Anonimowi Zakupoholicy

trzynastka   In love with the ordinary
05 grudnia 2008 23:04
ale sie nakupowałam dzisiaj 🙂

perfumy lacoste dla faceta
jeansy dla siebie
zestaw do malowania się [taka paleta cieni i pudrów]
kolczyki
czapka z diverse
mikołaj figurka dla mamy
mój bilans  około tygodniowy:
- 25 kg otrąb
- 25 kg marchwi i 25 kg buraków
- climatexy
- nici hazel + owijki
- cotton marcepan+ owijki
-cisteczka eskadrona w kształcie serduszek , są piękne  😉
- perfumy esprita i benettona
-2 bluzy w diversie

i to chyba tyle

Solina  pochwal sie jak ci sie sprawuja te bryczesy bo tez chciałam je kupic
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 grudnia 2008 11:48
Ostatnie moje zakupy 🙂

Trapery brązowe
DVD 'K-Pax'
2 części 'Wiedźmina' Sapkowskiego
Kulki do kąpieli 10 szt
2  czekolady Lindt [chilly i pomaraczowa]
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
06 grudnia 2008 12:09
ciska  pochwale sie dopiero jak je przetestuje 🙂 wiec pewnie gdzies za tydz bo nie bede miala okazji wczesniaj siasc na konia
Karmelita ciekawa jestem wrażeń, bo mam zamiar swojego olympusa na to wymienic
Tzn. aparat jest niewątpliwie dobry i nawet przy moim totalnym braku pojęcia robię nim duuużo lepsze zdjęcia niż moją małpką. Ale z każdym zdjęciem przekonuję się, jak wiele jeszcze pracy przede mną i jak wiele jego możliwości jest chwilowo poza moim zasięgiem 🙂 Za to jak już mi się coś uda odkryć to radość jest niebywała 😀
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] wielkośc avatara
Karmelita uczyłam się obsługi sama, przeglądałam instrukcję, robiłam próbne fotki.
Początki wyglądały śmiesznie, ale z czasem jest coraz lepiej. Aparat też potrafi oszukiwać, trzeba się nauczyć, jak mu się nie dać 😉

Ostatnio jakoś zakupoholizm u mnie kiepski, poluję tylko na jeden czaprak i to bez większego ciśnienia. Mój koń ma chyba wszystko, czego mu potrzeba do szczęścia.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
06 grudnia 2008 20:00
kupilam sobie dzisiaj buty i to w przecenie :P nie ma to jak wejsc do sklepu i po 10 minutach wyjsc 😁
Pigwa ja tak kupiłam płaszcz na zimę. Weszłam tuz przed zamknięciem sklepu, babka mi jeszcze mówiła, że za 5 min robią rozliczenie dobowe, więc... przymierzyłam, kupiłam i wyszłam. Tego dnia nie planowałam zakupów 🤣 I moze dobrze wyszło, bo jak sobie wymyślę co chcę, to mogę rok szukać i nie znajdę. A tak... totalny spontan 😉

Ja dzisiaj:

owijki polarowe czarne,
kask Tattini Pro czarny,
czaprak Lamicella brąz + beżowa lamówka
cuksy chyba jeżynowe
termobuty (nie pamiętam jakiej firmy :icon_rolleyes🙂

A na wszystko zniżka 20 % 🏇
czy ktoś mi może doradzić jakie dżinsy kupić by wytrzymały dłużej niż 5 miesięcy??
levisy i wranglery nie dały rady  😤

a i cena nie może być zbytnio zaporowa.
cieciorka   kocioł bałkański
06 grudnia 2008 21:34
jeszcze nie mialam takich co by przynajmniej 1,5roku nie wytrzymaly bez wzgledu na firme :P
cieciorka dokładnie, ja też, zaczęłam się więc zastanawiać co ty robisz z tymi spodniami Magda 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
07 grudnia 2008 09:14
madzia a co ci się ze spodniami dzieje? OPwszem moje Lee czy levisy też się szarpią na dole ale nic pozatym 😉
moje dzinsy zazwyczaj wytrzymuja 1-1,5 roku, czasem 2, i nie wydaje na nie duzo kasy, zazwyczaj ok 100-120zl, nie mam pojecia co im robisz, ze zyja tylko pol roku 😁 😉

