnoza weta się potwierdzi, to z jednej strony będę strasznie szczęśliwa, a z drugiej strasznie zniesmaczona 'jednocześnie' 🤔 😂 (tak, tak, mówię bez ładu i składu...)
Jeśli nie, to pewnie kobyła ma robaki i stąd spadek masy.

Na ból pleców dostała już zastrzyki i powinno być lepiej 😉
wątek zamknięty
fin, kiedy będą wyniki?
LOVELY i Gillian wszystkiego naj dla koników
wątek zamknięty
Fantazja, jutro. Nie mogę się doczekać, a jednocześnie się ich boję 😲
wątek zamknięty
fin, no napewno, a co tam z pleckami?
wątek zamknięty
Fantazja, napisałam Ci PW w sprawie plecków :kwiatek:
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 lutego 2010 20:43
ponieważ Dzionka chyba padła,melduję,że dojechali cali i zdrowi na miejsce 😉
wątek zamknięty
to kiedy wyprawa do Sopotu ?  🏇
Ktos, sprawuj sie dobrze jako fotoreporter bo chcemy miec relacje z treningow !
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 lutego 2010 20:47
ja tam fotek ładnych robić nie umiem...a na hali ciemno  🤣 poza tym,znów będzie afera o jakieś metody treningowe  😁 👀
wątek zamknięty
A Dzionka sama czy z koniem?
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 lutego 2010 20:49
jeżeli jej faceta uznać za ogiera,to z koniem 🙂
wątek zamknięty
haha kolejny ogier.. jak wejdzie na hale to tez bedzie taki poploch wsrod ludu jak przy 'naszych'? 😀
ja sie zastanawiam czy jutro do koni jechac rano.. zniecheca mnie to ze bym byla na nogach od 8 do 2-4 w nocy.. no i ze kot bylby caly dzien sam..
wątek zamknięty
Muszę się z Wami podzielić pewną informacją, którą bardzo ciężko było mi podjąć, ale cóż tak też bywa.
Mianowicie w następny weekend 13 lub 14 zmieniamy miejsce zamieszkania kopytnego...
A miałam już praktycznie pewność, że ta stajnia jest tą w której będę chciała zostać na długo, długo, a tu Zonk się straszny przynajmniej dla mnie pojawił, że chyba najlepszym wyjściem z sytuacji było podjęcie decyzji o zmianie stajni, żeby można było się dalej rozwijać, baa żeby w ogóle można było jakoś sensownie jeździć konia regularnie...

Szkoda mi sie rozstawać z tym miejscem jak nie wiem co, ale jestem dobrej myśli, że będzie tak samo dobrze jeśli chodzi o obsługę i lepiej niż obecnie jeśli chodzi o możliwość rozwoju.
Na pewno na plus jest większa hala niż obecnie z dużo lepszym i równym podłożem, co nie jest bez znaczenia przecież dla końskich nóg... i bez rekreacji!!!

Tak więc dzień lub dwa po urodzinach (12.02 obchodzi  😉) mojego Potwora zmieniamy miejsce zamieszkania....
Taki prezencik na urodziny dla Ogra  😁

Mam nadzieję, że dobrą decyzje podjęłam  🙄

wątek zamknięty
dziekujemy za życzenia 🙂
kilka wakacyjnych fotek Rudej  😀



wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.