Kącik Ujeżdżenia

A co sie stalo z Martinim?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 marca 2014 18:38
Jak nabierze siły to powinien przestać się huśtać.

crazy, kontuzjował się po Londynie, miał iść te zawody w Holandii, ale złapał znowu jakąś lekką kontuzję i nie mógł iść.
Miejmy nadzieje ze wroci w pelni sil.
Wie ktos co slychac u Rapcewicza ?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
29 marca 2014 18:55
Wie ktos co slychac u Rapcewicza ?


Wyjechał z Aromeru w siną dal, ponoć do Holandii. Kiedyś aktywny na FB teraz nic a nic, strona ww też nie istnieje
Obejrzałam Rubicona jeszcze raz-stęp wyciągnięty to przykro mi,ale stępem wyciągniętym nie jest...ale kłus piękny.
DressageLife, weź też pod uwagę, że to były pierwsze międzynarodówki tego konia i pierwsze GP, które poszedł. Dodajmy do tego gorącą głowę, jeszcze nie maksimum siły i masz. Jeszcze się chłopak oswoi z międzynarodowymi czworobokami i będzie chodził jak laleczka, po potrafi skubaniec 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 kwietnia 2014 18:34
Ktoś był na klinice z Isabell Werth?
Hej, mam pytanie. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji a wy powinnyście wiedzieć. Czy załóżmy w zawodach ujezdzeniowuch L dopuszczalny jest wielokrazek czy nie?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 kwietnia 2014 19:28
Nie. Polecam zajrzeć w przepisy ujeżdżenia, tam są wszystkie dopuszczalne kiełzna.
Podobne pytanie , z tym ze sprawdzalam w przepisach PZJ. Czy wedzidło bauchera ( podwójnie łamane) bedzie dopuszczone na zawodach? W przepisach wystepuje w wersji pojedynczo łamane ( przynajmniej tak jest na ilustracji) w opisie tylko - wedzidlo podwieszane
Niestety w tamtym roku kontuzja uniemożliwiła mi wzięcie udziału, ale w tym już nie odpuszczam i przypuszczam atak na klinikę ujeżdżeniową z Karoliną Kardasińską w Ranczo Zimna Woda.Oferta wydaje się o tyle atrakcyjna (pomijając fakt superceny za 2 treningi - 100 zł), że można mieć swobodny kontakt z trenerem przez te dwa dni, wideoanalizę oraz szkolenia na bazie materiałów zawodniczki. Jak dla mnie bomba i piszę się na to . Podrzucam link :https://www.facebook.com/Ranczozimnawoda/posts/604344346328625
Przezylam pierwszy czworobok 🙂 I udalo mi sie go wysiedziec nawet 🙂
crazy, widziałam na FB, fajny siwy 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
07 kwietnia 2014 10:21
crazy,  ładnie 🙂
A koninka jaka fajna 🙂
Mlodzieniec, zaliczyl pierwsze wkkw 🙂
crazy, na ile Was wysędziowali? Bardzo fajny koń 🙂
To konkurs z wkkw, mialam 35 pkt, wiec jakies 76,7 %
Naprawę fajny przejazd, równiutki, w dobrym rytmie, koń luźny, świetnie się pokazuje w kłusie. Miło popatrzeć!
Crazy, 😍 Nie chcesz mi go sprzedać?  😁
Jest na niego tyle chetnych, ze musialabym casting zrobic 🙂 A pomyslec ze kupilam go przywiezionego z pastwisk, przebiegl sie po hali w lewo w prawo i nawet nie wsiadlam, a jest to jeden z nielicznych koni , który luzem sie praktycznie nie rusza, od tak sobie biega 🙂

Ja wierze, że on pokocha jednak crosy 🙂 Bo skacze tak samo dobrze jak sie rusza🙂
Crazy Super leciutki, przejazd bardzo mi sie podoba 🙂 A jak ta kara, młoda kobyłka? 🙂
Kobylka debiutuje w ten weekend, ale tylko w zawodach skokowych narazie 🙂 Ona wymaga wiecej czasu, jest bardzo wrazliwa i az za uwazna jak narazie
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 kwietnia 2014 16:53
crazy, ale piękny  😍 jakbyś go jeszcze nieco dalej ujeżdżeniowo zrobiła, to mógłby pójść za potworne pieniądze, bo rusza się obłędnie  😍

dominika96, z tą "super" ceną za treningi to ironizujesz czy piszesz serio? Bo 50zł z godzinę jazdy za porządnym trenerem to... mało.
Facella tak uważam, że to jest dobra cena. W zeszłym roku za godzinę jazdy z Anią Mickiewicz płaciliśmy 100 zł. Wiec teraz w tej cenie będą dwa treningi. Widzę, że zawodniczka ma duże doświadczenie co obrazują jej wyniki. Mi taka oferta jak najbardziej odpowiada.  😎
crazy, czemu przejazd przy otwartym czworoboku?
Moona , bo w wkkw na malych klasach nie zamykaja 🙂
Oo, to nie wiedziałam.
A to ma jakieś głębsze uzasadnienie?
Oszczednosci? Naogol ujezdzenie leci na kilku czworobokach jednoczesnie,  wiec musialoby byc sporo osob do ich zamykania..
moja mini galeria z HPP Seniorów 🙂
KLIK fb
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się