termobuty

Czy ktoś wie coś i mógłby powiedzieć o termobutach, które sprzedaje minerwa u nas w ogłoszeniach?  👀
Gdzie najtaniej dostanę hkmy elegance?
Tu masz za tyle http://www.galopada.pl/sklep/product_info.php?cPath=214_254_260&products_id=9451 Nie wiem jak w innych sklepach. 😉
wejdź na www.tundra.pl - w sklepie stacjonarnym sa po 148zł
Jeździłam wczoraj w moich ESach 😀 Powiem ze są cudowne 😀😀 Ciepłe, fajnie leżą na nodze, wygodnie się zakłada. Po prostu bomba 😀

Za chwilę postaram się je zmierzyć, bo już kilka próśb na pw dostałam 😉
no a właśnie, jak się sprawdzają hkmy elegance?
a jak sie sprawdzają esuro-starkowe termoficerki??:>
Nie moge się doczekać na swoje ocieplane sztyblety  💃 Dopóki nie dostane, nie wsiadam na konia.
caroline   siwek złotogrzywek :)
17 października 2010 22:53
[quote author=Karla🙂 link=topic=66.msg738762#msg738762 date=1287254467]
wlasnie- kto mi powie ile dokladnie ma lydka w rozmiarze 40 w tej wersji poszerzanej?
[/quote]
a ile potrzebujesz? ja byłam przekonana, ze powinnam kupić właśnie te poszerzane, a okazało się, ze standardowe pasują idealnie na mnie.
jedyne co mnie zaskoczyło, to rozmiar stopy - normalnie noszę 39, ale termooficerki w rozm. 40 są dla mnie idealne (rozmiar mniejsze byłyby na pewno za małe).
a ja mam zamiar kupić termobuty. Tylko kompletnie nie wiem jakie. Może ktoś by poradził ?  :kwiatek:
Oczywiście mają być bardzo ciepłe (niestety nie posiadamy w stajni hali a zima ma być jeszcze gorsza niż poprzednia) , wygodne podczas jazdy, trwałe.
Chciałabym wydać na nie do 200zł.
ja pierdziu - a może by tak przeczytać 40 stron wątku?? na tych 40 stronach nic innego nie robimy tylko radzimy...

daram - a tak zaglądnąć stronę wstecz? i jeszcze stronkę? - czy mamy pisać od nowa to samo...
oh przepraszam  🙄
ta, ja też przepraszam  🙄
Ja od niedawna też mam euro-stary i nikomu ich nie oddam. Wyglądają dośc masywnie, ale są bardzo lekkie, wygodne i super się w nich jeździ. Zobaczymy jak zdadzą egzamin przy większych mrozach 🙂
Dziewczyny użytkujące HKM Elegance - czy one mają jakąś wstawkę elastyczną w miejscu łydki tak, że trochę się rozciągają? Dla rozmiaru 38 mają zaledwie 33cm obwodu łydki, a koleżanka która chce je kupić ma 35-36cm obwodu, da radę wcisnąć?
Ktoś pytał, gdzie jest najtaniej - np. w Amigo na aukcjach Allegro http://allegro.pl/amigo-ocieplane-termo-oficerki-termobuty-38-i1273221901.html lub na stronie sklepu http://www.amigo-konie.pl/product_info.php?cPath=6_24&products_id=3724
Nie mają. Koleżanka nie wejdzie.
uuu to kiepsko, dzięki
Kenna, na bank mają więcej - ja mam jakieś 37-38 cm i nie weszłam w nie, ale tak mniej więcej o 1, może 2 cm. A jakby miały 33 to by mi z 5 cm brakło, a tak na pewno nie jest.

Ja bym się przy HKM-ach zajęła przede wszystkim rozmiarem buta - ja noszę zwykle 38, a tu 39 muszę mieć jak chcę myśleć o podwójnej skarpecie albo jakiejś ciepłej wkładce.
kurczę, ja mam identyczną sytuację przy stopie 38 mam łydkę 36 i bądź tu mądry kupić czy nie kupić  😵 . A przymierzyć nie mam jak ...
Ja tak samo, bo w Polo Loesdau tamtą zimę przetrwałam na granicy, zakładałam je tylko na jazdę bo po prostu było mi w nich zimno w palce. Nie rozumiem jak można w butach za dwie stówy nie ocieplić palców  👿
Ja też nie rozumiem bo najbardziej marzną palce  😵
w HKM-ach jest ocieplenie na palce, ale ja i tak potrzebuję wkładki jakiejś ciepłej - one mają dość cienką podeszwę, przewiduję jednak że może być chłodno.
Ja też mam wkładkę  🤣
Dziewczyny, mam nogę takie małe 38, w łydce 35cm. Mam brać r. 38?
(HKMy Elegance oczywiście)

Ja też nie rozumiem bo najbardziej marzną palce  😵

No właśnie, żałuję że je kupiłam rok temu, wtedy też miałam zwykłe termobuty-buciory, więc chodziłam w nich i ciepłej skarpecie a Loesdau zakładałam na jazdę, co nie zmienia faktu, że dla mnie przez to POLO to porażka.
39  :kwiatek: Zostaw sobie miejsce na gruba skarpetki i wkładke.
Ja tam bym brała 38, moim zdaniem w 39 się utopisz. Ja noszę 38 (standard), wzięłam 39, mieści się podwójna skarpeta i wkładka. Z tym, że ja nie znoszę luźnych butów - to weź pod uwagę. Jak lubisz luz w butach weź 39. Tylko, że się nie zdziw jak się w łydce utopisz... :P
Ja tez nie znosze luźnych..

Czy kiedyś kupie dobrze dopasowane sztyblety ocieplane  😵
epk a jak wezmę 39 + skarpeta gruba + wkładka to będzie na styk? W 38 zmieszczę wkładkę i chociaż cieplejszą skarpetę? Bierzmy pod uwagę, że w łydce mam 34/35cm, 38 i 39 jest na 33 cm wg rozmiarówki.

Ewentualnie mogę wziąć 38 i zapytać, czy będę mogła EWENTUALNIE wymienić na większe.
Bay - nie wiem jak Ci będzie w stopie - nie znam rozmiaru Twojej stopy, ale!! Piszę tak po raz 3 - ja mam łydkę 38cm szeroką (no dobra, 37,5) - w rozmiar 39 wciskam rajstopy, bryczesy i podkolanówki na to!!! One nie mają i nie mogą mieć szerokości 33 cm, bo by mi brakło 5 cm nawet na gołą łydkę! Owszem, zapinam je na dość ciasno, ale nie mają one 33cm.
To wezmę 38, bo zawsze mogę wymienić. Dzięki!  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się