termobuty

wpisz na allegro "wkładki grzejące" jest trochę 😉
Ja potrzebuję je do chodzenia na co dzień, ze stajnią pożegnałam się w marcu 2010.
Mam niby nieprzemakalne i z futerkiem buty z decathlonu, ale jak spóźnia mi się autobus 40min, to nawet to futerko nie daje rady...
[quote author=laga link=topic=66.msg830145#msg830145 date=1293720522]
Tam tara dam ! Moje Vixeny po 4 użyciach  😕 🤔wirek: Ja już nie wiem. W sumie jest mi w nich ciepło o dziwo mnie nie obcierają, są wygodne na jezdzie.. Ale jak popękają jeszcze bardziej to zacznął przemakać.... Aaaa ide sie powiesić  🙄


Laga , powiem ci tyle miałam ten sam problem ;/
Jak kupowałam wyglądały bardzo solidnie , niestety rozpadły sie po 2 tygodniach , dokładnie w ten sam sposób, 👿

Reklamowałam ;/

wiec nie wiem co teraz kupić ;/ 😵
A ja mam pierwszego wk...a na HKM-y. W jednym z nich zaczął się dziwnie zachowywać zamek. Muszę bardzo uważać z zapinaniem, bo potrafią się ząbki źle zaczepić i rozpina się cały. Reklamować już, czy poczekać aż się rypnie i dać gdzieś do wszycia nowy? Bo poza tym buty genialne i potrzebne na co dzień...
Anderia   Całe życie gniade
02 stycznia 2011 11:34
Ja bym oddała do naprawy suwak, reklamować chyba nie ma sensu skoro tak to buty są super  🙂 miałam to samo ze sztylpami Hipiki, świetną mają skórkę, wykonanie i są bardzo wygodne, ale zamek bardzo kiepski... raz na jakiś czas oddaję i jest ok 😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
03 stycznia 2011 18:54
Mam dylemat, co lepiej na następną zimę kupić termo sztyblety czy nowe termobuty (w moich chodzę juz chyba trzecią zimę)?Sprawa wygląda tak, że nawet jeśli mam na stopach 3 pary narciarskich skarpetek to palce mi się prawię odmrażają 🙁 ostatnio moje palce dochodziły do siebie przez godzinę! Bardzo proszę o pomoc.
Nic dziwnego jeżeli masz 3 pare skarpet. Kup sobie termobuty o rozmiar wieksze, tak zeby weszła grubsza skarpetka (najlepiej narciarska) i wkładka. Stopa musi miec luz.
Odświeżam..

Przyszły dzisiaj zamówione MOUNTAIN HORSE, nie spodziewałam się że tak szybko.. 🤔

Wraz z instrukcją zasuwania suwaka, ktoś potrzebuje?  👀  😁

Nie potrafie w nich chodzić  😲
  Dramka - dawaj tą instrukcje -to ciekawe , jak się fachowo zasuwa suwak  😁.
MH nie są oddychające?  😲
epk, mnie się właśnie wczoraj rozwalił kochany zameczek w HKM -ach 🙂, nie reklamuje, właśnie mąż gania z nimi pod pachą po szewcach  🙂
hehe - no mi jak padnie całkiem tez męża do szewca pogonię - tylko problem, bo ja muszę przez śnieg dojść na halę a w oficerkach nie dość, że szkoda to zamarznę...
Dla mnie to jeszcze większy problem bo nie ma hali  🙂 i ja głównie po śniegach ganiam, albo w cyrku zamarzam. Dlatego też mimo, że małżonek zgrzyta zębami to biega teraz za dobrymi zamkami bo szewc i owszem wszyje, ale trzeba sobie zameczek w pasmanterii zakupić, a tu wszędzie inwentaryzacje  🙂 wiec moze nie czekaj, aż się całkiem rozsypie  🙂
Czy nogi wam sie pociły w Fair-play? Bo Ja mam wewnątrz mokre  😵
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
04 stycznia 2011 17:40
Dzisiaj skończyły żywot moje HKM'y, więc pilnie potrzebuje jakiś termobutów/termooficerek tak do 220zł. Podobały mi się Vixen, ale naczytałam się strasznie dużo niepochlebnych opinii i chyba zrezygnuje. Najbardziej podobają mi się ESy, ale kurde strasznie drogie są... Polecicie coś tak właśnie do 220zł?  :kwiatek:
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
04 stycznia 2011 18:33
a ja wam powiem ze przetestowałam moje steeds z niemiec i są rewelacyjne 🙂 miałam tylko zwykłą podkolanówkę bawełnianą taką w jakiej jeżdżę w lecie do szybletów i super! ciepło mi w paluchy i całą stopę w łydkę tak samo, jeździ sie w nich wygodnie, jedyny minus to nie da sie jeździć w nich autem ( może to kwestia tego że mam pedały blisko siebie) bo ciężko jest wcisnąć sprzęgło lub gaz bez dotykania hamulca ale to mają być buty do jazdy konnej a nie samochodem 🙂
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 stycznia 2011 19:08
Mógłby mi ktoś na szybko powiedzieć coś o eurostarowych termobutach ?  :kwiatek: warte tych 280zł?
Bo mam zamiar kupić i chciałam się dowiedzieć czy jednak są dobre na zimę 😉 ew. co możecie polecić do 300zł  ew. 360zł :kwiatek:
York odpisał na mój e-mile z zapytaniem czemu Vixeny pękają '

