Stajnie w Warszawie i okolicach

Ja jeżdże w Szwadronie w Starej Miłosnej (hipodrom) i jestem mega zadowolona 😉
[quote author=KaroDżok link=topic=46.msg829954#msg829954 date=1293713161]
Ja jeżdże w Szwadronie w Starej Miłosnej (hipodrom) i jestem mega zadowolona 😉
[/quote]

Pytanie czy Twoj kon rowniez jest zadowolony


Pln-wsch sciana W-wy jestem ZA.
Przydatny bylby osrodek z mozliwoscia dojazdu rowniez dla niezmotoryzowanych, skoro juz tak wspominamy czego oczekujemy  🙂
Ja też myślę, że po stronie Marek jest pustka. Sama mieszkam w Markach właśnie, a koń stoi w Łomiankach, bo NIE MA bliżej stajni, gdzie odważyłabym się go postawić. Hippika ewentualnie, ale tam praktycznie nigdy nie ma boksów wolnych albo są dla znajomych i rodziny 🙂 
Zgadzam się z Dzionką, mieszkam w Ząbkach a koń stoi w Dobrzyncu między Otwockiem a Kołbielą, dokładnie z tych samych powodów co Dzionki koń w Łomiankach. Zgadzam się, że to pustynia, jeśli chodzi o dobre stajnie...
lostak   raagaguję tylko na Domi
30 grudnia 2010 14:33
Jest jeszcze Wiktorowo które pewnie w przyszłym roku będzie bardzo godne zainteresowania, teraz jeszcze się kończy.
Ale to już  trochę dalej ale ten kierunek.

http://www.facebook.com/pages/Stajnia-Wiktorowo/148633255171814


pisalam o prawej stronie wisly, wiktorowo jest po lewej.  dla mnie to nie jest ten kierunek.

kurcze... moze zrobie centuriona bis 😉 👀
cieciorka   kocioł bałkański
30 grudnia 2010 14:39
lostak, wielu osobom spełniłabyś marzenia ;]

edit, jesli dobrze wygóglałam, to wiktorowo jest po prawej
Arimona, ja stalam w Szumawie. W boksach, jezeli chodzi o czystosc to bardzo srednio ( boksy co prawda wybierane 2 razy w tyg, ale konie nie maja doscielane w pozostalych dniach), karmienie sianem 2 razy dziennie. Karuzela wiazana z dosc kiepskim podlozem, miejscami naprawde grzasko. Stajenny jest tylko jeden i na jego glowie jest cala stajnia, nie ma raczej mozliwosci, zeby zmienial derki i wyprowadzal konia na karuzele.
tak dziewczyny z chęcią cos bym kupiła z tej strony tylko to poprostu graniczy z cudem, chcę kupić przynajmniej 3-4ha znalazłam super stajnie w radzyminie na 40koni ale co z tego skoro tylko 1ha a reszte owszem można dokupić ale za 12mln, co jest barierą nie do przeskoczenia.
lostak   raagaguję tylko na Domi
30 grudnia 2010 14:48
tak dziewczyny z chęcią cos bym kupiła z tej strony tylko to poprostu graniczy z cudem, chcę kupić przynajmniej 3-4ha znalazłam super stajnie w radzyminie na 40koni ale co z tego skoro tylko 1ha a reszte owszem można dokupić ale za 12mln, co jest barierą nie do przeskoczenia.


kup kawalek za warszawa, marki, jablonna sa 5  km od wawy, poszukaj dalej, 20 km od wawy.  w radzyminie jest do kupienia gospodarstwo, tanio, moge sprawdzic jesli chcesz.
Ruffian zyskasz moja dozgonną wdzięczność jeśli ruszysz z czymś konkretnym w Radzyminie  🙂
archeo, gdyby nie problem z działką koło stajni w radzyminie była by juz od wakacji stajnia z 2 halami, ale niestety z padoków dla koni nie mogłam rezygnować.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 grudnia 2010 15:07
kurcze... moze zrobie centuriona bis 😉 👀

rób, rób  😎

dziewczyny mają racje- sportowych ośrodków na północy po prawej stronie po prostu nie ma. a te, które mają hale i tak pozostawiają wieeeele do życzenia.
wiktorowo wydaje się bardzo fajne, ale daleko
na północy po lewej też bez szału. W normalnej odległości od wawy jest bajardo, lider i sawanka ze stajni godnych polecenia...

