Pomoc dla rox potrzebna

rox   ogony trzy
07 lipca 2022 10:12
kare_szczescie, jejku dziękuję 🙈 Ja jednak kawałek od Katowic jestem - okolice Wielowsi (ale fejsbukowo mam ustawione Zabrze, więc może dlatego Ci gdzieś migłam 🙂 )

Przeglądam właśnie jak wyglądają te bazarki i co muszę napisać mądrego, żeby z tym ruszyć, bo widzę, że całe regulaminy są dodawane 😅
Za godzinę wychodzę do pracy, to może jeszcze zdążę coś sklecić.
rox   ogony trzy
07 lipca 2022 11:09
Nie mogę już edytować postu. Zrobiłam to 🙈
Nie mam zielonego pojęcia czy działa tak jak powinno, jak są jakieś uwagi to dajcie znać.
Jeszcze nikomu nie rozesłałam, śmigam do pracy i zostawiam link

https://www.facebook.com/groups/3ogony

Dzięki 🌻
Aaa cicho tu! Można już wrzucać aukcje?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 lipca 2022 14:45
Mi wyskakuję błąd jak chcę otworzyć linka.
Aleks   If you are NOT in neutral ask yourself why not - Karen Rohlf
14 lipca 2022 14:53
Mi się udało dołączyć do grupy aukcji jak rox dała linka, ale nie mogę wykonać żadnych działań.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
14 lipca 2022 14:57
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 lipca 2022 15:24
Pati2012, mam taki obraz:
Screenshot_20220714-152342_Facebook.jpg Screenshot_20220714-152342_Facebook.jpg
rox   ogony trzy
14 lipca 2022 15:29
Co zrobiłam nie tak i jak to naprawić?😅😨
Aleks   If you are NOT in neutral ask yourself why not - Karen Rohlf
14 lipca 2022 15:37
update: u mnie na stacjonarnym wszystko działa już
rox   ogony trzy
14 lipca 2022 15:57
Coś tam poklikałam w ustawieniach, niby posty można dodawać bez akceptacji. Za to do teraz nie znalazłam gdzie jest zakładka "informacje " którą można uzupełnić😅😅
rox, jakieś wieści?
rox   ogony trzy
28 lipca 2022 09:00
_Gaga, póki co wszystko chyba stoi w miejscu. Agent coś tam chodzi, jak ma lepszy dzień to nawet podkłusuje, jest nieporównywalnie lepiej niż w ostrej fazie, ale do idealności daleko 🙁 po ostatniej kontroli wet, czyli 4tyg temu znowu się zaostrzył i był wrzucony na leki. Dopiero od tygodnia nic nie bierze. Podejrzewam, że opuścił się/zrotował jeszcze bardziej w tym czasie. Za 2 tyg mamy RTG i kolejna wizyta kowala i fizjo.
I Melissie niestety nasiliły się objawy neuro, co mi spędza sen z powiek 😓 podawałam leki przez tydzień, jest lepiej, ale to jeszcze nie to. Szukam jakiejś ekstremalnie mocno skoncentrowanej Wit.B, bo tą którą co jakiś czas podawałam, została wycofana i nie umiem się odnaleźć z dobrym zamiennikiem 😅
rox, a możesz zdradzić jaką witaminę B podajesz? Szukam czegoś dla konia z problemem neurologicznym właśnie.
rox   ogony trzy
28 lipca 2022 10:21
Perlica, podawałam Steril vit atp-b complex, w najbardziej stężonej wersji. Bardzo fajny był, podawałam raz na jakiś czas po 3-4dni. Nie wiem czemu wycofany, ale poszukam czegoś dobrego i dam znać 🙂
rox, Farmavit B Complex Forte też jest stężony mocno i rozsądny cenowo...
Jak się trzymasz rox? Potrzebujesz jeszcze pomocy? Lepiej z końmi?
_Gaga, 🌷

U nas trochę kupa, ale stabilnie mimo wszystko.
Agent ma regularnie kontrole wet, przed każdym struganiem/kuciem.
Dobra wiadomość jest taka, że rotacja się zatrzymała i nie idzie już dalej. Zła wiadomość jest taka, że jest rotacja we wszystkich nogach - 9, 12 i 14 stopni i poprawy to ni ma. Zaczął się przebudowywać niestety lekko wierzchołek kości kopytowej. Więc teraz chuchamy, dmuchamy, regularnie strugamy i kujemy. Oczywiście koń ma swoją wizję na zdrowienie i kolejny raz ściągnął podkowę.. jutro przybijamy znowu 😩
Wyprowadzanie tego konia teraz to są jakieś kosmiczne kwoty z każdą wizytą, no ale tu nie można bawić się w półśrodki..
Przez całe moje życie nie wydałam takiej kasy na wszystkie swoje buty, co na jego kucie co 5 tygodni 😀
rox, a co z kasą ze zbiórki? Musisz czekać aż wpłynie całość? Te 7 czy 10 tysi pewnie by Ci ratowało teraz tyłek... (?)
Napisałam post z telefonu i teraz dopiero się zorientowałam, że się nie zapisał 😦
_Gaga, kasiorkę ze zbiórki wyciągałam na dwa razy.
Od 15.06 wizyty weterynarza u Agenta 3640 zł, kopyta 3300 zł 🙁
Licząc od maja razem z kliniką, dobijam łącznie do 30 tysięcy.

Agent od paru dni kulawy w pień. Mieliśmy odpuścić wrześniową wizytę dr i zrobić dopiero w październiku, no ale się nie da..
Chryste Panie rox jak to kulawy? 😲😩😓
RobaczekM, nie wiem.. 🙁
Trzymam go znowu na minimalnej dawce leków 😩
co słychać? lepiej? gorzej?
Zeszłam wczoraj z leków i dziś kaplica. Czekamy na naszą panią doktor 😑 Ciekawe, bo trzymałam go na bardzo malutkiej dawce, a tak kolosalna różnica..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się