Horse Trails Strzegom 24-27.06.2010 WKKW

okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
31 maja 2010 16:33
Dworcika, ja ostatni mam 22ego i tego samego dnia ładuję się w stopa  😂 Może jednak mogłabyś dojechać jakoś? Tak dawno Cię nie widziałam  🙁
Dworcika   Fantasmagoria
31 maja 2010 16:35
Nie dam rady 🙁 Ale w wakacje planuje wypad w Twoje rejony 😉 Reszta na gg.
Ja planuję przyjechać na kros. Jadę z Krakowa, mogę zabrać dwie osoby.
Koleżanka potrzebuje transportu.

Czy jest jakaś dobra dusza, która pomoże dostać się w niedzielę, po zawodach, np. na dworzec we Wrocławiu lub bezpośrednio do Warszawy? Przydałyby się też dwa noclegi, w Strzegomiu lub we Wrocławiu.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
22 czerwca 2010 19:06
Będę w czw na sto procent 😀
znacie moze jakis niedrogi nocleg w okolicach strzegomia (moze byc w odleglosci 10-15km)?  👀
cieciorka   kocioł bałkański
22 czerwca 2010 20:41
u sióstr: 748551861
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
22 czerwca 2010 20:47
znacie moze jakis niedrogi nocleg w okolicach strzegomia (moze byc w odleglosci 10-15km)?  👀


w sumie to jest dużo tego 😉

ja złapałam pierwszy lepszy .. co mi google wypluło np. http://meteor.turystyka.pl/noclegi,strzegom,0.html
my spontanicznie postanowiliśmy tez pojechać, w 4 osoby. Jakąś godzinę temu zadzwoniłam do pierwszego hotelu w strzegomiu, jaki mi wyszukiwarka wypluła i o dziwo... mieli miejsce!  💃
wiec chyba w tym roku z noclegami nie ma tragedii
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 czerwca 2010 10:19
a czy ktoś wie co tam się z Hatterią podziało?150pkt za czworobok to trochę kosmiczny widok...bład jakiś? 👀
Ja jej w ogóle nie widzę we wczorajszych wynikach...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 czerwca 2010 10:50
w CCI** na oficjalnej stronie Strzegomia.
http://worldcupstrzegom.pl/results/cci2u.php
No jest, a w tych wynikach, na które ja patrzyłam ( pdf ) nie było go w ogóle, może nie wystartował? W końcu 150 pkt to 0%
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 czerwca 2010 12:41
no własnie dlatego pytam 😉
szukałam listy z przeglądu wet,ale chyba takowa nie istnieje,poza tym pisali,że wszystkie przeszły...
tylko w tabelce z linku jest dwa razy?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 czerwca 2010 16:31
faktycznie,ale wtopa  😡
ma ktoś zdjęcia z krosu ?

btw wielkie brawa dla Crazy za wolę walki !  😀 pokaz dżigitówki niezły !
.
Ada   harder. better. faster. stronger.
27 czerwca 2010 09:40
Tomek_J, nie widać zdjęć 🙁
.
no wielkie brawa dla crazy, u mnie cała rodzina tylko krzyczała do telewizora, żeby się wczołgała na siodło. czarnolas w bezruchu dosłownie, super!  😀
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
27 czerwca 2010 10:15
widać, widać  😉 Ja właśnie wróciłam i jestem zła! Że nie mogłam zostać dłużej.
Drugiego dnia po przyjeździe, jako że niedawno zrobiłam podstawowy kurs sędziowski (ujeżdżenie) miałam wymarzoną praktykę sędziowską. Siedziałam w budce przy literze C z sędzią głównym Nickiem Burtonem i przesyłałam komputerowo wszystkie oceny informatykom. Widziałam wszystkie przejazdy, mogłam posłuchać profesjonalnych komentarzy na ich temat i znałam na bieżąco każdą ocenę  😜 Strasznie mi się podobało. Wczoraj cały dzień siedziałam w biurze zawodów i rozdawałam numery zawodnikom. Poznałam też abre i Arimonę  😁 O szerek i crazy nie mówię, bo je już znam, ale miło było się spotkać  🙂 Foty mam, ale nie ma chyba sensu ich wstawiać, skoro na stronie Strzegomia jest galeria http://www.worldcupstrzegom.pl/pl/galeria
Podsumowując, jestem strasznie zadowolona z wyjazdu i mam nadzieję, że za rok też uda mi się dojechać  😍 😍 😍
Czy ktos wie, dlaczego J.Jarecki został wyeliminowany?
Czy ktoś ma zdjęcia z CIC* Wioletty Hajnos na Jany ? Klacz jest niespotykanej często maści siwej (wygląda jak beżowa)
Bardzo proszę  🙇
Gratulacje dla crazy za wdrapanie się, dopingowaliśmy mocno  🏇 Ma ktoś zdjęcia, może w jakiejś galerii?
gratki dla Crazy 🙂
Chyba wszyscy krzyczeli do telewizora żeby się wdrapała, a Czarnolas rewelacja, stał i czekał.
Ode mnie też gratulacje 🙂 Stałam akurat przy innej przeszkodzie, więc obserwowałam z pewnej odległości. Mam scenkę rodzajową z nogą przewieszoną przez siodło.

Poglądowo tylko wrzucam, jak widać stałam za n-tą linką.
Titina - J. Jarecki z tego co pamiętam miał upadek na krosie.

Crazy - niewątpliwie najbardziej emocjonujący kros tych zawodów 🙂
Abre - gratuluję refleksu!

zdjęcia robił kolega, więc jak tylk mi je udostępni to na pewno też coś wrzucę 🙂
Rudzia   Dwie Złośnice:)
28 czerwca 2010 08:58
No to i ja zapraszam do naszych pierwszych galerii🙂 Na razie piątek i sobota cześciowo🙂

http://fotokonie.smugmug.com/Sports/Horse-Trails-Strzegom-2010



Crazy Gratulacje🙂 Wola walki niesamowita🙂
Niestety "walki" nie uchwycilam bo bylam na przeszkodzie wodnej ale za to kibicowalam patrzac na telebim🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się