X Factor

Głos Czesława w jego piosenkach wydaje mi się taki trochę pedalski.😀 Ale przez was słucham tą Maszynkę teraz. 🤬

Kuba zawsze jest najlepszy, w każdym jury. 😎
Muzy Mozila nie kupuję, jest jak sztuka nowoczesna - że niby im większe dziwactwo, tym większy artysta? Typu... powyrywał lalce nóżki, położył na niej kółeczko i każe się podziwiać.
Ale w jury jest jak najbardziej fajny. W ogóle do jury nie mam zastrzeżeń - prezentują racjonalne, logiczne podejścia, różnią się upodobaniami, ale potrafią to fajnie uargumentować. A programy wokalne lubię, podobnie jak Burza, oglądać, śledzić, zobaczyć osoby, które wpadły mi w ucho w kolejnych odsłonach i jakoś nie bardzo mnie obchodzi dalsza ich kariera.
edit: Nie zauważyłam odpowiedzi o Kaprioleczce, wow!  🤔
budzi tzn, mam "Maszynkę" ustawioną na budzik :P
kenna, bo dla mnie to nie jest dziwactwo 🙂 a sztuki nowoczesnej nie kupuję 😁 ale ja lubię Kossaki 😁

Tak czy siak- szykują się fajne głosy! 🙂
moze dla niektorych to oczywistosc, ale dla tych, ktorzy sa poirytowani sposobem wyslawiania sie czeslawa: on wychowal sie w danii i tam studiowal na kopenhaskiej akademii muzycznej.  stad zacina sie i charakterystycznie "gulgocze" jak chce powiedziec za duzo na raz 😉
Burza, od chylinskiej sie odczep, to ze robi cos innego nie znaczy ze jest to gorsze. jest inne, bo babce przybylo troche lat, przybylo i ubylo troche pieniedzy, a zyc z czegos trzeba. i z cala pewnoscia rozwinela sie muzycznie i nauczyla spiewac.
a co do komercjalizacji zawodu artysty. rozumiem, ze podobnie jak weterynarze, najlepiej zeby dzialali charytatywnie, pracowali z dobrego serca i nie robili nic aby zarobic wiecej pieniedzy?
Inny juror Max Factor - Kuba Wojewódzki.
Wczoraj z przykrością obejrzałam jego program, gdzie gościł Kabaret Ani Mru Mru i Wojciecha Pszoniaka.
Okropne widowisko.
Gospodarz nie sprostał zadaniu. Żarty wulgarne i niemądre.
Jakoś wyżej go ceniłam. Już nie będę.
katija, dla mnie to co robi JEST gorsze, tak jak połowa tu w wątku czeka aż Czesław zejdzie na podobną drogę.
Ja nie kupuję takiej Chylińskiej. Zarabianie- jak widać po moich wypowiedziach- na zdrowie, czy chodzi o jakieś show, czy reklamy- to też ich praca.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 marca 2011 14:30
Inny juror Max Factor - Kuba Wojewódzki.
Wczoraj z przykrością obejrzałam jego program, gdzie gościł Kabaret Ani Mru Mru i Wojciecha Pszoniaka.
Okropne widowisko.
Gospodarz nie sprostał zadaniu. Żarty wulgarne i niemądre.
Jakoś wyżej go ceniłam. Już nie będę.


oj nie sprostał... 🙁 zwłaszcza aluzje do ani mru mru że niby co oni wiedzą o komunie, okazało się że więcej niż wystylizowany na chłopca Kuba  🙄
Wiem, że to wątek dotyczacy X Factor, ale nie chcę zakładać kolejnego tematu.
Dzisiaj o 20😲0 na telewizji POLSAT leci program Must Be The Music. Tylko Muzyka.
W tym odcinku puszczą występ Rafała Radomskiego (w czerwonej koszulce, z gitarą, zaśpiewa swoje teksty). Bardzo proszę, jeśli to dla was nie problem, to zagłosujcie na niego, na facebooku po dzisiejszym programie.
🙂
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
13 marca 2011 12:53
Czy podesłał by mi ktoś link do odcinka must be the music, gdzie Kora mocno skrytykowała kolesia?
Zapowiedź była w TV.
gdzie mogę oglądnąć pierwszy odcinek ?



