Kobitki... (antykoncepcja)

mi przy pierwszym opakowaniu cera się nie poprawiła, ale teraz biorę drugie i widać poprawę
darolga   L'amore è cieco
29 lipca 2010 13:59
Julie - dziękuję, tak właśnie myślałam. Ale nie uspokoiłaś mnie, wolałam usłyszeć, że jednak może opóźniać.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
29 lipca 2010 14:14
a ja mam male pytanko. Czy stanie sie cos jesli zamiast 21 tabletek wezme tylko 19 badz 20? zalezy mi zeby szybciej zrobic ta przerwe. jak wtedy ze skutecznoscia itd?
Julie tez wlasnie myslalam ze tabletki powoduja od razu polepszenie (stopniowo). Szkoda ze u mnie zawsze na odwrot... Diany sie boje jak cholera. Juz po Roacutanie nie mam polowy wlosow itp...  Ale moze siegne po to swinstwo. Zastanawialam sie nad opcja antybiotyk na pryszcze + łagodne tabsy lub wlasnie sama Diana. Ciekawe tylko jak dlugo moj organizm to wytrzyma  🙄
domiwa mozesz tak zrobic - pod warunkiem, ze kolejne opakowanie rozpoczniesz w terminie. Skutecznosc bedzie zachowana.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
29 lipca 2010 23:07
Hiacynta. czyli jesli teraz skonczylam na 19 tabletce to mam liczyc normalnie 7 dni. i 8 dnia rozpoczac kolejne opakowanie. czy dobrze zrozumialam?
domiwa dokładnie tak 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
30 lipca 2010 19:00
Muffinka Dziekuje🙂 teraz pozostaje czekac;d
Czy któraś z Was ma może mirenę i może co nieco opowiedzieć? :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 sierpnia 2010 15:45
A ja rzucam moje Sylvie 20.. przytylam jak swinka.
czas sprobowac plastrów 😉
A ja mam jeszcze jedno pytanie.. Czy robiłyscie/robicie sobie jakies badania związane z braniem tabletek? Mi zaden gin nie zaproponowal.. a chcialabym sie teraz przerzucic na Diane, ale moj organizm jest dosc mocno zniszczony, wolalabym sie jakos wczesniej przebadac zeby sie nie okazało ze zaraz musze odstawic..
pony   inspired by pony
10 sierpnia 2010 16:25
Tak Evson, mialam robione rozne badania. Zanim tabsy zostaly przepisane zostaly zlecone badania:usg, cytologia i szereg badan na poziom roznych hormonow(NIE proby watrobowe, duzo osob myli). Teraz, po dobraniu tabletek raz na jakis czas obowiazkowo cyto, proby watrobowe i rowniez poziom homornow(nie wiem jakich, moge poszukac wynikow)
Jakby gin nie przepisywal mi badan to bym sie z nim pozegnala😉
A.   master of sarcasm :]
10 sierpnia 2010 19:04
ja od lat uzywam depo i bardzo mi to odpowiada!
pony, dzieki za opd 🙂 Hormony miałam robione wiele razy, cyto, usg tez na bieżąco wiec zostaja mi próby wątrobowe. Mysle ze tymbardziej przy Dianie jest to wazne, wiec nie odpuszcze.
pony   inspired by pony
10 sierpnia 2010 19:45
ja wlasnie na diane jestem🙂
zaba   żółta żaba żarła żur
10 sierpnia 2010 20:04
Laseczki,czy któraś z Was miała styczność z pillami MIDIANA???
pony i jak? idzie zyc? przyznam szczerze ze k o s z m a r n i e boje sie tych pigul...
pony   inspired by pony
10 sierpnia 2010 21:21
mi sie zyje doskonale, nie zanotowalam nic zlego, oprocz tych dziwnych mdlosci ktore mialy miejsce cale dwa razy a i tak nie wiem czy to bylo na skutek diany czy alko. Wczesniej bralam yasminelle, ale to nie  bylo do konca to. Po dianie schudlam, cera super. Biore juz osttanie dwa miesiace i zmieniam, bo jestem na nich jakies 1,5 roku a moja gin mowi, ze trzeba juz zmienic, ze tych tabletek nie powinno sie przyjmowac dlugo. Ale wszystkie wyniki super.
Dlaczego sie ich boisz, evson?
no to troche mnie pocieszyłas  🙂
wiesz, jednak krązy opinia ze to juz bardzo mocny kaliber, duza dawka hormonów, lek starej generacji.. Ze nowotwory, torbiele, guzy piersi.. Ze wątroba rozwalona. I skutki uboczne duzo mocniejsze, okropne tycie,depresje, zerowe libido.. Ale wiadomo jaki jest net. Te które sa zadowolone raczej zadko wchodza na fora i pisza, bo nie maja takiej potrzeby. Takze mysle ze spróbuje, tymbardziej ze juz nic innego mi nie pozostało na trądzik bo bralam nawet roacuttane. Wiadomo, ze nie wyleczy, tylko zablokuje receptory na jakis czas a pozniej pewnie bedzie 129763538654 razy gorzej.. Ale musze miec ulge choc na jakis czas... No a i jako antykoncepcja sie przyda  🙂
Evson moja siostra brala jakies 6 lat Diane i nie odczuwala zadnych skutków ubocznych. Po odstawieniu zaszla bez problemu w ciaze.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 sierpnia 2010 21:01
kurcze, z jednej strony tak mi sie nie chce rzucac tych tabletek ze wzgledu na ladniejsze,wieksze piersi.. trudna decyzja 👀
a jak tam wrazenia po plastrach?
Czy któraś z Was ma może mirenę i może co nieco opowiedzieć? :kwiatek:


nikt nic?
yga, dla mnie plastry były w porządku. początkowo męczyły mnie bóle głowy, ale o słabym nasileniu. biust też podskoczył, a u mnie dzięki nim w ogóle się pojawił.
A.   master of sarcasm :]
11 sierpnia 2010 22:37
mnie plastry wogole nie "podeszly", na poczatku bylo ok a pozniej dostalam od nich uczulenia  👿 i jak juz gdzies pisalam, od lat stosuje depo i to jest najlepsze, co moze byc, przynajmniej dla mnie - bo cilest tez sie nie sprawdzil
Przepraszam za  🚫

Ale nie wiedziałam w którym wątku pisac..

Okres już mam ponad 2 tygodnie  🤔
A.   master of sarcasm :]
12 sierpnia 2010 18:47
to pruj do lekarza, bo ja tez kiedys mialam dlugo i wyszlo ze obnizenie jajnikow!
Gillian   four letter word
12 sierpnia 2010 18:49
a ja nie mam okresu, sialalala lala la... akurat mam przerwę, za dwa dni się kończy i nowy listek a tu ciiisza...
Taaaak...  🙄
A.   master of sarcasm :]
12 sierpnia 2010 18:50
test!

ja nie mam okresu bo biore depo  😁
Gillian to przeznaczenie 😁
A.   master of sarcasm :]
12 sierpnia 2010 20:22
no wlasnie, nie ma w zyciu przypadkow  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się