Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Pursat te beżowe gdzie dorwałas?? Właśnie szukam podobnych. Są cudowne! Byłoby jeszcze lepiej gdyby były np. czerwone^^
Pursat te beżowe gdzie dorwałas?? Właśnie szukam podobnych. Są cudowne! Byłoby jeszcze lepiej gdyby były np. czerwone^^

wydaje mi się że z atmosphere ale mogę się mylić  😉
nadszedł czas, że muszę się zabrać do kupienia butów trekingowych... nie jestem wymagająca, w góry wybieram się rekreacyjnie, ale moje kostki są skrętogenne... jaka firma? alpinus? ceny interesują mnie raczej do 300 zł...
Pursat   Абсолют чистой крови
13 kwietnia 2010 20:22
szalona  🤣

ostatnie z prawej bardzo ladne  😉

:kwiatek:

Wszystkie to Atmosphere. Kupowałam na allegro. Te beżowe to w rzeczywistości taki złamany, blady róż. 😉
Są cudne. Weszłam na stronę sklepu i zakochałam się w niebieskich! Chyba się skusze, zwłaszcza ze jest mój rozmiar i cena bardzo przystępna.

A jak z komfortem? Wygodne są? I czym one są wyścielone w środku? Przeważnie w balerinkach to jakaś "szmata" jest, kawałek cieniutkiego materiału który często farbuje na dodatek, a to co jest w tych butach wygląda na całkiem porządne.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 kwietnia 2010 07:26
ja ostatnio kupiłam takie tylko czarne
http://www.allegro.pl/item991386826_nowosc_czolenka_new_look_r_41.html
i są boskie mogła bym ich wcale nie zdejmować
czekam jeszcze na te zobaczymy co z tego będzie
http://www.allegro.pl/item978536326_czadowe_fantazyjne_baleriny_szare_41.html
smarcik rewelacyjne sa te butki  😍

Mam problem - nie wiem co sie stało z moją stopa, jakos mi sie zdeformowała chyba  😉 , bo WSZYSTKIE buty sa na mnie za szerokie. Kiedys nosiłam 37-38, teraz nawet 37 sa na mnie za szerokie. I to głownie z prawej nogi mi spadaja. Kupilam sobie takie cudne szpilki i mi spadaja ze stopy. Pomierzylam wszystkie stare buty i to samo. 36 sa na mnie za małe. Masakra jakas  🙄
Co na to radzicie? Sa takie wkładki na szerokosc?
aaaa zakochałam się  😜  link


Odbiegając nieco od tematu, to jak zobaczyłam zdjęcie tych butów na czyjejś stopie, to mi się śniadanie w brzuchu przekręciło 😉 Zwróćcie uwagę na cudnie pomalowane paznokcie... ^^
yga   srają muszki, będzie wiosna.
14 kwietnia 2010 16:37
Smarcik moja mama ma podobne i są fantastyczne. Też się do nich powoli sklaniam, jak tylko jakąś kase odłożę, bo narazie z nią krucho bardzo..
Ada   harder. better. faster. stronger.
14 kwietnia 2010 16:39
Czy ktoś wie gdzie można kupić buty firmy DISH ? (poza allegro i sklepem butyk.pl)
[quote author=smarcik link=topic=8215.msg553712#msg553712 date=1271226381]
aaaa zakochałam się  😜  link


Odbiegając nieco od tematu, to jak zobaczyłam zdjęcie tych butów na czyjejś stopie, to mi się śniadanie w brzuchu przekręciło 😉 Zwróćcie uwagę na cudnie pomalowane paznokcie... ^^
[/quote]

Dokladnie na to samo zwrocilam uwge 🙂 i na niedogolone nogi... Pomijajac juz tresc aukcji - nad tuz pod lydka, podbicie costam.... Masakra 😵
Ale patrzac na licytacje - widac niewielu to przeszkadza 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 kwietnia 2010 17:15
Dworcika, zima też zwróciłam na to uwagę  😉 może to i lepiej, że dali takie zdjęcia, bo inaczej być może skusiłabym się na owe buty.. chociaż ogólnie jestem przeciwniczką kupowania obuwia przez internet, zwłaszcza na allegro.
trzynastka   In love with the ordinary
14 kwietnia 2010 23:19
baby ta aukcja jakiejś voltowiczki jest bo teraz są zdjęcia z ogolonymi nogami i bezbarwnymi paznokciami  😁
I różnica jest ogrooomna. Chociaż niefajnego wrażenia po wcześniej omawianym zdjęciu nie zmyła.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
15 kwietnia 2010 12:07
Obiecana fotka koturn 😀
zakochałam  się 😍 niestety cena powalająca 🙁 widział ktoś może coś podobnego ale w trochę bardziej dostępnej cenia?
http://www.allegro.pl/item979331027_dsquared_2_woman_shoes_oryginal_40.html
yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 kwietnia 2010 14:56
Pursat   Абсолют чистой крови
15 kwietnia 2010 15:07
Są cudne. Weszłam na stronę sklepu i zakochałam się w niebieskich! Chyba się skusze, zwłaszcza ze jest mój rozmiar i cena bardzo przystępna.

A jak z komfortem? Wygodne są? I czym one są wyścielone w środku? Przeważnie w balerinkach to jakaś "szmata" jest, kawałek cieniutkiego materiału który często farbuje na dodatek, a to co jest w tych butach wygląda na całkiem porządne.

Są wygodne, bardzo miękkie. W środku jest chyba skóra.
yga, te ostatnie na obcasie są przerażające o.O Nie wiem czy takie ujęcie czy z tym obcasem jest coś nie halo?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 kwietnia 2010 17:35
Faktycznie wyglada jakby obcas był krzywo pochylony, ale jak dla mnie i tak są bajeranckie  😉



jak wam się te podobają?  😀

Dziewczyny! szukam i szukam tych butów z japan style, nie mogę znaleźć na allegro  😵 widziała może je któraś z was? może przeoczyłam...

Pursat   Абсолют чистой крови
15 kwietnia 2010 20:02
Kupiłam... 😵

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=978329169 Szare z czarną wstążką... Tylko po co mi kolejna para szpilek? 😁
Pursat, sliczne!!!!!!

No jak to po co??
To tak, jakby facet pytal: a po co mi kolejny srubokret?? 😂
emade  napisz do nich  http://itorebka.com/index.php  jeszcze nie tak dawno mieli je dostepne na stronie
Pursat - jaaaaaaaaa są cudowne
Pursat, mogę się do Ciebie zapisać na "kurs chodzenia na wysokich obcasach w weekend"?  🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
15 kwietnia 2010 22:40
zima, no tak, to chyba było pytanie retoryczne. 😁 Jednak, szczerze mówiąc, mam trochę tych obcasów w szafie i ostatnio rzadko w nich chodzę. Kupuję chyba dla samej radości z posiadania czegoś. 😎

Cierp1enie, mam nadzieję, że na żywo też takie będą. 😉

Nav, haha, zapraszam. 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 kwietnia 2010 05:53
Pursat sliczne! I kolor najładniejszy!  😍
Katharina   "Be patient and trust in the process"
16 kwietnia 2010 18:58
ostatnio popełniłam samobójstwo i kupiłam takie oto buty...
Jednak po wyjściu w czarnych stwierdziłam, że obcas nie jest mi pisany dlatego mama odziedziczyła szare ;P  Czarne pozostawiam jedynie na jakieś okazje...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się