DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Jeszcze ostatnie pytanie i zmykam czy tej ociepliny mogę użyć do czapraka oczywiście parę warstw?
Martyna, podobno do czapraka można sprobowac użyć wyszukiwarki!  😀iabeł:
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
30 sierpnia 2010 09:03
😂 Szczery rozwaliłeś mi serce  😁
A ile kosztuje pad od korsik? Szukałem w ogłoszeniach, ale nie mogę znaleźć(może przez to, że net mi się zacina...)
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
30 sierpnia 2010 11:36
grzesiek 95 zł
Cena jak najbardziej normalna biorąc pod uwagę ilość pracy i koszty materiałów.... a wykonanie z pewnością ponadprzeciętne 😉 więc nie wiem o co ta cała dyskusja.
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
30 sierpnia 2010 13:34
Mam jedno BARDZO pilne pytanko. Przymierzam się właśnie do szycia dery, rozmiar 135, znam większość długości, ale nie mam pojącia jaką derka ma mieć "wysokość", w sensie długość od łopatki do kłębu. Zna ktoś może tą długość?? Błagam HELP ME!!
ja na 155cm dawałam ok 95cm więc moze 85cm?
Która z re-voltowiczek szyjących pady byłaby w stanie zrobić jeden z wyszytymi napisami? (po jednym wyrazie na stronę)
z tego co wie m u Debory można haftować
Martyna zrób jak ty będziesz uważać 😉
Pomyśl logicznie czy to się nadaje i odpowiedź sama przyjdzie . A jeśli do ciebie nie przyjdzie to użyj wyszukiwarki jeśli nie masz ochoty czytać całego wątku  😀iabeł:
Człowiek uczy się na błędach .
Martyna  musialbys uzyc tyle warst (albo odpowiednio wiekszej gramatury) ze to by wyszlo bardzo drogo...
Ja raz robilam z kołdry, kupionej w tym celu w Tesco za 10zł?? Ale to było z rok temu i ju takich cudów nie ma🙂 Ale to wyszlo fajnie.

Mozesz też dodać gąbke 1cm i na wierzch ociepliny 1 czy 2 warstwy wtedy bd ładnie 🙂 oczywiscie teoretycznie 😀

Ja tam sie nei dziwie ze sie ludziom nie chce 120 stron przeszukiwac za odpowiedzia co dac do padu...

A nie dałoby sie tak zrobic zeby na 1 stronie (cos jak w ogloszeniach) wywalic instrukcje escady i podstawowe info o materiałach?? To by ułatwilo zycie 'nowym' i nerwów nerwowym : )
popieram... nie każdy potrafi wytrwać do 92 strony.
moja nowość 🙂

iwett, napisałam CI pw, nie doszło??  nowość niezła  😀
sprawdzę dokładnie
o moje grube dupsko 😁  Przecudna kratka i nie ukrywam że bardzo wytrzymała.
Matrix a ja myślałam, że masz jakieś pilne sprawy do pozałatwiania dzisiaj🙂
Wykorzystałam dzisiaj Twoją Dzidzie dwa razy  😀iabeł:

Proszę bardzo 🙂

ivett, super dera, szyjesz na zamówienie jeszcze?
ha widzisz sprawy już pozałatwiane! dera zarąbista dobrze leży na takiej śląskiej klusce no i te kolory....
( biedna dzidzia na pewno czuje się bardzo wykorzystana  😁 )
niesądzę, przecież staje się sławna 🙂
tak dzidzia to urodzona modelka do prezentacji twoich kolekcji ale tylko tych w rozmiarze XXXXXL.
swoja droga ten kolorek khaki urzekł mnie na maksa pasuje do ciemnych koni.
dziewczyny, ktora z Was podejmie sie uszycia na zamowienie pokrowca na siodelko ujezdzeniowe 16'?😉) :kwiatek: :kwiatek:
Czy ktoś z Was ma koszulkę pod derkę i mógłby wkleić zdjęcie z wymiarami?? :kwiatek:
po długich zmaganiach i fochach maszyny- prawie skończona- brakuje tylko zapięć  😍


jak się uda to dzisiaj jeszcze uszyję czaprak ala impuls eskadrona z kolekcji schocko/orange 🙂

Deb- dzięki za łopatologiczne wytłumaczenie jak przyszyć kołnierz  :kwiatek:
LOVELY, elegancko wyszła 🙂

Ja dzisiaj skończyłam taką drelichową:




Niestety modelka ciut przygruba jak na ten rozmiar 🙂
Ivett - fantastyczna ....  🙇
Ivett, ale mi się podoba ten nowy krój derek!
ja uszyłam kolejny padzik, niestety zdjecia beznadziejne bo robiłam z lampą:





kolory są bardziej nasycone  😉
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
01 września 2010 20:57
Korsik boski!  😜
dzięki  :kwiatek:
moze jutro zrobię jakiś lepsze zdjęcie na dworze, lepiej będzie widać kolory
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się