Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

deborah   koń by się uśmiał...
01 czerwca 2010 18:56
Kasija, widzimy się jutro w stajni?
wątek zamknięty
Deborah zależy o której  będziesz Bo ja jeszcze w Gd jestem i troche rzeczy musze przewieść bo już wakacje mam i mieszkanie zaraz będe oddać musiała 😉
wątek zamknięty
A ja się dziś umówiłam na pierwszy normalny trening na moim koniu od... 4 lat 😲  ciekawe jak to będzie. Dzisiaj oswoiłam konia z placem i pokazałam przeszkody. Nie podoba mi się trochę ciężkie podłoże na placu, ale nie jest jakoś bardzo źle. W sumie w większości stajni u nas w regionie jest takie a nie inne, albo wręcz gorsze bo z  błotem. Ustaliliśmy, że będe na razie jeździć na side-pullu, tak jak jeździłam, bo koń dobrze na tym chodzi, a jeśli bym chciała coś konkretniej ujeżdżeniowo pojeździć z czasem, to wtedy musielibyśmy dobrać jakieś wędzidło. No ale wpierw zależy mi na ogarnięciu mojego dosiadu, po płaskim i w skokach i ocenie nad czym trzeba będzie przede wszystkim popracować. I potem zobaczymy jak będzie szło.
Fajnie, cieszę się, że coś wreszcie poćwiczę konkretniej 🙂
wątek zamknięty
a ja 'mam' nowa fure  😁
contendery sa zajebiste  😍
😎
wątek zamknięty
Kasija, Koga bardzo dobrze wygląda, ale Stokrotka to w ogóle mega ślicznota!
wątek zamknięty
branka, z O.Ś. ten trening? Zdawaj relację 🙂

A ja dziś siedziałam na koniu drugi raz od miesiąca i 3 tygodni i pierwszy raz na placu 🙂 - kurcze, ten mój koń to coś pali, jak nic...Muszę się go spytać co, bo ma takie luzackie podejście do życia, że szok 🤣
wątek zamknięty
Burza no wiesz moim zdaniem wygląda lepiej niż te 2lata temu co jej 18stke świętowałam  🙂
A Stokrotka to nazywa się Darling Daisy  🙂 mimo,że Koga nie duża to jak na nią siadłam to miałam wrażenie jak na kucyku. Bo ona chudsza i drobniejsza.

A co u Piorka?
wątek zamknięty
epk Nie, z p. Gosią. Z kimś musze pojeździć, bo mam straszne braki we wszystkim co robię na koniu, a kogo innego mam wziąć w Dziupli. Jak się ma trenera I klasy w ośrodku obok, to warto skorzystać.
No i chcę poskakać, a po takiej przerwie skakanie samemu jest zupełnie bez sensu. Zobaczymy co mi powie na pierwszej jeździe.

Z O. Ś. to się wozimy w tereny 😉
wątek zamknięty
No fakt, kurcze, jakoś tak kompletnie nie pomyślałam o oczywistej sprawie, jaką jest p. Gosia. To tym bardziej zdawaj relację 🙂
wątek zamknięty
Ja na początku nie brałam z nią jazd, bo chciałam trochę pojeździć konia, żeby cokolwiek kondycji złapał, no i w ogóle, dopiero niedawno stwierdziłam, że jednak poskakałabym znowu. I lekarz m nawet na to pozwala 🏇
poza tym myślałam, że będzie brać duże pieniądze za jazdy, a okazuje się, że cenowo wyjdzie mi to bardzo ok. No i zgadza się bym jeździła na side-pullu, a bałam się że będzie z tym duży problem. A czy przerzucimy się z czasem na wędzidło to zobaczymy.

Może znajdę kogoś kto mi zdjęcia pocyka na pierwszej jeździe 🙂
wątek zamknięty
Kasija ta Twoja Stokrotka to strasznie niegrzeczna jest, wczoraj jak zbierali konie z padoków to dziewczyny (Stokrotka, Wadżima i jeszcze jakaś ) wcale nie chciały wracać do boksów a ja akurat stałam z koniem w rogu hali. Kobyły zaczęły biegać, skakać przez przeszkody które jeszcze zostały po jeździe i nic sobie nie robiły z tego że ludzie z batami próbowali je wygonić. Wbiegły prawie w mojego renifera ale on był dzielny i nawet nie probował ich kopnąć.
_kate a na kiedy planujecie przeprowadzkę? jak się jeździ na nowej osowskiej hali? chwal się
Mój kopytniak mnie co dzień zaskakuje, z nogą coraz lepiej, praktycznie jest już czysty, błyszczy się jak psu jajca a wcale go nie pucuje i bryka że aż strach - zdrowie trysk z tyłka
wątek zamknięty
Hanula no troche się rozchulała dziewczyna. Chyba ją za źrebaka rozpieściłyśmy. Ale mam nadzieje,że twój się mocno nie wystraszył ich    :kwiatek:
I żeby nie było niedomówień ona mętalnie tylko moja  😉
A ta trzecia to cóż 15 minut próbowałam ją złapać i zabrać z padoku bo chciałam ją wykąpać  ale dałam sobie spokój bo sama nie mogłam dać rady trzem uciekjącym przedemną kobyłą w dodatku Daisy  i Wadżima ciągle mi zasłaniały Dumkę. Jakąs ich solidarność  😎

