Kącik Ujeżdżenia

kujka   new better life mode: on
18 marca 2011 14:17
D+A, efka, a mozecie powiedziec kto byl tym trefnym amatorem? czy tak sie czaic bedziecie?
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
18 marca 2011 14:18
D+A, efka, a mozecie powiedziec kto byl tym trefnym amatorem? czy tak sie czaic bedziecie?


nie o czajenie chodzi zobacz wyniki rundy 🙂
To nie żadna tajemnica, wyniki wiszą na kilku stronach😉
no dobra, zobaczyłam wyniki i oplułam monitor ze śmiechu... to jakiś żart czy co?

ktoś wie, gdzie znaleźć wyniki ze Zbrosów?
Może sędziowie stwierdzili, że jej jazda to amatorszczyzna 😉
epk  Wyniki ze Zbroslawic można znależc tu: http://www.horseteam.pl/zawody.php
tak tak, już znalazłam - musiały mi komórki zderzyć i przypomniałam sobie, że mi tą stronę ostatnio Jacek pokazywał...
kujka   new better life mode: on
19 marca 2011 10:12
Mistrzostwa Białorusi w Ujeżdżeniu – Mała Runda (II miejsce), koń Hiramas
Mistrzostwa Pomorza i Kujaw – Seniorzy (III miejsce), koń Doc Mellow
ZOO Kwidzyn – Runda C (II miejsce) Doc Mellow
CDI-W Wrocław – Mała Runda, koń Demosfen
ZOO Aromer Józefin – Runda C (III miejsce), koń Watson; Mała Runda (IV miejsce), koń Demosfen
(to tylko niektore osiagniecia ze strony http://padaprigorova.com/?page_id=35)

normalnie padlam, leze i kwicze.
przy tym to ja nie jestem nawet amatorem.
wlasciwie nie wiem czym ja w takim wypadku jestem.

D+A gratuluje 3 miejsca przy TAKIEJ konkurencji. 😉
Dostałam kilka fotek ze Zbrosławic - MIEDZYnarodowych CDN (Concours de Dressage NATIONAL)






Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 marca 2011 19:35
To aż tak brzydko w Sopocie nie mamy 😀
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
21 marca 2011 19:36
rtk, łomatko .... szkoda słów... :/
Rtk-a, o ja p i e r d z i u....To jakaś masakra, a my narzekamy na partynice, że podczas HPP błoto było wszędzie...
mtl   I M Equestrian
21 marca 2011 20:32
hmmmmm... przy tej pogodzie - błocie i szarości - wygląda gorzej niż ja to widziałam jak byłam tam w lecie...
Ten ogólny bajzel faktycznie wstyd, ale z błotem co można zrobić?
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
21 marca 2011 20:55
Ten ogólny bajzel faktycznie wstyd, ale z błotem co można zrobić?


chyba jednak bardziej razi bajzel niż błoto..
Ten ogólny bajzel faktycznie wstyd, ale z błotem co można zrobić?

... rozłożyć maty 💡
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 marca 2011 21:17
Norma w Zbrosach 😎
Ja wam coś powiem apropos Zbrosów, syfek jest a do tego ta pogoda sprawiła, że zdjęcia prezentują się fatalnie, jeszcze przedwczoraj tam byłam i jakoś nie zwracałam na to uwagi, na prawdę, a to dlaczego? Dlatego, że atmosfera tych zawodów jest tam zawsze bardzo fajna, nikt nie robi problemów, wszyscy są uśmiechnięci i życzliwi. Trochę błotka na drodze (ale wszędzie są betonowe chodniki więc nie brodzi się po kolana!!), w łączniku jakieś luźne torby i stojaki, bez przesady. boksy namiotowe trochę podlało, organizator za darmo dowiózł słomę do woli. zawody trwały od 7 rano do 20, bardzo sprawnie, łącznie z równaniem obu hal (no może bez szału ale coś tam ruszali), wszędzie wisiały listy i wyniki, rozgrywane zgodnie z planem.  do tego super ciepła knajpka z pysznym żarciem i możliwość spania na miejscu zawodów 🙂 w zbrosach można spotkać znanych ludzi z całej polski, dobrze że cokolwiek robi się w tym miejscu, no i kasę można było wygrać niemałą co w tej dyscyplinie jest wielką rzadkością!!!
No jakoś tak jest, że faktycznie co roku wszyscy tam ciągną - 😉. Nie zmienia to jednak faktu, że wygląda to na zdjęciach przeokropnie..
Z drugiej strony jest kilka miejsc w Polsce, gdzie warunki nieporównywalnie lepsze a jakoś nie widać ekstra obsady na zawodach...
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
22 marca 2011 08:45
no i jakby trochę ten bajzel w kątach został dodatkowo sprzątnięty to by było miodzio, a tak to jest niesmak trochę 😉
A ja się założę, że tam nie było jakiegoś wielkiego, błotnego dramatu. Z resztą - co pan z błotem zrobisz, trza poczekać aż wyschnie.
Bardziej można byłoby się przyczepić do "nieporządku ogólnego" -> szopa, te okna, jakieś graty tam zalegające, siatki i Bóg wie co jeszcze. Z tym coś zrobić zawsze można.  😉
mtl   I M Equestrian
22 marca 2011 19:36
http://swiatkoni.pl/news-display/2920.html :