Witam,

Co do butów Vixen, jeżeli jest Pani ich nabywczynią i pękły,
proszę o zgłoszenie reklamacji w punkcie w którym je Pani zakupiła,
a zwrócimy pieniążki.

Pozdrawiam
Meduza

Hmy...Tylko nie ma odpowiedzi czemu pękają tylko juz zakładają ze pękły  😂
laga, liczyłaś że napiszą ci "tak, pękły bo wykonaliśmy je z syntetycznego materiału i nie przewidzieliśmy, że oprócz jazdy ktoś będzie chciał w nich chodzić."
?
Od dziś jestem dumną posiadaczką ESów  😅 i szczerze powiem że nie wiem jak Wam udało się wstrzelić w dobry rozmiar przez internet. Rozmiarówki podane na stronie są raczej nietrafione, a żeby dobrać odpowiedniego buta musiałam się trochę namierzyć. Zobaczymy jak się sprawdzą w akcji 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
04 stycznia 2011 19:44
Medziiiik, no pliz, było ostatnio o ESach całe mnóstwo...

arivle, weź doskładaj i bierz ESy, moim zdaniem warto 😉
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 stycznia 2011 19:51
wpisałam Eurostary w wyszukiwarkę to tylko w ogłoszeniach były ..;/
croopie tak  😂 Zapytałam sie czy wypuszczą coś " ulepszonego"..
laga najważniejsza informacja że przyjmuja zwrot bez problemu, a dlaczego pękają mnie np nie interesuje.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
04 stycznia 2011 20:02
Maleństwo, problem w tych, że nie mam kiedy doskładać, bo potrzebuje buty na wczoraj, bo nie mogę jeździć w zwykłych oficerkach zimą bo nic nie czuje łydką  i umieram z zimna 🤔wirek:
Dramka, nie.

Cler mi się udało wybrać dobry rozmiar bo kupowałam je w sklepie i miałam możliwość zmierzyć 😉
a jeśli już tu jestem to muszę powiedzieć, że moje ESy fajnie się do mnie dopasowały i latam w nich nie tylko w stajni ale i czasem na codzień i jeszcze mnie nie zawiodły. (i mam nadzieje nie zawiodą 👀 )
myślałam że to nie nastąpi ale też musze dołączyć do grona niezadowolobnych użytkowniczek Vixenów..... własnie odkryłam kilka miejsc gdzie są pęknięcia.... w tych samych miejscach co u Dramki i lagi.... narazie w dużo mniejszym stopniu ale spodziewam się ze po kilku kolejnych razach będzie ich więcej.... grrrrr..... tak więc oprócz ładnego wyglądu to lipa.... 🙁🙁
niezawodność moich vixenów również dobiegła końca...
a ja wam powiem ze przetestowałam moje steeds z Niemiec i są rewelacyjne 🙂 miałam tylko zwykłą podkolanówkę bawełnianą taką w jakiej jeżdżę w lecie do sztybletów i super! ciepło mi w paluchy i całą stopę w łydkę tak samo, jeździ sie w nich wygodnie, jedyny minus to nie da sie jeździć w nich autem ( może to kwestia tego że mam pedały blisko siebie) bo ciężko jest wcisnąć sprzęgło lub gaz bez dotykania hamulca ale to mają być buty do jazdy konnej a nie samochodem 🙂


W pełni zgadzam sie z opisem  💃 są boskie łatwo sie zakładają / zdejmują, ciepło w nich a i noga sie nie przegrzewa jak jest za ciepło. Nie przemakają w mokrym śniegu. Nie jeździłam w nich jeszcze ale chodzi sie bardzo dobrze ( nosze je wszędzie bo nie mam normalnych butów na zimę ). Ja jeżdżę w nich samochodem i nie narzekam wiec to raczej zależy od samochodu i nogi 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się