a jest coś w ogóle jak się jedzie trasą na poznań? bo tam to mam wrażenie ani kawałka stajni nie ma...
kujka   new better life mode: on
30 grudnia 2010 15:19
Anaa, a Salerno? to juz dalej troche ale dla ludzi z polnono-zachodniej wawki chyba jeszcze do zaakceptowania...
niedaleko Sawanki jest tez KJ Truskaw, ktory moge z calego serca polecic 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
30 grudnia 2010 15:30
na północy po lewej też bez szału. W normalnej odległości od wawy jest bajardo, lider i sawanka ze stajni godnych polecenia...

a jest coś w ogóle jak się jedzie trasą na poznań? bo tam to mam wrażenie ani kawałka stajni nie ma...


Duchnice są na trasie na poznań
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
30 grudnia 2010 15:50
w Duchnicach podobno nawet jest hala - z której nie można korzystać  😉
Anaa - fajna stajnia jest jeszcze w miejscowości Umiastów za Ołtarzewem. Jak dobrze zagadasz to może i wezmą konia w pensjonat.
Lostak, jak wybudujesz coś sensownego (jablonna, nowy dwór), będziesz miała kolejkę na boksy.
Wcale nie mysi być duży ośrodek, tylko wymiarowa hala, dobre padoki, karuzela i dobra opieką.
Połowę revoltowiczow będzie cię po stopach całować, a jak można będzie skakać to ja w tym łącznie 🙂 i za taka stajnię zaplacilabym 1500 lęka ręką. 
Myślę że nie tylko ja, bo patrzac na to ile osób jest w Bajardo to chętnych nie brakuje.

vanillaicecream
Dzieki za info. Czyli kolejna ladna stajnia z kiepska opieka.  🙁
Ja jestem z Białołęki i konia również trzymam w Łomiankach. Wiktorowo wygląda fajnie, ale jest pod Nasielskiem, więc znowu tak blisko nie jest. Chociaż godne rozważenia (dla osób zmotoryzowanych, więc ja póki co się nie łapię :hihi🙂
Reszta stajni w okolicy (których jest i tak mało) jest dla mnie nie do zaakceptowania. A luksusów nie wymagam. 🙄
[quote author=karolla1 link=topic=46.msg829951#msg829951 date=1293713085]
Jest jeszcze Wiktorowo które pewnie w przyszłym roku będzie bardzo godne zainteresowania, teraz jeszcze się kończy.
Ale to już  trochę dalej ale ten kierunek.

http://www.facebook.com/pages/Stajnia-Wiktorowo/148633255171814


pisalam o prawej stronie wisly, wiktorowo jest po lewej.  dla mnie to nie jest ten kierunek.

kurcze... moze zrobie centuriona bis 😉 👀
[/quote]

