Cytaty

“ Posuwam się w stronę maniakalno-depresyjną z bladoniebieskim odcieniem schizofrenii. ”

- Wiesz jak ja Go bardzo kocham .. tylko NIC mu nie mów. !
- On na pewno to wie i bardzo się cieszy z tego powodu.
- Skąd wiesz ?
- Bo stoi za Tobą i się uśmiecha.

"Just because this isn't reality now, doesn't mean it isn't possible in the future."

“ Oddaj mi moje zmarnowane miesiące. Miesiące miłości do Ciebie. Chwile mojego życia, których już nigdy nie odzyskam przez Ciebie. Zdecydowanie za późno doszłam do wniosku, że nie warto kochać. ”

“ Tak właśnie robią młodzi ludzie. Ciągle na coś czekają. Wydaje im sie, że życie jeszcze się nie zaczęło. Że zacznie się za tydzień, za miesiąc, ale jeszcze nie teraz. A potem nagle człowiek robi się za stary i wtedy zadaje się sobie pytanie, czym było całe to czekanie. Ale wtedy jest już za późno. ”

“ a co zrobisz, jak się w tobie zakocham? jak każdego wieczoru będzie mi cholernie brakowało Ciebie, twojego dotyku, ust na szyi, szeptów do ucha? co wtedy zrobisz? jak zareagujesz, kiedy powiem Ci prosto w oczy, że chcę być z tobą tak całkiem na serio? jak powiem, że jesteś dla mnie ważniejszy od wszystkich innych chłopaków? przestraszysz się tego, wycofasz, czy wprost przeciwnie, chwycisz moją rękę i powiesz mi, że chcesz spróbować?  ”

“ Ja od razu powiem temu, który mnie odkryje, żeby się na mnie nie gniewał, jak sobie będę odchodził trochę co jakiś czas. ”

“ a wysyłając do Ciebie pierwszą wiadomość nie sądziłam, że pociągnie ona za sobą tyle wydarzeń, płaczu, smutku i szczęścia ”

“ Na tym polega kłopot z piciem, pomyślałem, nalewając sobie drinka. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, żeby coś się działo. ”
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 sierpnia 2011 17:14
Malaa to jest naprawdę super: “ Tak właśnie robią młodzi ludzie. Ciągle na coś czekają. Wydaje im sie, że życie jeszcze się nie zaczęło. Że zacznie się za tydzień, za miesiąc, ale jeszcze nie teraz. A potem nagle człowiek robi się za stary i wtedy zadaje się sobie pytanie, czym było całe to czekanie. Ale wtedy jest już za późno. ”


ja mam krótko i dobitnie 😀
Here I am and f**k you if you can't understand me.
"Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą, wspomnienia wracają, kawa uzależnia, papierosy zabijają, czekolada tuczy, a naiwność bierze górę nad podświadomością."

"Nawet marzenia nie są idealne. Ich największa wada to to, że w dużej mierze się nie spełniają"

 
"Bądźmy dla innych przykładem szczęścia.
Przykładem na to, że marzenia się spełniają, że zaufanie może być bezgraniczne, że życie nie jest straszne, a prawdziwa miłość istnieje." 
Stiepan   can i ask you for something?
16 sierpnia 2011 23:12
‎Pewien mudżahedin powiedział mi kiedyś, że przeznaczenie daje nam w życiu trzech nauczycieli, trzech przyjaciół, trzech wrogów i trzy wielkie miłości. Ta dwunastka jest jednak zawsze zakryta, tak że nie wiemy, kto jest kim, dopóki ich nie pokochamy, nie zostawimy lub nie pokonamy.

