Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

kujka, dawaj więcej!!
wątek zamknięty
a co do Kastracji to ja sie nie zgadzam... Zaira kastrowalam w wieku 6 lat, nie mial licencji ale kryto nim i byl o wiele bardziej poukladany jako ogier niz jako walach..
jako ogier jedynie nie lubil walachow i rzal za kobylami, po wywalaszeniu, zrobil sie plochliwy, czasem zwlaszcza w terenie nie do oanowania


Zairka, wybacz, ale muszę spytać: ty to na poważnie piszesz?  😲 Naprawdę uważasz, że przez wywałaszenie twój koń się zrobił płochliwy "zwłaszcza terenie"?  😲
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
09 lipca 2010 22:47
Burza gabaryty Katarzyny są dla nas nieosiągalne 😵 Wszak rozmiar minus 32 nie taki łatwy do wyhodowania 😉
kujka more more more!
wątek zamknięty
Raven, ojj tak 😉
wątek zamknięty
To ja też jedno wrzucę 🙂
Autorstwa Dominiki Frej, rzecz jasna 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 lipca 2010 22:48
Anaa, jedno wstawilam do zdjec voltowiczow. mam na razie doslownie 3 zdjecia. jak dostane wiecej i sie nimi naciesze to troche powrzucam, nie chce zeby sie volta od nas pochorowala, co za duzo to nie zdrowo nawet jesli zdjecia ladne.
wątek zamknięty
kujka, Dzionka, świetne wakacyjne zdjęcia! Czekam na resztę sesji, zapowiada się ciekawie 😜
wątek zamknięty
kujka, chyba żartujesz 😉 jakie pochorowała 🙂 ładne foty zawsze się ogląda z przyjemnością 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 lipca 2010 23:05
Anaa, tak ale jak dobrze wiemy historia volty zna takie przypadki, ze nawet ladnych fot, ale wstawianych bez hamulcow, zalewajacych forum i w rezultacie - zanudzajacych ogladajace je osoby. dlatego ja wole dawkowac przyjemnosc 😉
wątek zamknięty
kujka, na takich zalewaczy pomaga tylko opcja ignoruj- mentalna bądź realna 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 lipca 2010 23:19
Burza, no i ja na takiego ignora nie chce zapracowac 🙂 bo sama juz pare takich nalozylam, nawet pomimo tego ze kon/jezdziec ladny 😉
wątek zamknięty
kujka, nie zapracujesz, zdjęcia śliczne 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 lipca 2010 23:29
Burza, taaak? to wrzuce jeszcze jedno  😀iabeł:

Dzionka sie nie powinna obrazic 🙂

a teraz czmycham niczym Gil na widok dolu z blotem!
wątek zamknięty
kujka, fajne pole 😉
wątek zamknięty
kujka,Dzionka  super foty, domagam się ich więcej
Burza, Raven  🤬 żaden rozmiar minus 32, hahaha  😂 , a odwiedzać będę, obiecuję  😀
teraz to Wy do nas przyjeżdżacie, Wasza kolej  🥂
wątek zamknięty
ale Wam Dziewczyny zazdroszcze tych zdjęć  😜
wątek zamknięty
Właśnie dzwoniłam do weta, w poniedziałek ją zabiera do siebie na badania bardziej szczegółowe, do tego czasu areszt boksowy.
Burza tak, na zdjęciach nic nie wyszło, w sensie jest czysto, przynajmniej w tych okolicach w których było podejrzenie
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 lipca 2010 07:34
Fantazja-u Lorda tez bylo czysto, potem zdjecie z innej strony i wyszlo 🙁 Trzymam kciuki zeby u Was nie bylo tak powaznie.Mi niedobrze na sama mysl,ze mam go trzymac tyle w boksie.On sie od tego pochoruje, no ale jak mus to mus 🙄
Raven-oby byl zdrowy, reszta malo wazna, bo z doswiadczenia (po Zwiastunie) wiem ze nawet niezla cholere mozna ulozyc i zrobic konika do rany przyloz,najwiekszy problem jak zdrowie niedomaga.
Trzymam kciuki za Was z mlodym-niezle ciasteczko sie szykuje 😉
kujka, dzionka-fantastyczne fotki 😜 zazdroszcze! i bez obaw dawajcie wiecej 🙂
wątek zamknięty
Nie mogę spać, tak gorąco, więc dodam, co mam 🙂



Ostrzegam, że będzie więcej i zawalę r-v, do czego też jednak postaram namówić się kujkę ^^
wątek zamknięty
Dzionka foty boskie, aż chce mi się wskoczyć do wody  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 lipca 2010 08:39
[quote author=Zairka link=topic=14622.msg647550#msg647550 date=1278711545]a co do Kastracji to ja sie nie zgadzam... Zaira kastrowalam w wieku 6 lat, nie mial licencji ale kryto nim i byl o wiele bardziej poukladany jako ogier niz jako walach..
jako ogier jedynie nie lubil walachow i rzal za kobylami, po wywalaszeniu, zrobil sie plochliwy, czasem zwlaszcza w terenie nie do oanowania