wczoraj bluzka i bielizna ze Snoopym C&A, kilogram zelkow, zapas nutelli i podkowa z czedkolady 😡
hmm, wszystkie dobre jeansy, które miałam, wytrzymywały po kilka lat - przerobiłam levisa, lee, wranglery, calvina kleina, esprita - najczęściej po prostu z nich wyrastałam 🙂

natomiast te z h&m po pół roku chyba zaczęły się przecierać w kroku, z aggi wyblakły po kilku praniach i zrobiły się bardzo nieprzyjemne w dotyku
magda,
jeansy Zary sa super jakosci moim zdaniem 🙂
Co nie zmienia faktu ze mimo malo przyjemnej ceny i jej kiepski stosunek do jakosci uwielbiam Wranglery. Za ich kroj 😉 Ale niestety juz kolejne spodnie jakos szybko m isie rozciagnely..
uch, ja wczoraj zrobiłam sobie z mama i siostra mikolajki  galerii krakowskiej🙂 dwa sweterki, bluzka, torba i czapka uszatka z futerkiem😀 i rękawiczki🙂 i... chyba tyle;P
KAZDE spodnie mi sie przecieraja w kroku - za grube uda mam 😉 no bryczesy z pelnymi lejami daja rade 😀
wranglery nawet nie w kroku a nizej sie przetarły, bo zaczeły sie zginac/marszczyc i poszło jakies 5 cm wszerz nogawki po nitce..
czyli to nie zalezy od firmy-kazde mi sie przetra? 🙁 buu...
Magda mi się niektóre spodnie tak przecierały jak ważyłam 54 kilo, więc może to nie wina Twoich ud?

Wnioskując po moim mężu, który jest niszczycielem spodni jeansowych, najdłużej wytrzymywały Crossy, a bardzo drogie nie są.
Magda ja miałam podobny problem zawsze, nie przecierają się jak masz chudsze uda. witaj w klubie 😉
No to ja  😀

*Tunika czarna VILA (prezent pod choinkę dla mamy) i po prawej dla siebie Sisters Point na sylwestra



*Tunika czarna z cekinkami i gorset jedno i drugie VILA



*Top i Bolerko szare ONLY (foty bolerka nie mam)



*Kozaczki



*Czarne rurki

*Prezent dla chłopaka pod choinkę  🤣 : - starożytny Aquazaur



*Dla konia różowy komplet HH - czaprak,owijki,nauszniki (od Struski  :lol🙂




Jeszcze tylko prezenty dla taty, siostry, dziadków i wsio do świąt  🙇





To ja ostatnio znow przegielam..
Przed pojsciem do spzitala, szybko polecialam do Galerii po prezent dla rodzicow.. no i tylko weszlam do swojego ulubionego sklepu :
Wyszlam z:


A pozniej pojechalam do innej galerii oddac szybko frak do pralni.. i wyszlam z torebka czerwona z Quazi..

Oszalec mozna:P
sasasa już mój  (na współwłasność z mamą, coby OC wyszło taniej  😉 ) 😁 🏇 💃 😅 😍 💘 😜
czerwony😀 faaaajny🙂
ktos niedawno pytal o taki breloczek, przez przypadek znalazlam, mam nadzieje, ze sie przyda 🙂
http://www.galopada.pl/sklep/index.php?cPath=272_276
już się nie mogę doczekać kiedy zasiąde za kierownicą  💃
ale najpierw:
muszę zdac na prawko  😵 😁
potem będę jeździć starszą wersją - Golfem II, coby nie porozbijać trójeczki  🏇

czyli gdzieś tak na wiosnę będę podbijać warszaffkę  🏇
Ja nabyłam dziś dla siebie upragniony pulsometr POLAR F4, o taki:



dla brata taki:

i zegarek z mnóstwem cyrkonii.. 🙂
ostatnio...

10 ksiazek 😡  😡  😡
i nowa "ayo"...
i "shreka" na dvd, bo kosztowal tylko 19.99, a jeszcze nie mam...

dzien bez ksiazki, to dzien stracony  👀
Nikitaaa, wymiatasz ;-)
nie mój styl - ale rzeczy fajne...

Ja obczaiłam 3 fajne lumpexy - i na nich bazuję co zaowocowało
-białą marynarką z rękawami 3/4, spódnicą, bluzą i innymi duperelami
Nikitaa,
gdzie kupilas tego ciuszka na Sylwestra? wyglada super 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się