G. D. Roberts
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 sierpnia 2011 09:29
[...] Kłapouchy ucieszył się bardzo, że może przestać myśleć na chwilę, by móc powiedzieć smętnie i ponuro:
- Jak się masz?
- A ty jak się masz? - spytał Puchatek.
- Nie bardzo sięmam - odpowiedział Kłapouchy. - Już nie pamiętam czasów, żebym jakoś sięmiał.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
23 sierpnia 2011 17:54
''-A ty, dlaczego nie masz dziewczyny? Jesteś spoko i strasznie seksowny.
- Wiem.
- Nie chciałbyś być zakochany?
- Byłem kiedyś. To bolesne, bezcelowe i przereklamowane." Pamiętniki Wampirów

"Tutaj umrzesz, umrzesz tu, a gdy tutaj umrzesz już, w twarz ci rzucą pył i kurz" Pamiętniki Wampirów

Elena: Jest Stefan?
Damon: Tak.
Elena: Gdzie?
Damon: I tobie też dzień dobry, dziewczyno z misją.
Elena: Jak możesz być tak arogancki i wygadany, po tym wszystkim, co zrobiłeś?
Damon: A jak ty możesz być tak odważna i głupia, żeby nazywać wampira arogantem?
Elena: Gdybyś chciał mnie zabić, to już bym nie żyła.
Damon: Tak, to prawda.
Elena: Ale żyję.
Damon: Jeszcze.

"Z Sherlockiem łączy mnie chociażby to, że jestem mądrzejszy od innych i przez to często mam kłopoty. I z reguły zawsze mam rację"- Robert Downey Jr



JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 sierpnia 2011 17:59
A: Przecież nie będę nosić drewna do lasu!
M: Jak przyjdzie drewno, to lasu nawet nie zauważysz 😉
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
30 sierpnia 2011 17:22
''Jeżeli istnieje jakiekolwiek pocieszenie w tragedii, jaką jest utrata ukochanej osoby,
może nim być jedynie zawsze potrzebna nadzieja, że być może tak było lepiej..''
Paulo Coelho

"Pytasz co u mnie?
Trochę się pozmieniało.. Swoje rozje*** życie układam w całość. ''
Chada-co by się nie działo

'' Teraz słowa dokończą to co zaczęły czyny,
przecież k*** nie mówię , że nie jestem bez winy.
Z ciężkim sercem nawijam o tym, że z nami koniec... a myślałam, że zawsze staniesz po mojej stronie.. ''
Chada-Rap Zaufania

'' I czując Cię obok opowiem o wszystkim,
jak bardzo się boję i czuję się nikim...''
Myslovitz - w deszczu

''W tym kraju pijesz, gdy się cieszysz,
pijesz gdy jesteś smutny. Ludzie zmienili miłość do życia w miłość do wódki. ''
Pezet - Szósty zmysł

''Pale szluga za szlugiem. Bez Ciebie noce są takie długie... ''
Kali - heroina
[s]Podpisujcie cytaty autorem, skoro są oni wiadomi 🙄[/s]

Od razu lepiej  😉 a ''Pytasz co u mnie? Trochę się pozmieniało[...]'' to Chada - Co by się nie działo 😉
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
30 sierpnia 2011 18:12
Okej, dzięki  😉
,,My nie umrzemy nigdy (...)
Umiera tylko czas. Przeklęty czas(...)
Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak deszcz lub wiatr."

,,Chodź, poszukamy te milion powodów, które utwierdzą nas w przekonaniu, że warto żyć!"
"Trudno czekać na coś co wiesz, że może nigdy nie nastąpić,
ale jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz..."
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 września 2011 14:47
Czym jest spotkanie?
Dla mnie każde spotkanie potencjalnie przynosi nauczyciela. wyglądam spotkań z ludźmi, w ogóle spotkań, ponieważ wiem, że mogę się czegoś nauczyć, a ja jestem ciągle niedouczona w jakimś sensie, wiec pragnę się spotykać, po to żeby cokolwiek wiedzieć na temat życia i siebie. A  tym takim spotkaniem na które czekam najbardziej, jest spotkanie z samą sobą, bo do niego najtrudniej doprowadzić, wbrew pozorom. Chociaż jesteśmy sobie najbliżsi, to bardzo często stosujemy szereg forteli żeby unikać spotkania z samym sobą, więc ja tego najbardziej wyglądam.
Katarzyna Nosowska.
Wiem że w głowie mam burdel, mam nie poukładane.
Chociaż staram się jak umiem, to raczej nie realne,
żeby nagle wszystko unieść i ułożyć jak układankę.
Może kiedyś się nauczę, przestanę czuć się bezkarnie.