A może wrzucisz jakieś zdjęcie reniferka? Widziałam was ostatnio i chętne bym zobacyzła jeszcze raz w ersji foto 😉
wątek zamknięty
W tym wątku jeszcze nas nie było. Przedstawiam Wam małą rekreantkę w akcji.


wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
02 czerwca 2010 11:33
brzezinka-fajna para 🙂

A ja dzisiejszy dzien, a w zasadzie jego poczatek dodaje do tych udanych 😀iabeł: Zaliczylam spektakularna glebe z kucyka 🏇 (pierwsza od 3 lat) Ale od razu wsiadlam drugi raz i jestem z siebie dumna, bo sie nie dalam, a takich baranow nie powstdzilby sie zawodowy kon rodeo 😜 Potem maluch byl grzeczny jak aniolek.Tak wiec pierwsza samodzielna jazda za nami.Ciekawe czy za drugim razem rowniez sprobuje mnie wykatapultowac ❓
No a to poczatek dnia dopiero, po poludniu skaczemy z Rudym.Ciekawe czego sie powinnam spodziewac na zakonczenie  😁

A to winowajca mojej bolacej pupy
(fotki z wczoraj)


wątek zamknięty
Milusia a tak niewinnie wygląda 😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
02 czerwca 2010 11:39
A ja jestem na etapie tworzenia ogłowia dla grubego. Czekam teraz na maila z wycena i szacowanym terminem oczekiwania na realizację
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
02 czerwca 2010 11:41
brzezinkaNo nie? 😁
Ale na szczescie szybko odpuscil jak zobaczyl, ze nie da rady drugi raz i jak na pierwsza samodzielna jazde pracowal super 🙂
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 czerwca 2010 11:55
Milusia - on jest PRZEUROCZY!  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2010 12:33
milusia, on przeeeeeeecudowny. Cały czas jestem w nim zakochana *_____*
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
02 czerwca 2010 13:18
martva, Strzyga-dzieki dziewczyny :kwiatek: I wlasnie przez to, ze jest taki uroczy ciezko mi sie z nim rozstac(haha najpierw trzeba zaczac ogloszenia wystawiac :zemdlal🙂 😉 a moze Wy chcecie przygarnac kucyka? 🤣
wątek zamknięty
milusia - fajny kucycek :P ja co nie co wiem o kucyckach i o tych niewinnych mordkach  😁

ps. ile chcesz za niego?
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
02 czerwca 2010 13:43
polonez-no Ty masz pokazna gromadke urwisow 🙂 ale moja faworytka jest Belcia 😜
wątek zamknięty
pochwalę się, a co! siedziałam na moim koniuuu  🏇 i kupiliśmy już sobie siodło które mój koń kocha  😜 łiii.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2010 17:04
milusia, bardzo chętnie! Akurat balkon mam wolny, będzie jak ulał =)
wątek zamknięty
Hanula
jak tylko zwolni się miejsce w mojej dream stable. Bo na dzień dzisiejszy komplet mają  🙁
Hala osowska wygląda rewelacyjnie. I to wszystko. Może jeszcze coś z tym zrobią, ale jakoś już w to nie wierzę.
wątek zamknięty
milusia on jest obłędny;]

Dowiedziałam się dzisiaj, że Klusek jest gruby i mu tłuszcz faluje;/ Ogólnie miałam ciekawie, bo dziewczę mi siedziało całą godzinę na zadzie no i w końcu padło to sakramentalne pytanie: A Klusek się zbiera??  😵 Jeszcze to parne powietrze i stada much- ogółem padam;/
wątek zamknięty
_kate, a jaka to Twoja dream stable? :]
wątek zamknięty
taka co zapewnia dobre podłoże na placu, dobre warunki w stajni, zaplecze socjalne itp. A i jakby mnie nie zabijała odległością i ceną, to też niegłupio.
Czekam na miejsce póki co, więc nie ma co się nastawiać  😉 . Szanse na szybkie przenosiny są nikłe.
wątek zamknięty
no... czyli?
wątek zamknięty
no... czyli?

a co Ty się tak dopytujesz co??
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.