Kącik Ujeżdżenia

Jaką długość puślisk ujeżdżeniowych wybrać?  :kwiatek: Dodam, ze mam 165 cm wzrostu.
Jaką długość puślisk ujeżdżeniowych wybrać?  :kwiatek: Dodam, ze mam 165 cm wzrostu.

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,300.msg2050244.html#msg2050244
Mam pytanie odnośnie programu P3: w programie są 2 wydłużenia wykroku w kłusie, pierwsze MXK jest zaznaczone że w kłusie anglezowanym, drugie HXF nie ma tego dopisku. Czy to oznacza, że pierwsze jedziemy w kłusie anglezowanym, a drugie w ćwiczebnym?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 czerwca 2014 21:38
Tak.
Dziękuję 🙂
[[a]]http://www.fittoride.org/sites/default/files/H%26HWhatMakesAGreatRider.pdf[[a]]

Znalezione w internetach,ciekawe.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 czerwca 2014 19:16
wybiera się ktoś z forumowiczów do bogusławic? 🙂
Ronin.   Każdy orze jak może.
18 czerwca 2014 23:05
Kogo spotkam na zawodach w Kwiekach ?  🙂 🏇
karolciaequilano   marzenia się spełniają
22 czerwca 2014 08:17
Wybiera się ktoś z aparatem może na zawody 28.06 do Aromeru 🙂 ?
Ja będę w Aromerze, ale bez aparatu 😉
Btw - kto mi powie jakie przepisy obowiązują w programie na brązową odznakę L10-R, który rozgrywany będzie podczas zawodów regionalnych. Chodzi mi o ostrogi, które na odznace brązowej są zabronione. Czy na zawodach reg. w tym programie są obowiązkowe?

Ok, już doczytałam o ostrogach, że są nieobowiązkowe 🙂
Ja się wybieram do Aro, będę mieć osobę z kamerą i aparatem, startuję P.
Napisałam w Łódzkim wątku, ale napiszę i tu. Jeśli ktoś potrzebuje noclegu w najbliższy weekend w Bogusławicach to zapraszam na pw (mam wolne łóżko w 2 osobowym pokoju)
anetakajper   Dolata i spółka
23 czerwca 2014 07:31
W N-6 serpentyna o 3 łukach - czy mógłby mi ktoś na rysunku pokazać  :kwiatek: bo ciągle rysunek mi szwankuje :/
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 czerwca 2014 08:17
anetakajper, prosze:



Gdzie tu filozofia? Wykonujesz w galopie, jeden luk w kontrgalopie. W praktyce pierwszy i ostatni brzuszek moze byc trochę mniejszy, będzie łatwiej w ten sposób wykonać element.
anetakajper   Dolata i spółka
23 czerwca 2014 08:55
Dzięki piękne  :kwiatek: Ja pojechałam jakoś bardziej w łuku większym i dlatego rysunek się kłania.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 czerwca 2014 06:31
pytanie laika za 100 pkt: kartę do zbierania oczek przekazuję sędziom jeszcze przed przejazdem czy po?
chyba po kiedy już wiem czy w ogóle dobiłam tego minimum?  😁
Po przejeździe, jak już wiesz, że masz tam co wpisać. Wypełniasz i idziesz po podpis sędziego głównego.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 czerwca 2014 08:46
dziękuję  :kwiatek:
Ronin.   Każdy orze jak może.
24 czerwca 2014 19:22
Czy ktoś wie co mówią przepisy ujeżdżeniowe o jeździe bez nachrapnika ? Można startować bez ?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 czerwca 2014 21:27
Nie, musi być nachrapnik.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 czerwca 2014 21:38
a ostrogi, które są  "oblane" gumą mogą być? bo coś mi się kiedyś obiło, że nie, a dysponuję tylko takimi...  👀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 czerwca 2014 22:07
Zdania są podzielone co do tego jak interpretować przepisy.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
25 czerwca 2014 07:16
Ja tez mam ostrogi oblane gumą i jeszcze nikt sie o to nie przyczepił 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
25 czerwca 2014 08:54
juliadna, mnie się zdarzyło, że się przyczepili. Co prawda na mistrzostwach, ale jednak.
Problem jest pewnie gdzieś wyżej. Na regionalkach w ogóle mało czego się czepiają.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 czerwca 2014 18:13
to są regionalki więc mam nadzieję ujdzie. poza tym na pewno sędzia główny nie jest nikomu obcy - p.Anna Piasecka. "czepia się" o takie rzeczy?

jeszcze pytanie o frak... na zawody na młodym koniu chciałam założyć krótki, czy jest szansa, że sędzia dopuści mnie w takim kolorze do startu?
oczywiście wiem, że w takim przypadku muszę się zapytać osobiście przed rozpoczęciem konkursu:
[img width=500][/img]
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 czerwca 2014 19:36
sei, ja wiem, że nie na temat, ale muszę: ten frak jest piękny  💘
na regionalnych przejdzie,ale gdzie indziej byłby już problem-nie podpada pod skalę HSV: Taki kolor byłby ok tylko w kur-rze.I musisz do niego mieć czarne oficerki.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
25 czerwca 2014 19:58
sei, panią Anie znam bardzo dobrze, moze sprawiać wrażenie niesympatycznej, natomiast ja ja bardzo lubię i na pewno jeżeli sie zapytasz przed przejazdem to sie zgodzi. Co do ostrog, na regionalkach powinny przejść.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 czerwca 2014 20:34
dzięki dziewczyny  :kwiatek: chodzi o regionalki. myślałam ewentualnie o konkursach młodych koni, ale ten temat jednak nam nie grozi 😉
Facella, na żywo też piękny i ma modne łatki na łokciach  💘

ostrogi mnie męczą, ponieważ jeśli się uda to zawody w niedzielę (jak zawsze problemy ze zgłoszeniem do bogusławic mam. taki mój pech).
kwestia fraka to temat w najlepszym razie na koniec lipca.
pomyślałam, że może się uda skoro zgadzają się na srebrne oficerki 😉

Arivle, a o ostrogi powinnam iść spytać przed przejazdem czy tak na "głupa"? bo jeśli powiedzą nie, to innych nie mam, a na moim super rumaku ni hu hu nie ujadę  😵 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się