I nie wierzę w to że nigdy, nie będę potrafił kochać.
Wole czekać na prawdziwość niż przejechać się donikąd.
Chcę być pewny, że to miłość

ale Ty lubiłaś być ze mną w sumie bez przyczyn,
bo nie dawałem Ci nic oprócz wspólnych chwili.

Choć, jestem jak karzeł, mogę jak olbrzym kochać.
Spróbować się odnaleźć, w Twoich emocjach.

To nasza rzeźba tylko i może nam się udać.
Największa perła z istot, chcę jej zaufać .

Myśl co chcesz, dobrze wiesz co dla mnie znaczysz.

Chce spełnić się dalej, znaleźć to miejsce,
A największe z moich marzeń, to Twoje serce.

Gdybyś miał klaustrofobie, a prawdą były ściany
One byłyby ruchome i chciałby by Cię zmiażdżyć
To wyrzuty sumienia...

Skoro jedna zapałka może wzniecić pożar,
Możesz rozpalić tłum, tym czym kochasz..

Jak mam jakiś problem, zawsze słucham się serca,
Bo niekiedy nie wystarcza rozum i inteligencja.

Może przejrzałbyś na oczy gdybyś stał się niewidomy
Dopóki jesteś zdrowy nie doceniasz zdrowia

Czasem człowiek musi stracić by zobaczyć czy kochał.

Przeszłość jest jak stygmatyzm, wraca i boli jak diabli.

Jesteśmy jak świeczki na wietrze
Bo ciągle nie wiemy czy rozum czy serce.

Serce mówi wyraźnie, to rozum czasem jest głupi.

Uwierz we mnie obiecuję nie zawiodę
I choćbym miał stać na głowie będę przy tobie
Inni mówią to samo ''aj mi ostatnią szanse''.

Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek
Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże.

Wiem, że czasem chciałbyś więcej niż ktoś ci przenaczył
Każdy z nas chociaż raz szukał miłości w przyjaźni
Bo to takie piękne być rozumianym w pełni.

Idę z nadzieją po odbiór ty nie wiesz, że twój czar prysnął
Idę pewny, każdego kroku jakbym znał przyszłość.

Czasem potrzebny jest ból, by zrozumieć pewne rzeczy
Na własnej skórze czuć, by móc naprawić swe błędy.

świat to szansa na sukces, mówisz
szukam takich szans, przy których się nie pobrudzisz.


- Vixen


Z przeszloscia nalezy sie rozstac . Nie dlatego, ze byla zla, lecz dlatego, ze jest martwa .

Ciebie nie ma, jest alkohol,
są marzenia bez znaczeń."-Buka 

a czasem ja łapię myśli, jak mogłem
ale cóż, takie życie, mój wybór, mój problem.-eldo

czas plany studzi, wyobraźnia ogranicza.

Malaa to jest naprawdę super: “ Tak właśnie robią młodzi ludzie. Ciągle na coś czekają. Wydaje im sie, że życie jeszcze się nie zaczęło. Że zacznie się za tydzień, za miesiąc, ale jeszcze nie teraz. A potem nagle człowiek robi się za stary i wtedy zadaje się sobie pytanie, czym było całe to czekanie. Ale wtedy jest już za późno. ”


ja mam krótko i dobitnie 😀
Here I am and f**k you if you can't understand me.

Kto nie chce kiedy może,zechce gdy nie będzie mógł!
"Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne."
William Shakespeare
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
10 września 2011 19:31
Frania - bardzo lubię ten cytat!  💘



"Czasami chciałabym nauczyć się być obojętna na błędy które tak często popełniasz...
Czasami wolałabym mieć serce z kamienia niż co dzień czuć w sobie, że wciąż nic się nie zmienia.."

Jula
trzynastka   In love with the ordinary
14 września 2011 23:05
Film "Public enemies"

John Dillinger: I was raised on a farm in Moooresville, Indiana. My mama ran out on us when I was three, my daddy beat the hell out of me cause he didn't know no better way to raise me. I like baseball, movies, good clothes, fast cars, whiskey, and you... what else you need to know?