Chodził do mojej podstawówki 😀
Wygląd koszmarny, ale śpiewa świetnie 😀 Nie umie wyciągnąć tak wysoko to śpiewa niżej 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 marca 2011 18:13
e, tam ja tego Szpaka jakoś nie kupuję...
gdzie mogę oglądnąć pierwszy odcinek ?

vod.onet.pl
[quote author=emade link=topic=46286.msg899391#msg899391 date=1297772987]



Chodził do mojej podstawówki 😀
Wygląd koszmarny, ale śpiewa świetnie 😀 Nie umie wyciągnąć tak wysoko to śpiewa niżej 🙂
[/quote]


Nie umie wysoko? Acha.  😎
noen   A story of a fighter of our human race
06 kwietnia 2011 12:31
[quote author=kujka link=topic=46286.msg926889#msg926889 date=1299449976]
Pursat, czeslawa znaszy tylko pewnie o tym nie wiesz:


Urwę Ci głowę. 😁 Odpaliłam jutjuba i... słucham, słucham, słucham. 😀
[/quote]

posłuchaj tego wykonania :
. Najlepsze wykonanie tej piosenki jakie słyszałam, nawet lepsze niż na koncercie 😉 Na telefonie mam pobrane w wideo i mp3 i słucham cały czas 😀

Nie umie wysoko? Acha.  😎


Lubię tego gościa
No ale to inna piosenka :P Zupełnie inaczej musiałby zaśpiewać niż tutaj :P
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 kwietnia 2011 20:44
Obejrzałam z ciekawości jeden odcinek. Że-nu-ła. Głównie za sprawą jury. Sablewska nic nie mówi, Czesław mówi, ale nie idzie go zrozumieć, a jak już zrozumiem, to mówi coś z podtekstem erotycznym, co go podnieca, a co nie. Zdecydowanie mówię nie :/
noen   A story of a fighter of our human race
06 kwietnia 2011 21:00
[quote author=maleństwo link=topic=46286.msg966538#msg966538 date=1302119093]
a jak już zrozumiem, to mówi coś z podtekstem erotycznym, co go podnieca, a co nie.
[/quote]

Nie wiem jak w duńskim,a le w norweskim (a oba języki sa bardzo poodbne do siebie, bo rozumiałam co on tam po duńsku gadał) wyrażenie ''być podnieconym'' nie określa tylko tego jak on się czuje w strefie erotycznej, i że go coś podnieca. Ale znaczy też to, że mu się MEGA podoba, i jest tym zachwycony itp. Nie wiem, może to stąd wynika błąd 😉 Nie wiem dokładnie o którym momencie mówisz, ale to tylko taka ''ciekawostka'' 🙂
No nie, faktycznie Husaria, koleś z taką skalą głosu nie potrafiłby zaśpiewać wysoko. Absolutnie.  😜
Dla mnie jak do tej pory tylko jeden głos mnie położył, zabił, i- nie ukrywam- poryczałam się słuchając- Gienek Loska.
Ale zgadzam się poniekąd z Kubą, że takie głosy i takie śpiewanie może stracić w tego typu programie.

Gienek 🙂


Jedyna osoba, którą zapamiętałam i której od tego czasu słucham, wracam do niego. Nie musi wygrać- dla mnie najważniejsze jest to, że teraz wiem że istnieje 🙂
Burza zgadzam się z Tobą, jako jedyny pokazał siebie poprzez wykonanie piosenki.
Dokładnie.. i teraz zastanawiam się czy za czasów Idola miałam mniejsze wymagania czy było więcej dobrych głosów. Ah i bardzo dużo przyjemności dał mi starszy facet bluesujący pod krawatem i kobieta, która zaśpiewała New York. Każde z nich po 50tce.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 kwietnia 2011 15:32
ktoś wie jak się nazywała ta dziewczyna która śpiewała 'Crazy'?
madmaddie, google mówi, że Marta Podulka

czy ktoś mniej więcej wie kiedy odpadł Kuba Nycz? Na castingu śpiewał piosenkę pt. 'up and down' Billy'ego More.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 kwietnia 2011 17:21
lotka13 dzięki  :kwiatek: całkiem zapomniałam o wujku google  😡
oglądał ktoś dzisiaj? Co myślicie słusznie wybrali ludzi do finału?

a i czy ktoś wie co to za piosenka?
http://xfactor.plejada.pl/1230,21349,1,kogo_wybral_kuba_wojewodzki_i_alicja_bachleda-curus,wideo.html
Ja bym wywaliła tego faceta, który wygląda i zachowuje się jak baba. Patrzeć na niego nie mogę. 🙄
no ja też! i jeszcze ta starsza kobieta..
zamiast nich wpuściłabym tą brunetkę co odrzucił Kuba.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się