Niestety Wiktorowo to prawa strona Wisły, najkrótszy dojazd z Warszawy- Jabłonna, Legionowo, Dębę....
Wiktorowo zapowiada sie fajnie, ale nawet dla zmotoryzowanych trochę daleko.
Ja z domy do poczernina trasa 45km robilam w 40 min i byl oto meczące dzień w dzień.
A do Wiktorowo jest tyle samo km i nie trasa.  🙁
Co do Klucza powiem tak- pensjonariuszy jest bardzo dużo, bedzie faktycznie coraz więcej. ja trzymam tam kobyłę od prawie 3 lat, źrebaka też będę,  jezdzilam po wielu stajniach sportowych, i nadal jeżdże,  takze jestem osobą która sporo wymaga względem stajni itd. Dlatego nie bez powodu nadal tam stoję i stac bede. Oczywiscie właściwie nie ma stajni, w której komuś by coś nie pasowało, ale naprawdę  , przy odrobinie szczescia [🙂]da się wszytko dogadac.  Niestety co do naszej ( tej białołęckiej) czesci warszawy nie ma zbyt dużego wyboru stajni.
Arimona, true. Właśnie sprawdzałam sobie na mapie, wychodzi mi ponad 50km, w dodatku tam na trasie często są korki.
A szkoda, bo wygląda sensownie.
Ja tam dojeżdżam i jakoś leci, dojazd rekompensuje mi cena  😉
karolla1
Benzynę i kasę może rekompensuje, ale czy rekompensuje czas i zmęczenie ?  🙄
A jak tam w ogolę jest z opieka? Karuzeli nie ma? Boksy tylko angielskie i korytarzu w ogolę nie ma, jak to jest?  🙄

amnestria
No o korkach nic nie wiem, do Olendra, Bajardo i Poczernina korków nie ma raczej.
Cos sie wybudowalo bardzo fajnego w mniej więcej w okolicach Augustówka, ale hali nie mogą postawić przez przepisy, miały ruszyć jakoś na jesień, ale nie udało sie.

Lostak
tak z czystej ciekawości, nie rozkladacie w ogolę nawet dragów i koziołków na hali czy jest taka możliwość?  🙄
Arimona, ja tam zawsze utykałam (jadąc oczywiście w tamtym kierunku) w okolicach Jabłonny. Zwłaszcza jak się jedzie w godzinach popołudniowych, po pracy. 😉 Szczerze mówiąc, jak jest dalej, w stronę Legionowa - nie wiem. Bo jeżdżę sporadycznie 😉
lostak   raagaguję tylko na Domi
30 grudnia 2010 17:29
karolla :kwiatek: przepraszam, oczywiscie wiktorowo moniki jest po prawej.
Podpisuję się pod tym! Białołęka, Radzymin, Marki- prawdziwa pustynia jeśli chodzi o przyzwoite stajnie  🙁
karolla1
Benzynę i kasę może rekompensuje, ale czy rekompensuje czas i zmęczenie ?  🙄
A jak tam w ogolę jest z opieka? Karuzeli nie ma? Boksy tylko angielskie i korytarzu w ogolę nie ma, jak to jest?  🙄

amnestria
No o korkach nic nie wiem, do Olendra, Bajardo i Poczernina korków nie ma raczej.
Cos sie wybudowalo bardzo fajnego w mniej więcej w okolicach Augustówka, ale hali nie mogą postawić przez przepisy, miały ruszyć jakoś na jesień, ale nie udało sie.

Lostak
tak z czystej ciekawości, nie rozkladacie w ogolę nawet dragów i koziołków na hali czy jest taka możliwość?  🙄


Boksy angielskie są, korytarz wewnętrzny do czyszczenia też jest z bezpośrednim wejściem do myjki i siodlarni. Wszystko jeszcze takie nie dokonczone, ale korzystać się da.
Opieka ja nie narzekam, koniki bardzo dobrze jedzą, Monika jest elastyczna i skłonna do porozumienia. Mój koń chodzi ze stadem, ale są i takie co chodzą oddzielnie. Stajenny ok. Padoków od groma, dostają w zimę jedzonko na padoku. Hala stoi, i dziś woził się piasek na podłoże, pewnie będzie gotowe zaraz po nowym roku. Karuzeli nie ma, ale na wiosnę będzie (nie zdążyli przed mrozami). ja to jeżdżę rekreacyjnie i mi pasuje  😉
Padoków od groma

Ta czesc mi sie najbardziej podoba  😉 biorąc pod uwagę hale i karuzele która powstanie.
Sam pomyśl boksów angielskich świetny, a ze jest jeszcze jednak korytarz to w ogolę  😍

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się