Komunikat SKJ Sopot i Hipodromu Sopot sp. z o.o.
29.03.2011
Informujemy, że wbrew pojawiającym się w środowisku jeździeckim wątpliwością organizacja XII Halowego Pucharu Polski przebiega bez zakłóceń.

   Rozpoczęta rewitalizacja Sopockiego Hipodromu nie będzie kolidowała z Halowym Pucharem Polski. Plac budowy jest odseparowany od używanej obecnie pozostałej części ośrodka.



   Zawody są zabezpieczone pod względem organizacyjnym i logistycznym oczekujemy jedynie na zgłoszenia zawodników, a postaramy się przygotować wszystko aby mogli rywalizować sportowo na czworoboku krytej hali Hipodromu Sopot w dobrych warunkach, na odpowiednio rozprężonych wierzchowcach.
Sobotnie i niedzielne konkursy będą na żywo relacjonowane na stronie www.swiatkoni.pl
   Obsługę komputerową będzie wykonywała ekipa Pana Wojciecha Helaka, a całość jako spiker poprowadzi Jacek Ryczywolski.
Zarząd Sopockiego Klubu Jeździeckiego
Lech Kardasiński
Agata Jarzycka - Stefańska

Zarząd Hipodromu Sopot sp. z o.o.
Magdalena Rutkowska


Sopot 28 marca 2011


no więc.. kto przyjezdza?
lostak   raagaguję tylko na Domi
30 marca 2011 05:10
ekipa aromerowo-centurionowa jedzie razem🙂
Są jakieś zdjęcia z Aromeru? Chodzi mi o Julię Kolczyńską na Pokorelii i Ammadeusie, będę wdzięczna 🙂
Mam nowiny z frontu iberyjskiego 🙂 Nie wiem, czy już się przewinęło w wątku, ale wybaczcie, nie śledzę ostatnimi czasy forum 🙁

<przepraszam od razu, ze nie przetłumaczone, ale nie wiem jakiego cuda użyć, żeby tłumaczyło całe strony>
[[a]]http://www.topiberian.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3135%3Amorgan-barbancon-y-qpainted-blackq-han-debutado-en-competicion&catid=74%3Aactualidad-internacional-&Itemid=819&lang=en[[a]]

czyli z grubsza się rozchodzi o pierwszy start nowej właścicielki Painted Blacka. Brała udział na zawodach w Holandii. Wygrała swoją klasę z wynikiem ponad 71%. Program nazywał się “Rabo Future Cup” i jego poziom był równoznaczny z "krótką wersją Grand Prix", spotykany na zawodach FEI dla jeźdźców poniżej 25 lat. Jej trenerka, Anky van Grusven oczywiście jest zadowolona z wyniku 😉 Sama amazonka wspomina, ze jest bardzo zadowolona ze swojego nowego wierzchowca. Jak sama mówi, czuła, że niezwykle jej pomagał podczas samego przejazdu.

Pierwsze międzynarodowe czworoboki planowane są na CDI***/CDIO/Y/J/P Saumur (od 28 kwietnia do 1 maja). Z powodu okresu pełnych egzaminów Morgan najprawdopodobniej zawiesi starty aż do czerwca.

aja pytanie od czapy 😀 czego życzy się dresażowcom? połamania ostróg, bata? kurde bo tak się zastanawiam. kogo obstawiacie na HPP w klasie CC?
W małej rundzie nie mogłabym obstawiać nikogo innego jak własną trenerkę 😉
A dresażowcom życzy się znalezienia wyjścia z czworoboku 🙂
croppie, a z kim trenujesz?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2011 21:37
Ja mam swoje faworytki w kategorii juniorów młodszych, juniorów i seniorów 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się