KOCHAM KINO :)

cameron + producent + wiele wiele innych na pewno nie przepuszcza okazji do zbicia kolejnej kasy pod tytulem avatar i rewolucja w kinie zwana 3D.
komercha pelna geba..
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 września 2010 23:22
Jak dla mnie avatara zamknęli bardzo fajnie i nie trzeba nic już dopowiadać do tej historii. No ale cóż... Kasa jest ważniejsza jak widać.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 września 2010 23:30
Dzionka mi tez się wydawało że ten wątek służy po to aby dzielić się wrażeniami.. ale moje widać sprawiają komuś nie mały dyskomfort wiec wolałam zamilknąć.
proste
zabeczka17, ale nie zamilkłaś, tylko wpisałaś bez sensu listę filmów... O to się rozchodzi 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 września 2010 11:14
było miło dziękuje.
ale dzięki temu, że wypisała jeden z filmów zapytałam sobie wczoraj po 23😲0 o opinię i dostałam odpowiedź i dziś dostanę ten film 🙂
No cóż, czepianie się Żabeczki przypomina mi dyskusję o Zmierzchu. Chociaż w tym wypadku bardziej zaatakowana została sama opinia niż osoba. I polemika jest wskazana pewnie. I nie sposób się nie zgodzić, że Żabeczka ma specyficzny gust filmowy i specyficzny sposób wyrażania się na ten tamat, ale ja osobiście uważam, że powinna to robić dalej. Ja po prostu tego nie czytam. Ale może ktoś chce się dowiedzieć o jakimś filmie specyficznie... albo ma podobny gust.
Bardziej niż Żabeczkowe opinie drażni mnie ta ciągła wyliczanka Magdy z uporem maniaka. Myślałam, że do kina chodzi się z potrzeby serca - oglądnięcia filmu, a nie "zaliczania kolejnych filmów". Opinie, jak najbardziej ok, ale po co te cyferki? Rewolwerowiec jakiś, czy co, co se znaczy kreskami ile osób zabił...

Dzionka Obywatel... ile ja bym dała, żeby znowu go obejrzeć w kinie  🙁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 września 2010 15:18
pokemon dziękuję za miłe słowa przychylności.  😉Jednak aby nie drażnić innych opuszczam wątek...
miłego oglądania filmów życzę wszystkim.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 września 2010 16:20
Właśnie wróciłam z upragnionego 'Hubble 3d'! Aaa! Rewelacyjny dokument! Jeszcze te obrazy kosmosu w 3d to już w ogóle miodzio 😜

Teraz wyczekiwanie na 31 grudnia na 'Tron: dziedzictwo'. Miazga w 3d 😅
żabeczka - ja bardzo lubię czytać Twoje opisy, bo oglądasz filmy których bym pewnie nie obejrzała. Czytając Twoje opinie sięgam po te filmy 🙂
czy ktoś oglądał takie filmy jak 'Jestem miłością' czy 'Kochałem ją'  :kwiatek:  ?
cieciorka   kocioł bałkański
28 września 2010 22:57
Ja po prostu tego nie czytam.
Nie czytam również, od dłuższego czasu, jeszcze zanim pojawiła się tutaj, i póki nie muszę, nie marudzę, aczkolwiek miło by bylo gdyby jednak nie pisała wcale  😀iabeł:
Cierpienie to dla mnie to samo, kiedyś je myliłam, w zasadzie do dziś mi się zdarza. Podobny, naiwny gust, infantylny sposób pisania i dziwaczny sposób wygłaszania opinii, taki pseudo intelektualny.
Dlatego nie czytam, nie komentuje, bo dziewczyny wyraźnie nadają na innych falach i tylko wszystkie bez sensu byśmy się denerwowały, a tak tylko chichoczę sobie od czasu do czasu.

A skoro poruszony został Zmierzch- to uwaga- obejrzałam drugą część! Wolałam to, niż Barbie, co byłam zmuszona oglądać ostatnio opiekując się dziecmi, nawet dwa razu, od początku do konca.
Przyznam, że ogląda się dużo lepiej. Mniej nienaturalności w relacjach (znam cie dwa tygodnie i kocham, ckliwe wyznania itp), bardziej dynamiczne, ale bez słodkiego mniamusiania się nie obyło. Gniot, ale ciekawszy od pierwszej części.
88 wall street. pieniadz nie spi - ten film jest dla mnie nudna paplanina maklerow. ani przez chwile nie wiedzialam o co chodzi. in plus zdjecia oraz aktorzy, ale filmu to to nie ratuje zupelnie. strasznie sie wynudzilam, film sie dluzyl - ludzie wychodzili z sali...

89 ksiega wielkich zyczen Krynskiego z 1998 roku - po obejrzeniu tego filmu myslalam ze jest sporo starszy... jest to historia dziewczynek z sierocinca, ktore z powodu pozaru zamieszkuja tymczasowo w domu starcow. jak to dzieci - zaprzyjazniaja sie, rywalizuja, odkrywaja swiat. jednoczesnie sa zabawne i budza sympatie. mam wrazenie, ze aktorstwo jest tu mocno przerysowane, dosc sztuczne, ale jednoczesnie pasujace bardzo do obrazu. do tego statyczne ujecia i dosc malo koloru.
Tony Curtis nie żyje... szkoda. Aktor zapomniany, ale przecież wszyscy doskonale wiemy o kim mowa  🙁
http://www.mojmalymanhattan.com/
słyszeliscie o tym projekcie? zajawka swietna na taka historie, i zwiastun interesujący nic tam nie pisze gdzie mozna będzie film obejrzec, kiedy premiera ?
emade - pomysł rzeczywiście fajny, ciekawa jestem gdzie będzie można zobaczyć.

