Targi jeździeckie w Poznaniu - CAVALIADA 10-12 grudnia 2010

Na Bischofie 🙂
Dobry przejazd, na czysto i w normie czasu
Czekam na wasze relacje z potęgi skoku i oczywiście jak wrócicie to na zdjęcia  😀  ale wam zazdroszczę  😤 
Jutro wyjeżdżamy ok 10 z Warszawy, mam nadzieje że na 15 na dużą runde zdążymy. Aby nie padało  😵

Ile się jedzie z Warszawy?
Zależy kto jedzie, ja i jakie są warunki😉 Ja jechałam zawsze w przedziale 3-4 h. Najczęściej 3,5
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
10 grudnia 2010 17:07
nie ma innego konia do takich konkursow to Siwek chodzic musi.
To jak wyjedziemy o 10 spokojnie zdążymy  💃
Jestem na targach od wczoraj - świetnie przygotowana impreza!


Visenna, widziałam Cię - ale wcale z Ciebie nie jest ani taka duża, ani głośna, ani ruda kobieta, jaką siebie opisywałaś 😉 Bardzo sympatycznie wyglądałaś, rozmawiałaś z klientem. Udanych Targów 🙂

Moje wrażenia też dość pozytywne, nie przestraszcie się pierwszą halą z zabawami dla dzieci i Indianami 😉 Stoisk sporo, fajny mały plac do jazdy, pokazów. Przestrzeni dużo, zwłaszcza, że dziś tłumów póki co nie było. Miejsc na hali zawodów bardzo dużo, kamery Świata Koni działają. I światła!

Widziałam też zdjęcie Strzygi, Jessy i chyba jeszcze kogoś z forum. Jedna strona wystawy zawiera fotografie Gosi Mąkosy - całkiem udane ujęcia 🙂

Do zobaczenia!
Ponia   Szefowa forever.
10 grudnia 2010 17:30
lans jumping team pozdrawia z  drogi. Jesli nie spotkamy wiecej koszmarnych korkow, bedziemy  na potedze
Ponia życzę szerokiej i suchej drogi ,mam nadzieje że zdążycie dojechać ,czekam na relacje z potęgi skoków  😉
Ponia   Szefowa forever.
10 grudnia 2010 17:51
dzieki, my, tez mamy nadzieje =) glownie, zebysmy cale dojechaly, bo po drodze masa wypadkow.
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
10 grudnia 2010 17:53
najbardziej i tak mi sie podobaja glosy zza kamery. po prostu mistrzostwo swiata 😁
Ponia widzę, że i Wy w podróży nie zapominacie o voltopirach :-D ja się właśnie hartuję w pociągu bez ogrzewania. następnym razem na bank ruszam autem.
pozdrawiam skądś tam!
Ponia   Szefowa forever.
10 grudnia 2010 18:53
sluchal ktos radia z? Pozdrawialysmy revoltowiczow  =)
ooooo jak słodko :-D gdzie jesteście? ja mam ponoć 10min spóźnienia
Pozdrawiam revoltowniczke która nas pozdrowiła w radiu jadąc do Poznania :kwiatek:
Ponia   Szefowa forever.
10 grudnia 2010 19:02
MsCarmen, w pobiedziskach.
Frania, dziekujemy za pozdrowienia =d szkoda,  ze jednak tych hansonow nie odgadlysmy.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 grudnia 2010 19:06
MsCarmen, To ja mam nadzieję, że nie będzie opóźnień na Kaliskim i Głównym. Przeraża mnie zdeka ta podróż i pora...
Jedziecie ma potęge? my za jakieś pół godzinki jesteśmy 🙂
Ponia   Szefowa forever.
10 grudnia 2010 19:17
no my musimy jeszcze wpasc do hotelu, ale powinnysmy zdazyc. Zolte buty znakiem firmowym =)
Ponia aha 😁 nie mam pojęcia gdzie to jest, ale mam nadzieję, że niedaleko.
Ponia, na niedzielę zaklepuję dwa miejsca obok Ciebie 🙂
Haha, powiedzcie, które dwa miejsca - ja też chcę 🙂. Wybieramy się z forumową Repką
O, Ponia w Pobiedziskach była, to u mnie 😀 A ja nie dojechałam dzisiaj 🙁 Miałam prawie że ryksę w pracy o to, cały dzień siedziałam na hali, zęby mi szczękały, tłumaczyłam kanadyjczyka naprawiającego maszynę do zbioru wierzby energetycznej. Genialne.. a ile się nauczyłam o wale odbioru mocy, oo!!! Do wczoraj nie wiedziałam, ze takie cuś w ogóle istnieje. Jutro jedziemy tym ustrojstwem w pole, to dopiero będą jaja. Mam nadzieję, że jutro na po południu dotrę na targi i dostanę jeszcze bilet...
Ehhh nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę🙁
Laski, jak można było nie wiedzieć że to był DŻEM? Ale tego ostatniego już bym nie zgadła  🙂
Pozdrowienia były super, śmialam się do przedniej szyby samochodu tak, że pan na światłach obok nie wiedział o co chodzi😉

Do zobaczenia jutro 🙂!
my się wybieramy jutro,
wejscia od Bukowskiej to te co zawsze?
Jak parkingi? Da się gdzieś blisko zostawić auto?
czekam na info
Seksta   brumby drover !
10 grudnia 2010 20:06
I ja sie pojawie jutro, po porannych cwiczeniach na uczelni, do 18 posiedze na targach i wracam na uczelnie pisac egzamin :?
Cóż- zawsze coś!

A i o 14 i 18 mój instruktor westowy będzie prowadził pokaz, więc zapraszam 😉!
i duppa, nie dotarłam...
mam nadzieje jutro

właśnei zastanawiałam sie kto jedzie show west ;-)  🏇
ovca   Per aspera donikąd
10 grudnia 2010 20:15
kto, kto?  😅
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
10 grudnia 2010 20:17
Moja mama wracając z pracy słyszała pozdrowienia dla re-voltowiczów. Byłam pewna, że coś się jej pomieszało 😁 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się