“ Na tym polega kłopot z piciem, pomyślałem, nalewając sobie drinka. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, żeby coś się działo. ”


cos w tym jest
Myślicie, towarzyszu pułkowniku, że po zakończeniu zawodów będę musiał zachorować?
- Ode mnie takiego rozkazu nie usłyszałeś. Jeżeli sam czujesz, że trzeba, to inna sprawa. Ale wiesz, że w naszej służbie tak łatwo się nie choruje, potrzebne jest zaświadczenie lekarskie.
- Będzie zaświadczenie.
- W porządku, tylko uważaj: są sytuacje, gdy człowiek czuje się chory, a lekarz jest odmiennego zdania. Trzeba chorować tak, żeby lekarz nie miał wątpliwości. Musisz mieć rzeczywiście wysoką gorączkę. Wiesz, jak to bywa: czujesz się źle, a gorączki nie ma.
- Będzie gorączka.



Zbudził mnie promyk światła. Przeciągnąłem się i uśmiechnąłem do własnych myśli. Długo wspomina­łem, co też mi wujaszek Misza szeptał do ucha. Kom­pletna pustka w głowie. A było to coś bardzo ważnego, czego nijak nie wolno zapomnieć.
Spośród tysięcy reguł jeden tylko drobny strzępek ocalał: trzeba uśmiechać się do ludzi.



w. Suworow
"Ja nie oczekiwałem niczego. Pracowałem od rana do wieczora. To był mój kamuflaż, mój pancerz, moje alibi. Moje alibi, zeby nie musiec na prawdę życ. Bo też i nie przepadałem za życiem. Myślę, ze zabraklo mi tej zdolnosci.
Wynajdywałem przeszkody, góry przeszkód do pokonania. Niebotyczne góry. Okropnie strome. Następnie zakasywałem rękawy. Pokonywałem wszystkie, po czym wynajdywałem nowe. Zresztą wcale nie byłem ambitny, brakowało mi wyobraźni.. "
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 października 2011 13:37
Jeżeli ktoś jest idiotą, idiotą emocjonalnym, idiotą arytstycznym, nie rozumie różnych spraw, nie jest w stanie widzieć niczego oprócz wartości centa, to w naszych czasach człowieka takiego nazywamy bystrym. I tacy są właśnie ludzie, którzy odnoszą największe sukcesy, ponieważ ich uwagi nie rozproszą. jak Chaplina w filmie, przechodzące piękne dziewczyny, kiedy pracują przy maszynie i gdy przestają panować nad przesuwającą się przed nimi bez końca taśmą. Jeżeli ktoś nic nie czuje, jeżeli nie posiada świata subiektywnych przeżyć, to ten ktoś idealnie pasuje do społeczeństwa, w którym liczy się tylko wykonywanie poleceń i zadań praktycznych.
Erich Fromm O sztuce słuchania
Jedyny sposób, żeby uwolnić się od pokusy to jej ulec. -The only way to get rid of a temptation is to yield to it

Dobre chwile dzisiejszego dnia są smutnymi wspomnieniami jutra. -The good times of today are the sad thoughts of tomorrow.

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie. - We live, as we dream - alone.

Reszta jest milczeniem. - The rest is silence.

Miłość jest odpowiedzią, ale kiedy czekasz na odpowiedż, seks zadaje całkiem interesujące pytania. -Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.

Pewne rzeczy nigdy nie umierają- one cichną na jakiś czas, ale nigdy nie umierają. - Some things never die; they just go quiet for a time but never go die.

Nie hoduj w sobie więcej, niż możesz połknąć: miłości, uniesień czy nienawiści. 
Bukowski

To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku. - Now this is not the end. It is not even the beginning of the end. But it is, perhaps, the end of the beginning.

Tak długo jak mam potrzeby, mam powód do życia. Zaspokojenie to śmierć. - As long as I have a want, I have a reason for living. Satisfaction is death

Nie ma dotkliwszej boleści, niźli dni szczęścia wspominać w niedoli. - There is no greater sorrow than to recall happiness in times of misery

I zabijają mnie znowu albo biorą mnie jakim jestem, by być nie zmiennym. - And kill me again or take me as I am for I shall not change.

