Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Pursat Twój kopytniak mnie w sobie rozkochał. Cudowny jest  😍
wątek zamknięty
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
21 marca 2010 19:29
Pursat, tak jak ja za arabami nie przepadam, tak Chonsu i Posmana poprostu kocham... 💘
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
21 marca 2010 19:40
arivle - wiele osób dziwi się, gdy mówię, że on jest mocno nastoletni. 😉 Ale ten wiek ma tylko w metryce - zachowuje się i wygląda jakby miał z 10 mniej. Jak pisze armara - ma długowieczne geny i mam nadzieję, że jak najdłużej będzie w takiej formie jak obecnie. 😀

equi.dream - dziękuję bardzo! :kwiatek:

TeQuila ^^ - bardzo mi miło, mam tylko jedną uwagę - Posman arabem nie jest. 😉
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 marca 2010 19:51
Pursat głęboko wierzę w Posmana. Także mam taką samą nadzieję co ty.  🏇
wątek zamknięty
powla   c'est la vie
21 marca 2010 19:57
moja wariatka z dzisiaj.
chyba poczuła wiosnę 🙂











przepraszam, że tak dużo ale się zdecydować nie mogłam  😡 😡
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
21 marca 2010 19:59
a u Nas dzisiaj była Ciocia Strzyga  :kwiatek:  i co nie co obfociła  🏇
Zaczynamy sezon otwarty!! 🏇 🏇 🏇





Ps od Strzygi. Zdjęcia obrabiane po omacku. Wybaczcie.
wątek zamknięty
Ponia, ale boskie zdjęcia! Więcej błagam 🙂 i cudnie wam w granatach 🙂
wątek zamknięty
Ponia zakładam funclub  😍
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 marca 2010 20:02
Ponia granat to zdecydowanie wasz kolor!  😜
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
21 marca 2010 20:21
Hahaha, ciocia Ponia sobie do serca wzięła to, ze GRANAT został ogłoszony kolorem roku dla kasztana!  😍  👀
Złoty jak zwykle... Złoty. ;-)
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
21 marca 2010 20:22
Posman arabem, haha padłam!

Pońke wolę w zieleniach, mnei się tu ten granat nie widzi.
myslałam, że sprzedałaś ujeżdżeniówkę 😉
wątek zamknięty
Ponia Złocisz prezentuje się cudownie, jak zwykle.  😍

My z Elearem też zaczęliśmy sezon jeździecki  😁







wątek zamknięty
kayra Fini jest podobno sprowadzona z austrii, chodziła w bryczce i ma chyba 11 lat.
Tyle wiem.

PONIA CUDO!

Papi zapraszamy😀

espana cudo koń!
wątek zamknięty
espana, ciasteczko! Nic tylko schrupać, jaki on śliczny 🙂
wątek zamknięty
espana
Jestem zakochana w Twoim koniu 😀 Ta grzywa 😀  😍 😍 i dupcia 😀

Wściekła lotna 😀 i jeździec zdolny inaczej 😀


Oczko ( tam w oku ponoć mnie widać... tak mąż mówi :P )



wątek zamknięty
Hypnotize tak cudowne zdjęcia, że nie mogę. To ostatnie to w ogóle !
wątek zamknięty
espana,   👍 😜 😍  😅 tyle ci powiem! twój koń jest moim ideałem normalnie! pięknie się prezentujecie!  😀
wątek zamknięty
Hypnotize - piękne, a ostatnie zdjęcie cudo!

Gniadosław 🙂
wątek zamknięty
A tu jeszcze trochę Frodo i mnie(nie patrzcie na mnie, jazda na tak wąskim hucułku to nie lada zadanie) i jeszcze na czarnej wiem...nie lubię jeździć na nim na czarnej...


wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
21 marca 2010 21:17
Dziewczyny :kwiatek:  więcej dopiero jak dostanę od Cioci Strzygi bo inaczej zginę marnie ;]
Espana on jest obłędny  😀
No to jeszcze ruda paszcza 🙂



edit:
Cieciorka sprzedałam inne, to akurat kupiłam 😉
wątek zamknięty
frodoslaw, ja widzę ze tu jakiś nowy trend na forum na czaprak pod kolor hali  😁
już druga osoba się lansuje w szmatakch dopasowanych kolorystycznie do hali  😜
wątek zamknięty
Trochę z dziś - puchnę z dumy... Fot. Patrycja Przyborowska 😀
wątek zamknięty
Fajowe 😀
zoja ale hala jest zielona, a czaprak niebieski🙂
tylko zdjęcia tak wychodzą
wątek zamknięty
ciska, oj tak🙂 zadowlone, my trochę mniej;P

Zairka, no to czekam na te 5 cm🙂 nie będę musiałą długo czekać:P

goha, hehe dzięki🙂 a Twoje konisko gdzie? coś rzadko zdjęcia wstawiasz... chyba się musze przejechać na Bielany z aparatem😀