Zairka, wybacz, ale muszę spytać: ty to na poważnie piszesz?  😲 Naprawdę uważasz, że przez wywałaszenie twój koń się zrobił płochliwy "zwłaszcza terenie"?  😲
[/quote]
no dobra zle to ujelam 🙇 chodzi o to ze jako ogier byl duzo bardziej odwazny, a po wywalaszeniu pojawily sie ,,narowy", kon ktory nigdy niczego sie nie bal, nagle w lesie odpalal wrotki przed byle listkiem i jeszcze pare takich swoich zachowan dziwnych po stracie jajek dostal.
wątek zamknięty
Zairka, kryłaś Zairem, mimo że nie miał licencji? Czy jego poprzedni właściciel nim krył?

moneta, dzięki 😀 Woda była naprawdę bardzo ciepła 🙂
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 lipca 2010 08:48
kujka, Dzionka - szał ciał!
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 lipca 2010 08:53
Dzionka-baaardzo mi sie Dzionek podoba w tym nachrapniku 😜 Zdjecia oczywiscie obled 🙂

Co do kastracji i tego, ze potem walach jest plochliwy to czasami tak bywa(ale to rzadkie przypadki), ale juz nasza w tym glowa by odpowiednim szkoleniem, prowadzeniem konia dodac mu odpowiednia doze pewnosci siebie.
Ja rowniez kupilam mlodego ogiera, mialam aspiracje na czempionat i bylam namawiana by ogrem zostal.Warunki do tego by ogrem byl mialam, nie bylam tez zielona w pracy z konmi, ale z ogierami nie pracowalam i po kilku malo przyjemnych sytuacjach miesiac po przyjezdzie do mnie Zwiastun zostal walachem.Czy zalowalam?Nigdy, bo mimo ze byl grzecznym ogierem, w miare ulozonym to hormony robily swoje.On i tak ma wystarczajaco dominujacy charakter jako walach, a juz jako ogier sciecia bylyby na kazdym kroku.Po co mi to? Material genetyczny wcale nie wybitny, a takich ogierow przecietnych u nas masa-jak to sie mowi tego kwiatu pol swiatu.Jestem zdania, ze na ogiera kon powinien byc na prawde wybitny i pod wzgledem eksterieru i zachowania i użytkowania.Dobry, ladny to za malo...

edit-cos mi sie literki zacinaja i nie wskakuja 🙄
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
10 lipca 2010 08:54
maleństwo, zaluj ze Cie nie bylo ;>
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 lipca 2010 08:55
Spoko, my się na razie nie nadajemy na takie rzeczy 😉
Nie wyobrażam sobie ani jechać na oklep, ani do wody... Cykor rulez
wątek zamknięty
ja też nie mogę spać, ale z innych niż Dzionka powodów.  😡 🤔
Dzional, Kujka
aż miło popatrzeć. Takie zdjęcia mogą mi wyskakiwać z lodówki  😉 😉 😉 😉 😉 😉 i konie i wy wyglądacie na nich jak milion dolarów. WIĘCEJ!!!!
Fantazja
trzymam za was kciuki!
wątek zamknięty
Fantazja, może coś wyżej w takim razie, łopatka? Trzymam kciuki żeby wszystko było jak najlepiej!

milusia, nic mu nie będzie najważniejsze żeby wyzdrowiał. Nie martw się szybko zleci 🙂

wątek zamknięty
Kujka, Dzionka przepiękne zdjęcia  💘 ojej ja też takie chcę!
Najlepszy nachrapnik w jakim widziałam Gila, bardzo pasuje
jezeli zasłużycie sobie na ignora to chyba tylko z zazdrości  😎

Fantazja
masz najdłuższe nogi na świecie! ale moje by chyba ode mnie uciekły, jak bym wsiadła w siodło o gołych nogach. zdrowia dla kobyły.

_kate a gdzie Cię na tak długo wywiewa? cieszę się z dobrych wieści z chorobowego 🙂

Milusia kurujcie się 🙁
wątek zamknięty
Dzionka, łał! Masz przepiękny uśmiech! Do twarzy Ci w pomarańczowym 😜 To pierwsze zdjęcie, które wstawiłaś, to do wywołania i na ścianę, śliczne jest 😜

kujka, zgadzam się z disco - w tym nachrapniku Gilowi bardzo do pyska! Wspaniale wygląda 😍

Świetna sesja dziewczyny, jeśli o mnie chodzi - możecie KR obsypać TAKIMI zdjęciami 😜 😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.