Młode Konie

Dziecko drogie, możesz mieć nawet 125 lat. Tu nie ma nic do rzeczy. Piszesz z błędami tak podstawowymi, że powinnaś się wstydzić. Bardzo nieudolnie wychodzi Ci jakiekolwiek tłumaczenie. Masz ogromne problemy z ojczystym językiem. Wstydź się i to bardzo!
Powinnaś pisać dyktanda z dziećmi w podstawówce żeby nauczyć się podstaw.
Do tego co piszesz o jeździectwie nie odniosę się dopóki nie zaczniesz pisać poprawnie.
droga Natalka125xd, - wbij sobie do główki.

koń ma (kogo? co?) : ŁEB
nie opuszcza (kogo? czego?) : ŁBA

lep to na muchy dziecko drogie...
no i jeszcze  LONŻA
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 lutego 2010 14:36
wołacz? O łeb  🤣
majek   zwykle sobie żartuję
15 lutego 2010 14:37
🚫
Ada ... o łbie!!!!
zaraz dostaniesz po łbie
Averis   Czarny charakter
15 lutego 2010 14:38
Ja myślałam, że Wy przez tyle stron zachwycacie się Karsonem, a tutaj guzik 😁 Przeczytałam wszystko i doszłam do wniosku, że nie chce mi się zużywać klawiatury na takich ludzi. Za dużo ich ostatnio i ja naprawdę nie mam siły. Chciałam tylko powiedzieć, że Karson jako roczniak miał na sobie siodło szetlanda na kilka minut bez dopiętego popręgu- to był po prostu element zabawy i odczulania.
Anaa, chyba raczej kogo?co? 😉 Ale uwaga jak najbardziej słuszna.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 lutego 2010 14:40
m4jek sory zasmialam sie z tego kto co? Leb i tak napisalam a przecierz wiem co i jak bo nawet bym sie z tym nie wychylala.  🤦
O Boze juz zmieniam.  😁
Averis,
łeb, łba, łbu, ~, łbem, łbie, łbie

na pewno kogo czego (nie opuszcza). kogo co (widzę np) - łeb 🙂

ale miałaś rację - zmieniłam (w moim wypadku taki błąd to żal.pl wrrr)

sorry za grammar OT 😉
m4jek sory zasmialam sie z tego kto co? Leb i tak napisalam a przecierz wiem co i jak bo nawet bym sie z tym nie wychylala.  🤦
O Boze juz zmieniam.  😁


😵
Całodzienna rozrywka gwarantowana, a dobrze dobrze, bo ostatnimi czasy nie było świeżego mięsa 😁
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 lutego 2010 14:48
ech padam przy was.  😵 Zaraz padne ze smiechu to jakas gra tak?  😁 przeciez a przecierz co za roznica czyta sie tak samo.  🤔wirek: 😁 Sory odwala mi.
ech padam przy was.  😵 Zaraz padne ze smiechu to jakas gra tak?  😁 przeciez a przecierz co za roznica czyta sie tak samo.  🤔wirek: 😁 Sory odwala mi.


a przecier to też prawie to samo a jednak jaką różnicę nam robi... np pomidorowy...
Natalka125xd po poziomie Twoich wypowiedzi z całą pewnością mogę stwierdzić, że nie jesteś dobrym jeźdźcem 😉. Koń będzie brał ŁEPA w dół na lonży i będzie tak robił potem zawsze? No proszę... I Ty bierzesz się za układanie młodego konia?
nie zkałdajcie, ze ja bd ukłądac swojego konia w wieku 2,5 roku poprostu poczekam a to, ze chodzi w siodle to nie znaczy, że musze go układać teraz już  🙂

Aha, czyli 2.5latek będzie chodził sobie pod siodłem niepoukładany?

Natalka125xd, a z czego zdawałaś maturę? Jaki miałaś temat na języku polskim? Chyba nie zapomniałaś tego przez rok, co?
quantanamera, chyba matórę! 😉
busch   Mad god's blessing.
15 lutego 2010 15:06
Natalka125xd - ja bym na Twoim miejscu nie próbowała się postarzyć na siłę. Bo skoro licznych błędów ortograficznych, składniowych i logicznych (nie wspominając już o wyjątkowo intrygujących poglądach na jeździectwo) nie można zrzucić na karb młodego wieku lub/i braków w edukacji, to doprawdy pozostaje jedynie podejrzenie jakiegoś wrednego upośledzenia umysłowego  🤦
Severus   Sink your teeth into my FLESH
15 lutego 2010 15:07
He he, zamilkła. A nadal jest online.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 lutego 2010 15:07
przecier  😁 ale inaczej się czyta.  😜
Uposledzenie umyslowe, moze sledzie umyslowe?  😂
Averis   Czarny charakter
15 lutego 2010 15:09
Anaa, mnie chodziło, że koń ma kogo(tak jak mieć koleżankę) ?co? łeb, a nie kto?co? po prostu pytania nie tego przypadka, choć forma taka sama.
edit: I umiem odmieniać łeb przez przypadki, na polonie uczą nas takich rzeczy  😁 😉

Ale już koniec, bo to faktycznie 🚫
Boże święty chyba nie każdy jest zawodowcem co nie??!!! Tak sero mam 16 lat a nie 19 :P Nie zamilkłam tylko musiałam iść na stajnie🙂🙂
A cóż robiłaś na tej stajni? Odgarniałaś śnieg z dachu? 😵
A jeśli wy jesteś takimi koniarzami co serio kochają konie to nie wyśmiewalibyście z czegoś takiego 🤔 Bo każdy sie  uczył!!! Ale powiem jedno każda stajnia inaczej uczy!!!
Averis   Czarny charakter
15 lutego 2010 15:13
Natalka125xd, tak serio, to mój koń jest folblutem. Dzieciak z Ciebie- tyle Ci powiem. I nie chodzi tu bynajmniej o wiek w paszporcie.
Natalka125xd nikt nikogo nie wyśmiewa. Próbujemy tylko delikatnie zasugerować, że prędko zrozumiesz, że wcale nie jesteś takim świetnym jeźdźcem, za jakiego się uważasz 😉.
Ciekawe, ja chodzę do stajni, albo jeżdżę samochodem - też do stajni.

Na stajnię... ale samemu czy z koniem? U nas jest dość stromy dach, nie wiem czy mój koń by dał radę.

Natalka125xd, ignorujesz moje pytania i jest mi z tego powodu tak bardzo, bardzo przykro  😕 😕 😕
Chociaż nie, czyli jednak to o maturę jest nieaktualne  😉
Nie poprostu musiałam tam iść na chwile. Może nie wecie ale konie to obowiązek! 🙂
Averis   Czarny charakter
15 lutego 2010 15:18
Natalka125xd, ja nie wiem.
Jakie pytania ignoruje??
Averis   Czarny charakter
15 lutego 2010 15:20
Ej- to już było jak z tego kawału.

Przychodzi pacjent do lekarza:
P: Panie doktorze, wszyscy mnie ignorują...
L:Następny proszę!
ash   Sukces jest koloru blond....
15 lutego 2010 15:21
SORRY za kolejny  🚫 ale nie mogę się powstrzymać!

W jakim celu zawyżasz sobie wiek? Skoro każdy i tak po Twoich wypowiedziach wie,że masz dużo mniej lat niż podajesz!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się