Dziękuję

deborah   koń by się uśmiał...
30 sierpnia 2010 11:18
bardzo bardzo dziękuję EPK za pomoc w ważnej dla mnie sprawie

przy okazji to niesamowite, że ludzie z drugiego końca Polski ot tak bezinteresownie pomagają...

naprawdę ogromne DZIĘKI!!! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Po raz kolejny fixxxer12 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Ogromne podziękowania dla

abre, za szczerą rozmowę i zastrzyk motywacji :kwiatek:

Arroch, za natychmiastową i bezinteresowną pomoc :kwiatek:

Dziękuję Wam!
DZIĘKUJĘ:

Galantovej- za bezinteresowne użyczenie mnie, a ściślej- mojej małej kuzynce- swojego konia, aby ta mogła się na nim przygotować i przystapić do egzaminu na brazową odznakę.
Marto, pomogłaś spełnić największe marzenie stawiającej swoje pierwsze kroki w jeździectwie osóbce.
Jeszcze raz dziękuję i zapraszam do galerii- Galant wygladał na egzaminie mega profi 😉



Deborah- za to, że w błyskawicznym tempie zareagowała i pomogła mi się Galantovej odwdzięczyć

Dropsik- już Ty wiesz za co 😉 Było miło, smacznie i bardzo "domowo". Dziękujemy z mężem za tak wystwne przyjęcie 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 października 2010 14:46
amarotsa- dziękujemy za cudowny prezent dla młodej na 3 urodzinki 🙂 aż żal używać aby nie zniszczyć.  :kwiatek:
Ponia - słów mi brakuje aby okazać moją wdzięczność dla Ciebie. :kwiatek: jesteś wspaniałą osobą i bardzo, bardzo dziękuję za te  wszystkie cuda. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
07 października 2010 16:12
Dziękuję Enklawie za pomoc w przełamaniu się, za cudownego konia i za to, że zawsze mogę ją odwiedzić, za to, że cierpliwie odpowiada na moje pytania oraz za to, że mnie wspiera.  :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
11 października 2010 18:45
Dziekuje Horciakowej za wyczerpujace informacje 🙂, Poswiecila mi wiele czasu i bardzo rozswietlila mroki mojej glowy 😉.
lostak   raagaguję tylko na Domi
28 października 2010 09:52
chciałam podziękować Quancie  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:za to co wczoraj powiedziała, to naprawdę miłe, potrzebne i było dla mnie zaskoczeniem.  Morda mi się smiała aż nie usnęłam 🙂
A ja właśnie zobaczyłam ten wątek 😉 i mi się miło zrobiło... Deborah to nie był żaden problem 😉
dziękuję kolorwiatru za wiele porad i za to, że zawsze mogę się jej wyżalić :kwiatek:
o to ja tez napisze.
baaardzo dziekuje caroline za to, ze jej sie chce 😉 i katce tez dziekuje. :kwiatek:
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
15 listopada 2010 13:15
BASZNIA - dopiero zobaczyłam 😡 Cieszę się, że rozjaśniłam te mroki i mam nadzieję, że pomogłam w podjęciu decyzji, no i polecam się na przyszłość 😀

A ja chciałam po raz kolejny podziękować Kopyciak. Tym razem za trud włożony w doprowadzenie mojego koniska do obecnego stanu, za poświęcenie i zaangażowanie jakie wkłada w opiekę nad nią. Lepszego miejsca dla Horodnej nie mogłam sobie wymarzyć. WIELKIE DZIĘKI  :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
15 listopada 2010 16:57
Horciakowa,  baaaardzo mnie wyedukowalas, po prostu zadna ksiazka ani net ani nic nie moze sie rownac z konkretna opowiescia konkretnej, madrej  osoby 🙂- to niezastapione.
ash   Sukces jest koloru blond....
24 listopada 2010 11:48
Bardzo bardzo chciałabym podziękować madzi i rtk za przesłanie zdjęć potrzebnych mi do pracy z anatomii!!! Dziewczyny jesteście wielkie!!!! DZIĘKUJĘ! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
dea za wszystko  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
29 listopada 2010 11:23
Dziękuję

Tani za określenie przyczyny śmierci mojego Dużego Żółtego Koguta i dobre rady

🙇 🙇 🙇
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dziękuję

Tani za określenie przyczyny śmierci mojego Dużego Żółtego Koguta i dobre rady

🙇 🙇 🙇
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Oj, coś Ty? Nie trzeba dziękować.  😡 Taka praca i tyle.
Jakbym go wskrzesiła to by dopiero było COŚ. 💃
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
29 listopada 2010 12:28
trzeba dziękować bo teraz mało ludzi robi coś zwyczajnie bezinteresownie

😉

BASZNIA   mleczna i deserowa
29 listopada 2010 14:32
Dempsey za kompletnie niespodziewana iskierke 🙂.
majeczka   Galopem przez życie!
01 grudnia 2010 12:50
Dziękuję Wszystkim, którzy wspierali mnie i trzymali kciuki za Nesia w zeszłym tygodniu podczas dramatu z kolką, koń już w pełni wrócił do siebie
Dziękuje też maxowa za najgrubszą derkę, którą od niej kupiłam - wiem głupie ale przy tych mrozach mojemu "dziadkowi" jest mega cieplutko!! Cieszyłam się jak dziecko że ją mam!
Chciałam podziękować  za wsparcie . :kwiatek:
chciałam podziękować Olciiik, za przepiękną kartkę urodzinową, życzenia i za to, że jest  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
ojej majeczka  😡 niech wam się długo i dobrze sprawuje 🙂

Sznurce....za motywacje do pieczenia!

Presji za te nadgryzione ciach 🙂 ubawiło mnie do łez w jakże źle zaczętym dniu 🙂
Kochani, jestem członkiem Rady Społecznej jednego ze szpitali w Szczecinie. Co roku, w grudniu, staramy się zdobyć pieniądze lub przeróżne przedmioty, zabawki, maskotki, kolorowanki etc, które przeznaczamy na prezenty dla pozostających w szpitalu podczas Świąt, chorych dzieciaków. W tym roku na nasze prośby odpowiedziało parę wspaniałych osób, które także Wy znacie. Bardzo chciałam podziękować Dominice Kraśko- Białek, Jackowi Ryczywolskiemu i Monice Kołodziej. Kochani, nie macie pojęcia jak wiele dobrego sprawiły Wasze gesty! Nie zdajemy sobie sprawy jak wiele cierpienia muszą znieść maluchy, jak bardzo są dzielne a czasem samote w swojej walce o zdrowie, bo najbliższe osoby je opuściły... Nie chcę by brzmiało to jak patos, ale tak właśnie jest. Święta to najlepszy czas by podziękować innym za ich dobre uczynki. Dziękuję Wam bardzo!
Dziękuję Teodorze za udostępnienie wywiadu  :kwiatek: :kwiatek:
Ja dziękuję całej Re-Volcie za poprawianie mi humoru, kiedy mam doła
kujka   new better life mode: on
07 lutego 2011 19:31
dziekuje Milusi za piekny prezent. nie zasluzylam  :kwiatek:
i Dzionce za to ze mnie juz tyyyyle razy podwiozla do stajni 😀
edit: i efce ze chce jej sie przyjezdzac i na mnie krzyczec!
po raz 2 tu Olciiik za uratowanie kontaktów handlowo- osobowych!  😍  🙇
dziekuje uzytkowniczce, ktora zarejestrowala sie na forum po to, by napisac pieknego posta ani nalazek (takie sa wyniki mojego prywatnego sledztwa 😉 ) bardzo dziekuje uzytkowniczce "kibic"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się