konie, jeździectwo w telewizji

Zaczęłam oglądać i od razu zaczął mi się podobać ...  Jak Boga kocham poryczę sie. Póki co zatrzymałam pierwszy kawałek żeby do końca sie załadował...
Wariatka - cieszę się jak 5-cio letnie dziecko bo obejrzę coś co chcę  🤣
EUROSPORT  😅

21:41 JEŹDZIECTWO: Masters, Bruksela, Belgia 
Oooo znajomi moi na samym początku  😅 i później są! na ułańskim szlaku... aż mi się zatęskniło za nimi  🙁
a ten pan od koników baardzo sympatyczny  🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 grudnia 2010 14:42
ja ostatnio coraz częściej widzę jeździectwo w normalnym sporcie, na TVP czasami Polsacie
coś drgnęło?
Dzisiaj EUROSPORT

21:59 European Masters, Paryż, Francja
Nie doczekam, już mi się oczy zamykają.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 grudnia 2010 22:52
Wow - laska która jechała na samym wędzidle. Tylko nie zauważyli, że koń miał pod brodą pasek.
No i przejechanie takiego parkuru jednocześnie mówiąc co się robi?  😜
15:45 European Masters

EUROSPORT  💃
vissenna   Turecki niewolnik
05 grudnia 2010 10:29
Naprawdę warto zobaczyć retransmisję!

Dawno żaden konkurs skoków mnie tak nie porwał! A babeczka jadąca praktycznie bez ogłowia - mistrz!  😍
Popieram kobieta bez ogłowia na prawdę super 🙂
Można gdzieś to na internecie znaleźć?
lostak   raagaguję tylko na Domi
05 grudnia 2010 20:02
na PLANETE na cyfrze leci zajebisty film dokumentalny o hodowli niemieckiej opartej na polskim ramzesie... jest niesamowity... juz jakies 30 min poszlo, ale widzialam go, trwa prawie dwie.

warto!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 grudnia 2010 08:23
super film - i na szczęście będzie jeszcze pokazywany na Planete:

11.12, so, godz. 16.25 
17.12, pt, godz. 21.35 


O tajemnicach udanej hodowli koni szlachetnej półkrwi.

Reżyser Wolfgang Bergmann ujawnia tajemnicę udanej hodowli, ukazując zadziwiającą historię: jeźdźcy i właściciele stadnin z Niemiec w epoce narodowego socjalizmu zbudowali podwaliny dla dzisiejszych sukcesów. Powód był złożony. Na skutek II wojny światowej niemieccy koniarze zaprzestali hodowli rasy trakeńskiej i przez długi czas nie potrafili nawiązać do żadnych narodowych tradycji uszlachetniania ras koni. Musieli jednak podjąć trud uzyskania szlachetniejszej krwi, gdyż ich ciężkie ogiery gorącokrwiste przegrywały międzynarodowe turnieje. W związku z tym importowali z Polski i innych krajów wschodnioeuropejskich konie szlachetnej krwi oraz technologię ich krzyżowania w celu uzyskania rasy doskonałej. Dziś właściciele stadnin i jeźdźcy z całego świata kupują w Niemczech konie nawet za milion euro. Film pokazuje tajemnicę udanej hodowli, a widz w trakcie 90-minutowego seansu poznaje śladem ras, których krew zadecydowała o obecnych sukcesach niemieckich koni.


zwiastun:

http://www.planete.pl/zwiastuny-konie-szlachetnej-polkrwi-czy-mozna-wyhodowac-sukces_33909

a nie wiecie czy nka tez ma planete?
super film - i na szczęście będzie jeszcze pokazywany na Planete:

11.12, so, godz. 16.25 
17.12, pt, godz. 21.35 


O tajemnicach udanej hodowli koni szlachetnej półkrwi.