Manta, dalej w sączu🙂 jak będziesz w jakiś weekend w okolicy to pisz wcześniej na forum to się umowimy🙂 a do Kłaju się chętnie w któryś dzień przejadę😀 będzie ładnie, chłop mi ucieknie na tor to zostane w Krk na weekend i się przejedziemy🙂 a na zdjęcia czekam niecierpliwie🙂 świetne ma to różowe ogłowie😀

meggii, chciałabym napisać "ja też", ale niestety takie maski błotne to u nas częsty widok...:/

G., Gucio!!!!! jak ja się za Wami stęskniłam🙂😉) świetnie maluch wygląda🙂 szkoda, że już na emeryturze🙁 ale samo posiadanie takiego konia jest chyba wielkim szczęściem🙂 wpadaj częściej i wrzucaj zdjęcia, bo to od zawsze był jeden zmoich voltowych ulubieńców🙂

deborah, dzięki🙂 i za komplement i za wyrazy współczucia😀 pytanie OT - dochodzą do Ciebie moje PW? bo już dwie puściłam i ciekawa jestem co Ty na nie😉

lostak, ehh to jest metoda na wykończenie mnie na pylice:/ bo niestety zamjiast pozbywać się włosów, dokleja panierkę i mam i to i to do zdrapania... 😉

slojma, dzięki🙂 rudy pluszaczek faktycznie fajny🙂 wprawdzie taty ale traktuje jak swoje🙂 i już się nie mogę doczekać jak się weźmiemy za robotę😀

arivle, farciara!:P

armara, też dobry system😀 lepszy! bo piasek jednak łatwiej osypać i glinę:/

Anka, wow! wow, wow, wow.... no coś pięknego🙂

Jessy, mój ulubiony irokez😀 zdjęcia świetne - jak zawsze😉

frodoslaw, aaaa Halfka!!!! jak ja uwielbiam haflingery😀

Burza, a myślisz że co ja zrobiłam?😀 usiadłam, zapłakałam, po czym zostawiłam konie na wybiegu, wyzamykałam stajnie na 4 spusty i... zwiałam do domu😀
a Wy jak zawsze mnie wpędzacie w kompleksy:P cholera jak ja bym chciała umieć zrobić tak, żeby Bandzior tak chodził! super wyglądacie🙂

Pursat, świetne zdjęcia, ale 4 najlepsze!!! zapisuje na twardy dysk jak mogę, bo jego spojrzenie mnie rozwaliło😀

Ponia, espana, Hypnotize, Niuniowa, piękne konie!!! i jeszcze piękniejsze zdjęcia😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 marca 2010 10:37
[quote author=TeQuila ^^ link=topic=14621.msg526325#msg526325 date=1269199773]
Pursat, tak jak ja za arabami nie przepadam, tak Chonsu i Posmana poprostu kocham... 💘
[/quote]

przepraszam ale uśmiałam sie sążnie :kwiatek: Posman jest Achałkiem 😁

Pursat ja sie wyłamie, kocham Posmana w beżach, brązach, szarosciach zreszta wiesz o tym w fiolecie nie podoba mi sie wcale :kwiatek:

Ponia
Kocham Was 💘 😜
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 marca 2010 12:08
Burza, Ponia widząc Wasze fotki i wspaniałe zwierze mam ochotę spakować bety do pociągu i kolejno odwiedzić Warszawę i Pomorze 😜 i kiedyś to zrobię, czy będziecie tego chciały czy nie 😁

ja cierpię na deficyt zdjęć, ale mam nadzieję w weekend to nadrobić 🏇
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
22 marca 2010 12:13
Jajeczny Otello w wersji Wielkanocnej 😎


nawet ja, zagorzaly fan hali, nie wytrzymalam w sobote i jezdzilismy na zewnatrz.
wątek zamknięty
lostak, wow jestem w szoku 😉 Czyli sezon otwarty czas zacząć! 🙂
wątek zamknięty
No to nasz Kropek juz zaprzyjaźnił się z wielkimi starymi ciotkami początki były dośc głośne bo Majka mała ciałem a wielka duchem broniła malca ale teraz już jest zgoda i Amigos nawet próbuje czy caszem któraś z ciotek mleka nie daje. Najgorsze jest tylko wszech panujące u nas błoto i duze konie po galopadach są mega usyfone a Kropek to poprostu masakra ale jemu to nie przeszkadza.






No i kilka fot mojej Rudej. Mój koń poprostu mnie niedługo doprowadzi do szału. W piatek wyczyściłam ją na wysoki połysk pomijając te wstretne żółte plamy które ma co roku jak zmienia sierść. No i przychodze sobie do stajni w sobote idę na łąke i co zastaje Ruda spływająca błotem nie wiem jak to jest że zaczeła się tarzać.



No i kilka portrecików




wątek zamknięty
breva to dobrzy nauczyciele w naszym przypadku ale dziękuję 🙂
Strucelka koniecznie niech Ci ktoś zdjęcia porobi i zapraszam do stolicy!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.