Młode Konie

Averis   Czarny charakter
08 maja 2010 21:23
armara,cudownie! 💘
Bischa L, Ryzyko jest zawsze. Tak samo można nie wypuszczać konia na padok, gdy jest chłodno, bo przecież może się przeziębić?

armara śliczne zdjęcie 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
08 maja 2010 21:42
Mnie zawsze uczono , że trzeba kamienie wybierać  😉 Bo się koń może podbić/skręcić nogę itp . I nigdy się nie spotkałam ze stosowanie takiego podłoża na placu do jazdy . Zarówno w swoim normalnym życiu , jak i "życiu" tu na forum - ze zdjęć .
A już nie chciałam mówić, że po śladach, po których biega koń nie ma żadnych kamieni XD (poza śladami serpentyn, którymi nie zdążyłam się zająć) Tylko w środku placu są, bo to źwirownia "przerobiona" na plac jeździecki. Poza tym jest twardo, nierówno, w jednym miejscu miękko, a kamienie są i często wyłażą
(poza śladami serpentyn, którymi nie zdążyłam się zająć) Tylko w środku placu są, bo to źwirownia "przerobiona" na plac jeździecki. Poza tym jest twardo, nierówno, w jednym miejscu miękko, a kamienie są i często wyłażą


nie chcę wszczynać wojny i raczej teraz na szybko nie znajdę Twojej wypowiedzi, ale jeszcze nie tak dawno pisałaś, że to specjalne podłoże z Francji dla koni rajdowych...
Nikt nie zwrócił uwagi na datę tamtej wypowiedzi? XD
dobra, przyznaję się  😂 zrobiłaś w jajo  🤣 1 kwietnia  🤣

co nie zmienia faktu, że kamieni za dużo na placu i ja bym się bała po tym jeździć 😉
Mazia, Dioda, armara - dziekujemy za  życzenia  :kwiatek: :kwiatek:
Opiliśmy nóżki, ogonek,uszy tak wiec chłopak powinien byc przez zajbliższy rok zdrowy  😉 - gorzej dzis ze mną  🤔wirek:
Averis   Czarny charakter
09 maja 2010 08:41
Megane, właśnie przeglądam swoje posty i co widzę? Ja nie złożyłam Wam życzeń? Niemożliwe! W takim razie spóźnione sto lat 😉 Kuruj się szybko, w połowie czerwca będzie kolejna (a i kilka pomnijeszych po drodze :hihi🙂
Wiosenna Fureł, wreszcie pozbywamy się tej paskudnej sierściuchy zimowej  🙂




Bischa   TAFC Polska :)
09 maja 2010 18:23
Też się dałam nabrać  🤣 Ale wtedy nie patrzyłam na datę  😂
Mega ostatnie fajne  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 maja 2010 18:33
Mega fajniutka ta kara klaczusia 🙂

A moja lolita dobiła do 156 cm w kłębie  😍🙂 Dzisiaj mierzona 3 razy i zawsze ten sam wynik 156 🙂 trzymajcie kciuki za te ,,przyszłe" 4 cm ;]
Averis
dzięki  :kwiatek:

Mega
Ależ ona wyrosła ! Podobna chyba do mamy 🙂
kujka   new better life mode: on
09 maja 2010 19:04
zabeczka17, jesli Cie to pocieszy to moj kiedy go kupowalam (4,5 roku mial wtedy) mial jakies 164/5 cm. dzis, w wieku 6 lat moze miec juz 170.
Averis   Czarny charakter
09 maja 2010 19:10
kujka, nie wiem jak zabeczkę, ale mnie pociesza 😁 Jest szansa na 155 cm.
To mnie też...więcej niż 155ch  😂 ...może się uda  🏇
A my dzisiaj przejechaliśmy nasz pierwszy w życiu czworobok i jestem z niego dumna 😅
Z siebie troszkę mniej, ale ważne że koń się postarał.  😍

kujka
Nie strasz  🤬
Moja w wieku 2 - lat wyhamowała, a teraz od stycznia podrosła ok 4-5 cm  😵
Dzieki dziewczyny  :kwiatek:

Co do wzrostu ja tez jestem pelna nadziei w takim razie, bo w tym momencie mamy z 156-7 a chcialabym z 160 chociaz  🙁

armara jesli chodzi o podobienstwo do mamy...


😁
Fryzurka po mamusi...  😁
Klon !!
Tylko oczy ma inne, moja (sprzedana rok temu) dwulatka po Diabełku, też do matki tak podobna, że ostatnio oglądając ją na zdjęciu koleżanka myślała, że ją wkręcam  😁
Averis   Czarny charakter
09 maja 2010 19:27

z takiego miksu wyszedł taki koń


I co Wy na to  😎

edit: Z lewej matka, z prawej ojciec, na dole Karson
Hmmm... Całe stado klonów!  😀
Mega, Jaka ładna kara! I faktycznie - praktycznie identyczna jak mamusia, nawet wyraz pyska ten sam😉
Megane, Sto lat koniowi! 🙂
iza90, Koń wygląda nieźle 🙂 Odnośnie kamieni.... Nie da się jakoś tych ich wyzbierać, tak raz na zawsze, może czegoś tam dowieźć?
armara, łoooł, zdjęcie jak z katalogu! Piękne🙂

My się terenujemy. Dzisiaj samodzielnie wyjechałam w las na spacerek, fajnie było. Zdjęcia mam tylko pastwiskowe, wczorajsze.


Averis   Czarny charakter
09 maja 2010 19:52
Sankaritarina, piękny. Do pyska mu w tej maści 😎
Mega, no niestety 😉 Powód jest bardzo prosty, te wszystkie konie są ze sobą spokrewnione, i nie chodzi tu tylko o relacje dziecko- rodzic, niestety. Przy tak silnym inbredzie mój koń nie mógł wyglądać inaczej 😁
galopada_   małoPolskie ;)
09 maja 2010 20:32
a u nas dzisiaj przełom. Młody grzeczny jak nigdy do tej pory. Raz sie rozjechal w galopie ( ach te długie nogi  😁 ) tak, ze myslalam ze sie przewrócimy. zupełnie polecial na pysk. straciłam rownowage, wypadlo mi strzemie i czułam ze lece do srodka. Wiekszosc koni ( a szczegolnie młodych) w takich sytuacjach panikuje i rusza dzikim galopem, bryka albo panikuje, a moj dzielny sie pozbierał, ja sie wciągnełam na siodło jakoś i pogalopował sobie przez nozke dalej  🤔 😍 😍
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
09 maja 2010 20:46
Moja 3-latka śląska w wersji "pełnia szczęścia"  🤣
Averis   Czarny charakter
09 maja 2010 20:48
W pierwszej chwili myślałam, że ona jest taka 'spleśniała' z natury 😁
mtl   I M Equestrian
09 maja 2010 20:54
mój brudny siwy (prawie) czterolatek  🏇

Averis   Czarny charakter
09 maja 2010 20:55
mtl, o, już widac 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się