Dziękuję

jagoda1966, Jeszcze raz dziękuję za bezinteresowną pomoc z PIT-em.  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję Ci się jakoś odwdzięczyć.  😀
Gillian   four letter word
17 maja 2016 11:47
Dziękuję Julie za to, że jest wspaniałą osóbką, użyczyła mi swoją super brykę do przewiezienia konia, zrobiła milion kilometrów, umieściła konia w przyczepie, słuchała mojego stres-paplania i kupiła mi parówkę 🙂 i
Gillian, Cała przyjemność po mojej stronie. :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 maja 2016 14:27
Abre za ugoszczenie mnie i Baffinki, za która mi wstyd, bo bardzo dużo je :kwiatek:
pfff  😀iabeł:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 maja 2016 14:33
Przestrzan za mną chodzić!
Bo co? To kara za okulary  😁 Każdy Twój przyjazd to same straty  😜
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 czerwca 2016 11:04
Bardzo dziękuję czekoladowiec za pojście do sklepu, kupienie bryczesów i wysyłkę ich do mnie  :kwiatek:
Na re-voltę można liczyć 🙂
Tunrida bardzo dziękuję za bezinteresowną pomoc  🙂 💃 😍 :grupa:
Bardzo dziękuję wszystkim forumowiczom, którzy wspierali mnie po śmierci Kuby - na samym forum jak i w prywatnych wiadomościach, mailach, na portalu społecznościowym... Nie sądziłam, że dostanę takiego kopa życzliwości, otuchy, tyle wsparcia - nie wiedziałam, że tyle osób nam kibicowało, nie wiedziałam, że aż tylu z was śledzi nasze losy i że to, co się stało poruszy was nie mniej niż mnie...
Dziękuję. Jesteście wspaniali.
Ascaia -  :kwiatek: Ty wiesz!
Bardzo dziękuję  Trusi za ogromną i bezinteresowną pomoc  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
07 lutego 2017 08:12
Tunrida dziekuję!!! Jestes równa babka!!!
A ja dziękuję forumowiczce westa za wszystko co dla mnie zrobiła !!!!!    :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
W takich chwilach robi się człowiekowi tak głupio z wdzięczności, że aż nie bardzo wiadomo jak to ogarnąć.  😡
Dzięki wielkie Koniuszek, za próbkę MTG do "testów alergicznych"  :kwiatek:
Wielkie dzięki dla Na_biegunach  :kwiatek: Poratowałaś mnie bucikiem dla mojej łamagi, bardzo jeszcze raz dziękuję 🙂 Dobrych ludzi poznaje się w biedzie  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 lipca 2017 07:38
Majek!  💘 Ty wariacie!  💃 Dziękuję!  😍
Dziekuje infantil :kwiatek:

I zalegle podziekowania dla Strzygi i Tunridy :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się