Wpierw wierzy się we wszystko bezkrytycznie, potem przez krótki czas wierzy się z zastrzeżeniami, potem nie wierzy się wcale i w końcu wierzy się znowu we wszystko, ale przytacza się powody, dla których się wierzy. -  First there is a time when we believe everything, then for a little while we believe with discrimination, then we believe nothing whatever, and then we believe everything again - and, moreover, give reasons why we believe.

Ostatnio przeczytałam wiersz, który teraz strasznie chodzi mi po głowie,ale niestety nie pamiętam ani całości ani autora. Może ktoś skojarzyłby i podpowiedział. Zapamiętałam tylko parę pierwszych słów a i tak nie jestem pewna czy dobrze.

Gdzieś na oceanie codzienności jest mała wyspa, nie ma na niej bólu.... - niestety reszty nie pamiętam a bardzo mi zależy
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 października 2011 19:46
"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas."

F. Nietzsche
trzynastka   In love with the ordinary
23 listopada 2011 14:02
ovca gdzie nowe cytatyyy !  👀
ovca   Per aspera donikąd
23 listopada 2011 15:30
Zapisuję ostatnio dużo na papierze i o Was zapomniałam  😡
wieczorem usiądę i nadrobię  😀iabeł:
"Bóg pokochał ptaki i wymyślił drzewa. Człowiek pokochał ptaki i wymyślił klatki"
trzynastka   In love with the ordinary
23 listopada 2011 16:04
Ovca - to czekam czekam 🙂🙂 Bo strasznie mnie [nas] tu zaniedbałaś  😕
ovca   Per aspera donikąd
23 listopada 2011 21:28
Nine- especially for you 😉 pogrzebię jeszcze jutro i postaram się coś wrzucić

  Cudowne działanie magicznej herbaty, panaceum na wszystkie życiowe problemy. Chcesz poplotkować i robisz kubek herbaty, zostajesz zwolniona z pracy i pijesz herbatę, twój mąż mówi ci, że ma guza mózgu i pijesz herbatę (...) przyjaciel oświadcza, że cię kocha, twój nieżyjący mąż mówi ci, byś ponownie się zakochała, więc robisz sobie herbatę.
— P.S I love you

Wszystko, czego sobie życzymy, o czym myślimy i czego się spodziewamy, z pewnością nam się przydarzy. Sęk w tym, że zawsze za późno i zawsze jakoś inaczej" (Andruchowycz)

Literatura- w ciążkich chwilach myślałeś o sobie jako o bohaterze literackim(…). Żaden dramat, w powieści musi być przecież ciąg dalszy. Wystarczy rozwinąć wątki…( P. Ferdek)

Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, o wówczas dziwi nas, ile zdołaliśmy go znieść.

Znasz to? Tęsknisz za kimś tak bardzo, że chciałabyś wyjąć go ze swoich snów, żeby go uścisnąć.

Wino piją ludzie szczęśliwi. A w każdym razie mniej nieszczęśliwi niż ci, którzy piją wódkę. Wino pije się po to, żeby rozjaśnić życie. Wpiąć kolorowe pióra we włosy. Rozkręcić karuzelę psychiczną. Albo, po prostu, uzupełnić biesiadę. Ucieszyć żołądek i rozśmieszyć kelnera zamawiając na przykład "Nuits St. Georges - 57", które jest rocznikiem fatalnym. W każdym razie wino piją ci, którzy lubią żyć. Wódkę piją ci, którzy chcą stracić przytomność. Dlatego właśnie uwielbiam wódkę i nienawidzę wina.

Dłubiemy sobie nawzajem w sercach, w oczach, w wątrobach, straszymy się, sprawdzamy, przewiercamy na wylot. Duchowa strona człowieka nie podlega żadnej ochronie. To aż śmieszne: na robienie zwykłych domięśniowych zastrzyków trzeba mieć specjalne pozwolenie, ale majstrować przy duszy ludzkiej może praktycznie każdy, kto zechce: ksiądz, agitator, kochanek, przechodzień. Nikt.
A. Osiecka

Ludzie się odmieniają, obracają na nice. Ktoś układa pasjanse i głaszcze po głowach wnuki, a książki po grzbietach-i nikt nie wie, że jego ulubionymi postaciami z mitologii są Erynie. Kto inny pół życia skleja papierowe torebki, a potem zostaje Dostojewskim. Seryjny morderca hoduje w celi kanarka…
Jacek Dehnel, Lala

