Sylwester 2010/2011

wiem że ledwo sie skończyły wakacje,ale myślę że już czas pomyśleć o sylwestrze, żeby móc sobie wybrać dobre i co najważniejsze tanie oferty

chciała bym ze znajomymi wynająć domek, tak żeby w miare blisko był wyciąg narcarski

był ktoś na takim sylwestrze, może słyszeliście od kogoś, że gdzieś tam warto pojechać??


będę wdzięczna za każdy pomysł  :kwiatek:
Ja jadę na sylwestra do Ustrzyk Górnych do takiego jednego baru gdzie podobno sylwestry są świetne 😉
Nakarzynka kumpel rok temu na początku października czegoś szukał i już nic nie było, więc radzę się śpieszyć 😉

Enii oj zazdroszczę 😉 chociaż ja, jak dobrze pójdzie, to też będę mieć wyjazdowego sylwestra - w Zakopcu, z wypadem na Słowację, jakieś 5-6 dni ogólnie - ale nie wiadomo, czy dojdzie to do skutku.
no właśnie też stwierdziłam że lepiej sie pospieszyć, tylko że ja zawsze na domówkach byłam, więc nie wiem ani gdzie szukać
ani gdzie warto pojechać

więc jak macie coś sprawdzonego a w miare taniego

to będę wdzięczna za namiary
Wpisz w google "domki w górach" i po prostu dzwoń, pytaj czy mają coś wolnego w Sylwestra, i tak rozwiążesz problem 😉
chodziło mi o miejsce w sensie geograficznym

szukałam w google, na allegro, w portalach wakacyjnych itp, mam tysiac miejsc, w necie wszystko atrakcyjne się wydaje, ale znając życie połowa podpicowana do zdjęcia jest

dlatego pytam, czy ktoś gdzieś był, i stwierdził że było fajnie i może polecić dalej

nawet nie chodzi mi o jakiś "bal " czy coś w tym stylu, nawet o jakąś impreze na rynku czy coś takiego

jak coś to będę wdzięczna, jak nie to po prostu wylosuje z tych ofert co mam 😉
Jakie macie plany na Sylwestra? Jak będziecie go spędzać?

Ja dostałam za zadanie znaleźć coś ciekawego, szukam i nie mam pomysłu gdzie uderzyć, gdzie było fajnie w ubiegłych latach?
ash   Sukces jest koloru blond....
09 grudnia 2010 11:07
My wyjeżdżamy do Gałkowa na parę dni.
Zawsze marzyłam o pobycie tam w zimę.
Lato u P. Ferensteinów już było, teraz czas na zimę! 😅 😅
a ja ósmy raz z rzędu spędzę Sylwestra w domu. Kiedy widzę uśmiechniętą buzię mojego dziecka, które razem z nami czeka do północy i ogląda przez okno sztuczne ognie, to nie chciałabym być na żadnej, nwet najfajniejszej imprezie 😀
My planowaliśmy w tym roku wyjazd w góry,jak wiadomo Zakopane. Ale odstraszyły nas bardzo duże ceny,wiec chyba pójdziemy na imprezę do znajomych🙂 Myślę że ważne jest to,aby spędzic sylwestra we własnym gronie lub w gronie znajomych i czuc się swobodnie.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
09 grudnia 2010 11:34
Trójmiasto - domówka w gronie przyjaciół 🙂
A ja w Hiszpanii, Hiszpanii, Hiszpanii!! 🙂😉)
Sylwester w Hiszpanii?  🙂 Nic tylko pogratulowac,szczerze mówiąc to nigdy nie witaliśmy nowego roku poza granicami naszego kraju.
ja nigdy nie bylam poza granicami kraju, a co dopiero na sylwestrze :P
podjelam decyzje z dnia na dzien, rodzice wsparli, i o to bede sie bawic z latynosami 🙂
Ja w tym roku wyjątkowo w klubie we Wrocławiu (w Za szybą). Mam nadzieję, że muzyka będzie normalna, w sensie jakas taneczna, a nie techno, bo ucieknę stamtąd przed 12  🙄
Ale tak sie długo zbieraliśmy ze znajomymi ze zdecydowaniem , gdzie jedziemy na Sylwestra, że ostatecznie nic  z tego nie wyszło.
o ash będzie na sylwestra w Gałkowie? ja też jadę  😅
Kaktus, zazdroszczę! A gdzie w Hiszpanii konkretnie?

A ja (chyba) Praga, trzymam kciuki, żeby wyjazd wypalił 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
09 grudnia 2010 13:43
o ash będzie na sylwestra w Gałkowie? ja też jadę  😅


super!!!! My jedziemy w czwartek rano!🙂 W teren się wybieramy od razu🙂
Ośrodek przy Kasińce Małej w Beskidzie Wyspowym. Psa bierzemy ze sobą 😉
ja chyba będę od środy,ale chyba nie będę wsiadać  😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
09 grudnia 2010 15:40
Ja jade do Niemiec do siostry,party bedzie w klubie  🙂
My skrzyknęliśmy się ze znajomymi, wynajęliśmy salę za grosze i będziemy się razem bawić 🙂
miał byc Paryz, ale nie wypalil, pozniej Rotterdam-tez lipa, wyglada na to, ze Sylwestra spedze z Polsatem 🥂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 grudnia 2010 16:41
Ja sylwester u mnie w domu ze znajomymi  😀
ja dostałam propozycję wyjazdu do Dojczlandu... ale nie mogę, z kasą ciężko 🙁 Domówki też nie teges i coś tak czuję, że w tym roku spędzę sylwestra na revolcie  🏇  😁
Wyjątkowo mam plany na Sylwka, bo zazwyczaj siedziałam na volcie albo w okolicach. Tym razem Londyn.
A my chyba pójdziemy ze znajomymi do klubu Sheesha. Tylko cena (220zł) trochę nas jeszcze odstrasza i wciąż kombinujemy, ale pewnie tam wylądujemy.
ja wraz z całą rycerską ekipą pędzimy na Zamek w Bolkowie 😀 będzie się działo
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 grudnia 2010 21:26
Pewnie sama w domu, z dobrym jedzeniem, fajnymi filmami i jakimiś smakowitymi drinkami..
Planuję skromną domówkę z dobrą muzyką, świetnymi filmami, genialnymi drinkami i przyjaciółmi.
W końcu czego więcej do szczęścia trzeba ?!
Niestety moi przyjaciele są raczej z tych niekoniastych więc wszelkie tego typu rzeczy odpadają.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się