Oglądał ktoś "Incepcję"?  👀
Antoś, ja oglądałam i mimo paru wkurzających szczegółów ogólnie bardzo mi się podobała 🙂
[quote author=Antoś link=topic=51.msg723094#msg723094 date=1285863590]

Oglądał ktoś "Incepcję"?  👀
[/quote]

tak.
mam zasadę nie chodzić do kina na filmy, których plakaty wiszą na przystankach autobusowych
i po tym filmie postanowiłam trzymać się tej zasady bez kompromisów
film mi sie nie podobał 😎
W ramach MAF mam teraz właśnie "Incepcję" i zastanawiam się czy iść.
W tamtym roku 1 na 10 filmów z MAF mi się podobał, trochę strata kasy, ale przynajmniej lekcji w szkole nie mam w ten dzień.

A się wkurzyłam ostatnio, bo chciałam w tv Ptaśka obejrzeć, tylko godzinę na film wybrali stosowną (12 w nocy) i po 10 minutach filmu padłam. To moja ukochana książka, ekranizacji nie miałam okazji zobaczyć, a film już stary. Słyszałam, ze świetna muzyka. Widział ktoś, jak wrażenia ?
Antoś, idź, obejrzyj i napisz co myślisz.

Ptaśka to widziałam jakoś w czasach licealnych...
spotkałam się z określeniem Whartona jako pisarza dla licealistek
chyba coś w tym jest bo przeczytałam wszystkiego jego książki w tamtym okresie
a do Ptaśka to może kiedyś wrócę
mialam dzis okazje obejrzec "social network", ten nowy film o fejsbuku i powiem Wam, ze mnie mile zaskoczyl 🙂
spodziewalam sie gniota, bo przeciez jak cos jest i czyms bardzo slawnym i amerykanskim to czesto konczy sie to zle, to jednak calkiem dobrze sie bawilam. Marka Zuckerberg straszny dziwak, ale z poczuciem humoru 😉
Czy ktoś oglądał " Jestem miłością " ?
obejrzalam wczoraj "Biala wstazke" i szczerze przyznam, ze film BARDZO mnie zaskoczyl. Informacje na jego temat mialam ograniczone do paru recenzji, info z filmweb itd, a tu niespodzianka -swiatla na sali po filmie sie zapalaja a my z kumpela  🤔 🤔
jakie sa Wasze wrazenia ?
kasska byla tu dosc obszerna dyskusja na ten temat 😉 a nawet ze dwie, bo ostatnio tez ktos zwrocil uwage na ten film...
kujka   new better life mode: on
12 października 2010 10:57
kasska, pewnie takie same jak Twoje 😉 dobry, mocny film.
edit: doczytalam dyskusje na poprzedniej stronie i padlam  😂

faktycznie po co pomyslec nad filmem, skoro mozna wlaczyc kolejnego Titanica, Rocky'ego czy Zmierzch, tam bedzie akcja, cycki na wierzchu i wszystko podane na tacy...  👍  zgadzam sie z Dzionka, mary i ciecior. ja rowniez dawno temu przestalam czytac opinie zabeczki o filmach, bo nic tam dla siebie nie znajdywalam, rownie dobrze moglabym otworzyc teletydzien na stronie "hity polsatu".
a juz wielki foch z wypisywaniem samych tytulow filmow - no rodem z gimnazjum, naprawde.
nie sadzilam, ze ten topic mnie kiedys rozbawi, ale dzieki - you made my day!  😜
o wlasnie! toz to na poprzedniej stronie jest kasska 😉
tez sobie wrocilam do tej dyskusji, zeby polepszyc sobie humor 😉
o masz  🤣 czytalam ta 'dyskusje' zabeczkową, ale jakos z glowy mi wypadlo, ze to sie zaczelo od 'Bialej wstazki' wlasnie. Od komentarza sie wtedy wstrzymalam w ostatniej chwili, bo doszlam do wniosku ze juz i tak wiekszosc zostala powiedziana. Ale tekst z 'prostym czlowiekiem,ktory w filmie musi miec wszystko podane na tacy' mnie rozbroil  😎
Ale to hamerykanie tak mają. Myślałam, że Polacy jeszcze coś w filmach "widzą" (chociaż sądząc po naszej obecnej kinematografii to jednak usiłują nas sprowadzić do inteligencji pokolenia "amerikanpaj" ).
Ja nie zapomnę do końca życia chyba, jak Fincher się musiał wykłócać o zakończenie Siedem, bo hamerykanie nie bardzo wiedzieli o co w końcówce chodzi  😵 i Brać miał uratować żonę i pieski.  😵 i byłoby kolejne gówienko z cyklu...
Wcinając się w waszą dyskusję.... ''Śluby panieńskie'' warto?
Właśnie właśnie. Ja też jestem ciekawa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się