Jeśli ludzi coś do siebie ciągnie, to muszą się spotkać, choćby stawiali na swojej drodze najrozmaitsze przeszkody, bombardowali się ukrytymi znaczeniami, błędnie interpretowali swoje zachowania, mijali się tam, gdzie powinni się spotkać i tak dalej…(K. Pisarzewska)

Możesz spotkać ludzi lepszych ode mnie, zabawniejszych ode mnie, dużo ładniejszych niż ja. Ale jest jedna rzecz, którą chcę CI powiedzieć. Zawsze będę dla Ciebie, kiedy oni Cię zostawią.

Rzeczy których chcesz, przychodzą zawsze, tylko z lekkim opóźnieniem, zawsze trochę później, zawsze lekko niekompletne. Tak samo dzieje się z rzeczami, których bardzo nie chcesz. A czasami, czasami rzeczy, których bardzo chciałaś, przychodzą za późno, wtedy, gdy już ich kompletnie nie chcesz.

I potem, dużo później, zostaniesz sam, z dziurą jak po kuli i możesz wlać w tę dziurę bardzo dużo, mnóstwo cudzych ciał, substancji i głosów, ale nie wypełnisz, nie zamkniesz, nie zabetonujesz…
Żulczyk

Bywa, że trzeba (...) każdego poranka przekonywać się do sensowności rzeczy najprostszych, zaraz po przebudzeniu, samotnie w łóżku o wiele za dużym mówić do siebie jak pielęgniarka do niedołężnego pacjenta: "A teraz wstaniemy, otworzymy okna, wywietrzymy mieszkanko, umyjemy się"; Róża się boi, bo z czasem może dojść do tego, że przestraszona nagłym bezdechem będzie musiała sobie po kilka razy dziennie przypominać: "Oj, musimy oddychać, jeśli przestaniemy oddychać, to już nie pożyjemy, a przecież chcemy sobie jeszcze trochę pożyć, mimo wszystko, prawda?"
Kuczok

Tak długo opakowywałem się w milczenie, że teraz trudno mi się rozpakować w słowa

I potem - może przede wszystkim potem - będę cię kochał i kiedyś dojdzie między nami do prawdziwych, wyczerpujących wyjaśnień - i wtedy już jakoś dopasujemy się do siebie, zetkniemy właściwymi krawędziami, rozwiążemy łamigłówkę: przeprowadzić z takiego to do takiego to punktu... tak, żeby ani razu... albo - nie odrywając ołówka... albo jeszcze jakoś inaczej... połączymy, przeprowadzimy i powstanie ze mnie i z ciebie ten jedyny w swoim rodzaju nasz wzór, do którego tak tęsknię.”
— Vladimir Nabokov,

Zawsze uważałem, że w miłości nie ma par ani trójkątów miłosnych, tylko szereg ludzi stojących gęsiego i każdy kocha tego, który stoi przed nim, a ten z kolei następnego i tak bez końca, i ten, kto stoi za mną, kocha mnie, a jego kocha ten za nim i tak dalej, ale zawsze kochamy kogoś, kto stoi do nas plecami. A ostatniego w szeregu nie kocha nikt. (Jorge Franco)

zobaczyłam cię z nią,
na mojej twarzy od razu zagościł uśmiech nr 287.
tak 287, to ten wywołany specjalnie po to by się nie rozpłakać.

Śni się o kimś, z kim się być nie może…chyba, że śni się o kimś, kogo się straciło (Kuczok)

Nie można używać trybu przypuszczającego w czasie przeszłym.

Gdy jesteś nieobecny- ludzie dużo mocniej zaczynają zdawać sobie z ciebie sprawę.

Ludzie sypiają ze sobą, nic ekscytującego. Zdjąć przed kimś ubrania i położyć się na kimś, pod kimś lub obok kogoś to żaden wyczyn, żadna przygoda. Przygoda następuje później, jeśli zdejmiesz przed kimś skórę i mięśnie i ktoś zobaczy twój słaby punkt…

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się