Reżyser Wolfgang Bergmann ujawnia tajemnicę udanej hodowli, ukazując zadziwiającą historię: jeźdźcy i właściciele stadnin z Niemiec w epoce narodowego socjalizmu zbudowali podwaliny dla dzisiejszych sukcesów. Powód był złożony. Na skutek II wojny światowej niemieccy koniarze zaprzestali hodowli rasy trakeńskiej i przez długi czas nie potrafili nawiązać do żadnych narodowych tradycji uszlachetniania ras koni. Musieli jednak podjąć trud uzyskania szlachetniejszej krwi, gdyż ich ciężkie ogiery gorącokrwiste przegrywały międzynarodowe turnieje. W związku z tym importowali z Polski i innych krajów wschodnioeuropejskich konie szlachetnej krwi oraz technologię ich krzyżowania w celu uzyskania rasy doskonałej. Dziś właściciele stadnin i jeźdźcy z całego świata kupują w Niemczech konie nawet za milion euro. Film pokazuje tajemnicę udanej hodowli, a widz w trakcie 90-minutowego seansu poznaje śladem ras, których krew zadecydowała o obecnych sukcesach niemieckich koni.


zwiastun:

http://www.planete.pl/zwiastuny-konie-szlachetnej-polkrwi-czy-mozna-wyhodowac-sukces_33909



Czy ktos mi to moze nagrać! Błagam- ja jestem aktualnie poza cywilizacją cyfrową i nie mam jak tego ani zobaczyć gdy leci ani nagrać!
Bardzo pięknie proszę - zapłace!
ja ci nagram i nawet dostarczę  😉
lostak   raagaguję tylko na Domi
06 grudnia 2010 19:42
Rivena, on jest bardzo długi.

wstyd sie przyznac... ale znowu nie dotrwalam do konca... katowice i zagers daly w kosc na tyle, ze odpadlam ze zmezczenia. 😡 

milo ze 60% holsztynow opartych jest o ramzesa i jego potomstwo
trwa 95min, więc nie najgorzej

kotbury Niestety wątpię w "wolną" cyfrę w sobotę bo jak co weekend, króluje u nas w domu piłka ale 17.12, w piątek nie powinno być problemu  😉
20:25 JEŹDZIECTWO: Magazyn Riders Club (20:30) EUROSPORT  😅
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
08 grudnia 2010 10:30
bedzie ktos ten filmik z PLANETE nagrywal na pendrivera lub CD???
Kurcze, moje dvd jest bez możliwości nagrywania i dekoder też 🙁 może pożycze sprzet na te 1,5 godzinki od któregoś sąsiada.
Jeśli nie pożyczę, to pozostaje mi VHS  😁

Wczoraj w TVP info był program promujący lubelszczyznę, było o Janowie, o Białce i ... musiałam wyjść z domu 😉
trwa 95min, więc nie najgorzej

kotbury Niestety wątpię w "wolną" cyfrę w sobotę bo jak co weekend, króluje u nas w domu piłka ale 17.12, w piątek nie powinno być problemu  😉


I love u! Masz u mnie już 2 czekolady!
Ja mam w weekend "urodziny teścia"= już od tego poniedziałku mamy gości, w tym Zuzię lat 1i pół = fogedyt dojść do TV w ogóle ;( do soboty włącznie.
ja ci nagram i nawet dostarczę  😉


Rivena, dało by radę i dla mnie,jeżeli jest to jeszcze możliwe?. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Gillian   four letter word
08 grudnia 2010 15:54
złapałam u chlopa na cyfrowym Polsacie Class Horse TV. Rany, cały dzień konie 😀
ja też mam polsat a nie mam tego🙁
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 grudnia 2010 16:15
złapałam u chlopa na cyfrowym Polsacie Class Horse TV. Rany, cały dzień konie 😀


a jaki ma pakiet?
Gillian   four letter word
08 grudnia 2010 16:17
na razie ma wszystkie kanały bo jest jakaś promocja na 3 miesiące pierwsze. Potem pewnie zabiorą 🙁
Hmm co to za Planete? Znajdę to w Nce?  🙄
właśnie na nce nie ma 👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się