Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 maja 2010 22:24
Asiu, celowo zacytowałam tylko ten fragment z Twojej wypowiedzi, z którym bym polemizowała 😎
wątek zamknięty
Jak miło patrzy się na te uśmiechy!! I ile świetnych koni na tej stronie.
btw. sądzę, że tych najlepszych koni na świecie, jest dokładnie tyle ile zadowolonych z nich jeźdźców 🙂
wątek zamknięty
Gosiu Zaradnaś, zaradnaś  🏇

Cóż, może i masz "chyba najlepszego konia na świecie", ja wiem, że "Czardasz jest najlepszym koniem na świecie... i nic na to nie poradzę", bo... nic na to nie poradzę!  🙄 🏇

😁

[quote author=kare_szczescie link=topic=14621.msg596346#msg596346 date=1274649928]
btw. sądzę, że tych najlepszych koni na świecie, jest dokładnie tyle ile zadowolonych z nich jeźdźców 🙂
[/quote]

Pfff, nonsens!  🤣

Prawda Gosiu?  😀iabeł:
wątek zamknięty
My też mamy zdjęcia 😀
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 maja 2010 22:30
Oczywiście Asiu! Godnych pretendentów do tego zaszczytnego tytułu jest co najwyżej dwóch 😎
wątek zamknięty
Oczywiście Asiu! Godnych pretendentów do tego zaszczytnego tytułu jest co najwyżej dwóch 😎


Co najwyżej! 😎
wątek zamknięty
quanta - coraz fajniejszy kucyk 😉

Zairka - opowiedz !
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 maja 2010 22:36
Sierra, Koniczka, zawsze można powiedziec, ze dany koń jest najlepszy na danej ulicy czy tez - danej połowie warszawy 😉

jak w dowcipie, gdzie na jednej ulicy były trzy sklepy z obuwiem. pierwszy sklepikarz zawiesił banner "mój sklep jest najlepszy w tym mieście", trzeci: "mój sklep jest najlepszy na świecie", a środkowy zawiesił banner - w zalezności od wersji dowcipu: "a ten sklep jest najlepszy na tej ulicy" lub po prostu "główne wejście" 😉
wątek zamknięty
Ja tam nie wiem,czy wasze dresażowce,są godne tytułu najlepszego konia na świecie nawet jaj nie mają
Mój najlepszy na świecie  😁
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 maja 2010 22:47
salto, przez porażającą biel tego podłoża to zdjęcie wygląda jakby było zrobione zimą, w sniegu 😉
wątek zamknięty
Ahh caroline właśnie martwimy się,bo podłoże po staniu wody przez tydzień poczerniało  😁 Normalnie,jest śnieżnobiałe  😉
wątek zamknięty
też się chwilę zastanawiałam czy salto piccolo to taki twardziel, co w krótkim rękawku zimą jeździ 😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 maja 2010 22:54
tak, tak, salto, no własnie to zaczernienie paskudne podłoża tak mi się w oczy rzuciło i właśnie stąd to skojarzenie ze śniegiem :emota2006092: 😉

zatonia, na tym forum to są i tacy co dla paru fotek przy minus 30 paradowali z gołym cycem 😉 więc przyzwyczajaj się 😉
wątek zamknięty
caroline błagam zdradź kto paradował "z gołym cycem"  👀
Panna Księżniczka:
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
23 maja 2010 23:10
caroline błagam zdradź kto paradował "z gołym cycem"  👀

amazonka*  😉 - jedno ze zdjęć: http://www.photoblog.pl/amazonka87/62824182
I drugie (widząc je mam dreszcze z zimna  😀 ): http://www.photoblog.pl/amazonka87/61573847
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
24 maja 2010 06:58
quantanamera-uwielbiam oglada Twojego Kucunia 😜 To kon ktory ma w sobie ,,to cos" 🙂
salto piccolo-wiecej Gniadosza 💘
Koniczyna-no w koncu na koniu,  6 lat dziecinstwa wystarczy 😉 Ale z niego grubasek, nie poznalabym go 🙂
wątek zamknięty
Okwiat ja Cię nie poznałam, dopiero za n-tym razem jakoś sobie sylwetkę skojarzyłam🙂 Co Ty za konia dorwałaś? Pozdrawiam
wątek zamknięty
Ciska jednak się udało ,tak dał mi popalić że mam same siniaki . Musieliśmy założyć mu kantar a potem dołożyć jeszcze jeden uwiąz bo chłopaka tak energia rozpierała że nie mogliśmy nad nim zapanować .
Oczywiście amatorski pokaz koni wygraliśmy ,byliśmy najpiękniejsi  😀  po powrocie do domu tylko jak wszedł na podwórze zrobił się jak osioł i był tak grzeczny że szok .
Na drugi rok zabieram już źrebaki po nim ,aha odmłodzili go o 10 lat nikt nie wierzył że ogierzysko ma 13 lat  😅  😅  😅 
wątek zamknięty
Mamy dużo watków stworzonych SPECJALNIE do testowania wklejania zdjęć... dlaczego akurat ten wybrałaś !? 😉
wątek zamknięty
Texas co to za koń?
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
24 maja 2010 14:02
baaardzo popularne w necie zdjecie 🙄
wątek zamknięty
no właśnie, kiedyś też była taka pocztówka, więc co robi w tym wątku?
wątek zamknięty
Texas nap[isał przecież żę testuje wstawianie zdjęć!!! Czytajcie , a nie tylko oglądajcie  🤬
wątek zamknięty
a na to nie wpadłam  😉 przepraszam
wątek zamknięty
Quantanamera uwielbiam Twojego konia w każdej wersji!
Koniczka bardzo mi się podobacie. I Ty taka radosna 😉
wątek zamknięty
Frania-Fajne zdjęcia  🙂
My sprzed kilku jazd (ostatnio coś zwykle kiepskich :/):




wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
24 maja 2010 18:28
Koniczka, quanta-  🙇 i  👍
Tristria- po burzy wiesz dobrze co wschodzi  😉 Głowa do góry i jazda do przodu  😉 Na zdjęciach bynajmniej nie widać tego Waszego złego okresu  🙂
Koniczyna-  😁 Moniaaaaa  🤔 Haha! Nawet nie wiedziałam, że siedzisz na forum! Tak dawno Cię nie widziałam! Mam nadzieję, że wszystko u Was w porządku, gorąco pozdrawiam całą rodzinkę  :kwiatek: A konisko jest własności re-voltowej Kaprioleczki, która studiuje na codzień w UK  😉
wątek zamknięty
Tristia, ładnie się chłopak napakował, nie ma co! Na Twoim miejscu zapuściłabym mu grzywę na "loczek", wyglądałby dużo szlachetniej (wszak rasa zobowiązuje 😉 ). Co to za fruwanie na 3 zdjęciu?
Ja wstawiam szybko mojego "młodego" (najlepszy w gminie) i zmykam
)

wątek zamknięty
Forkate  chyba ladny łobuz z niego? cóż za spojrzenie😀

Tristia rewelacja!!kawal dobrej roboty  🤔zczeka:

to i ja tak skromnie 🙂 kobyla rosnie w oczach (pod koleżanka)
wątek zamknięty
kuko..., myślę, że jest dość grzeczny, ale lubi odpalić wrotki, jak mu się pozwoli 😉 Spojrzenia na zdjęciu akurat nie widać, bo nie ma części prawego oka, ale tu widać, zdjęcie z końca zimy:

kuko..., gniade najlepsze nie? 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.